0 oy
619 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar eşinız cokmu kızkaç kızdı zaman ne yapyonuz 

38 Cevaplar

0 oy
(1,174 puan) tarafından
Aşırı da değildir yani ben arkadaşlarımla dışarda buluşabilirim çarşıda pazarda gezebilirim yerine göre kıskanç diyelim
-Reklam-
0 oy
(357 puan) tarafından
Değil bende değilim :) bunaltmayiz birbirimizi bende arkadaşlarım la çıkar gezerim oda çıkar gezer .. kölem değil kölesi değilim sonuçta ikimizinde sosyal bir çevresi 
0 oy
(214 puan) tarafından
Çooookkkkk özellikle giyim kuşam dışarda siyah ferace siyah medine ipeği ayaklar kesinlikle gorunmiycek özellikle bilekler ten çorap giyemem mesela gittiğimiz yerde erkek kadın ayrı oturmak zorunda gelen misafir de böyle bissürü şey sayabilirim ama aynı görüşte olduğumuz için sorun olmuyo yoksa cekilcek şey değil 
0 oy
(10,562 puan) tarafından
cnm evdeki perdenin arkasından görünüyor diye evde de kapalı geziyorum işte kıskanç mi değil mi sen karar ver 
0 oy
tarafından
Kızmaz ki kendini belli etmez :D
0 oy
tarafından
kızkaç diyince aklima niye yengec geldi sjchdj
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Kıskanıp kızdığında önce huyuna gidiyprum laftan anlamıyorsa bende ona kızıyorum valla bana güvenmesi lazım
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Gozluk taktirmaz ruj surdurmez bana yakisan elbiseyi hic gydirmez topuklu gydirmez daha bir suru :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay allahim kiskanc ne kelime bakkala gidrrim gelirim 2 saat kavga ederiz eltime giderim niye tek gittin diye ortalik yikilir kizimi gezmeye cikaririm evin onunden ayrilsak kiyametler kopuyo aman alllahimmmm hele ki giyim konusunda ay kiz dur valla dertlerimmm debrestii ☺️
0 oy
(141 puan) tarafından

Valla şöyle söyliyim annem bunu almış bana dediğimde bile tepki veren adam düşünün :D bunun ası kıskançlıksa evet kıskanç.  Çünkü arkasından "Sen sadece annenin aldıklarını gör annenin aldığını sev benim aldıklarım önemli değil sevmezsin , annen aldı ya kıymetlidir,  baban aldı ya kıymetlidir. Ben alsam bana öyle davranmazsın der durur 

0 oy
(22 puan) tarafından
Eşim kıskanç balkona felan ciktigimda felan kıskandığında alttan alıp yumuşatmaya çalışıyorum ışte ne bilim ben seni seviyorum senden baskasina bakar miyim felan gibi şeyler :)
0 oy
(4,994 puan) tarafından

Aşırı kıskanç ve halimden memnunum:angel:

0 oy
(15 puan) tarafından
evet cok hatta kendi kendime onu aldatiyor muyum diyorum dusun paronayak manyak ;))) kocis benimkide
0 oy
(381 puan) tarafından
Benimde çok kiskanc sorsan yokmder ilk zamanlar annelere gittiğimde ben gurbeteyim orda parfüm sıkma makyaj yapma dışarı çıkma goruntulu arıyordu nerdesin kim var şimdi çok. Şükür düzeldi ama 
0 oy
tarafından
Hesaba bile almıyorum cevap vermiyorum duymuyormus gibi yapıyorum :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 324 göst.
0 oy
8 cevap 171 göst.
0 oy
29 cevap 1,322 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gulum-kirac.7373 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 546 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,412,900 cevap

34,956 kullanıcı

...