0 oy
614 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar eşinız cokmu kızkaç kızdı zaman ne yapyonuz 

38 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Ona sorsan Hic degildir canim o kadar degil ki beni diş doktorundan kiskanan biri sirf adamin elini itim diye kiyamet kopardi nasil dokunursun o adama diye 
(22 puan) tarafından
Bazen deli etiyolar insanı
(659 puan) tarafından
Deli ne kelime çıldırtıyorr beni Allahtan teseturluyum  gomlek giyince bogazima kadar kapatirir
-Reklam-
0 oy
(55 puan) tarafından
Aşırı kıskanç hemde  bnde öyleyim     bazen TV de biri görürsün ya nasıl yakışıklı derim misal  ona bile tepki gösterir  
0 oy
tarafından
Kiskanctir ama eskisi kadar değil once cok kiskancti simdi pambık gbi anlasiyoz askomla pek kiskanmiyo artk cazibemi yitirdim sanirim :D
tarafından
Yok aşk senin cazibe günden güne daha çok artıyor:)))
tarafından
:D hahahah tesekkur ederim tatlim niye len aylom
0 oy
tarafından
Kıskanç ve takıntılı hele ilk zamanlar daha beterdi şimdi şükür biraz duzeldi
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Eski seksepalitem kalmadı sanırım:))) adamda artık kıskançlıktan eser yok:))
tarafından
Senin seksepalitenş sevsinler :)
(2,575 puan) tarafından
Bende senin yorum yapan parmaklarını severim :D doğruya doğru ama. İlk zamanlar gözüm dalsa kime baktığıma bakardı anam şimdi takmiyo bile. Sonra geçiyorum aynanin karşısına bakıyorum kendime dilek evlat olsan sevilmezsin diyorum :D
tarafından
Amaan kıçınıı yesin :)) yapıştır popoya şap şap :)) psikopaat gibi kıskanıp hayatı zehir etmesinler yerine göre kısknmaları daha iyi
(2,575 puan) tarafından
Allah iyiliğini versinnnn ay nasıl güldüm:))) he kız başta bna dünyayı zehir etti kendi kendime şüphe duymaya başladım ben kocamı aldatıyor muyum diye. Paronayak olmuştu resmen. Çok şükür geçti o halleri
0 oy
tarafından
En baslarda zaman gectikse azaliyor sanki ama ara ara oluyor önceden cok kötüydu 
0 oy
tarafından
Kıskanç mi diye sormak istediysen evet çok aşırı kıskanç ben hamileyken eşime ulasamadigim icin bi tane  ortak erkek arkadaşımız vardı onun numarasini kaydetmiştim aman Allah'ım bi daha o numarayı bulamadım eve geldiğinde direk silmiş;)))
(22 puan) tarafından
Norbel cnm
tarafından
Kız neyi normal bi gün eşime ulaşamadım kimliğim onda kalmış hastaneye gitmem gerekiyor gittim kimlik istediler esimde kalmis dedim fotoğraf işte dediler aradım açmıyor hemen arkadaşını aradım Allah razı olsun o ulaştı da gönderdi
0 oy
(389 puan) tarafından

valla sevgılıyken evet asırıydı hatta ayrılmayı dusunecek kadar evlendık daha 9 ay oldu eser yok :) rahatım sukur agzını aradım hatta doktoru erkek sececem dıye olsun dedı agzını acmadı nısanlıyken uzun gıy derdı suan asla karısmıyo ama tabı genede kıskanc boslamıyo heptende

0 oy
tarafından
Yerine göre öyle dışarı çıkamazsın cama çıkamazsın diyen psikopatlardan değil bunun sebebi de onun sevdiği hareketleri yapmak eğer ki ben onu kıskandıracak şeyler yaparsam ne huzur kalır ne neşe kalır sinir konusunda da ateş su muhabbetine inanırım ikimizde ateş oluruz bazen ama susmayı bilmek gerekiyor bazı konularda bu yüzden susuyorum veya ağlıyorum rahatlıyorum sıkıntımızo sonra hallediyoruz Rabbim ağzımızın tadını kaçmasın 
0 oy
(110 puan) tarafından
Cokkkk.kiskanc anlatamam eczane gittik geçen ilaç almaya benim ilavimdi sırada beklerken yoldan bı araba geçti köpek gibi uludular picler ben aldırış etmedim ilacımı aldım eve geldik isim isi geliyom dedi çıktı bı geldi gitmiş o arabadakileri bulmuş birbirlerine girmişlerdi o yüzden çok dikskt ederim biraz deli :-)
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kıskançtır ama aşırı değil kızdığı zaman hiç seslenme sonra o tıpış tıpış geliyor saman alevi gibi sınırı var 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ikimizde kıskanç değiliz ıkimizde sinirleri alinmiş insanlarız 
0 oy
tarafından
Kiskanctir ama benim kadar olamaz :) mesela başörtüsünu balkonda dahi başörtüme bakar aradan sac çıkmış mi diye halbuki zaten dikkat ederim

Ama yani alttan muayene oldum mesela erkek dr vardı iki kere gittik acile bayanda erkekde baktı hatta normalde bakmadan yaparlar ama alttan ornek aldılar ışık tutup acti bakti vs esimde disaridaydi ne olduğunu biliyo yani

Ama neden erkek de diye kızmaz kiskanmaz o konuda 

Karisinin yanina erkek dr sokmayanlarda cok var misal bi bayan dr olsa esimin mahrem yerini aslaaa gostermesine musade etmezdim kesinlikle izin vermem yani o benim kadar degil benim kiskancligim bambaşka :) :)
0 oy
tarafından

Kıskançlık 0 :D

0 oy
(12,513 puan) tarafından

Yerine göre kıskanç:) 

0 oy
tarafından
Kiskanclik doğal bir durum değil maalesef .  Ve kıskançlığın sonu gelmez . Iller bir hastalıktır 
0 oy
tarafından
Hiç kiskanc degill
0 oy
(299 puan) tarafından
Eskisinden gene iyi ama kıskanç bende kıskancım ama o abartınca bende bilerek ona karşı abartıyorum en ufak şeyi mesela yolda yurken ne taraftan erkek gelirse diğer tarafına geçerim 2.ye hamileyim 
0 oy
(605 puan) tarafından
Hemde aşırııı aşırııı aşırıııı sınırdaa yaniii kızdığı zaman ne yapcam haksızsa anlatırım yanlış düşündüğünü ama eğer haklıysa hiç susar dinlerim tamam olmaz birdaha şöyle böyle derim 
0 oy
tarafından
Kıskanç ama çok belli etmez kızar ama kıskandığını söylemeden başka bahane bulur ben anlarım tabi ona göre yapmam kıskandığı şeyi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 322 göst.
0 oy
8 cevap 171 göst.
0 oy
29 cevap 1,320 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gulum-kirac.7373 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 546 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu

379,797 soru

11,369,046 cevap

34,852 kullanıcı

...