0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Anneler az önce kızımın bezini değiştirdim iplik gibi biseyler vardı ama parazit mı değil mi anlamadım ya.  Nasıl anlayabilirim ilk kez boyle gördüm . Birde muz yemişti acaba onunla alakalı da olmuş olabilir mi yedigiyle alakalı . Bilen varsa yazarsa çok mutlu olurum 

7 Cevaplar

0 oy
(9,284 puan) tarafından
Foto atsaydın cnm daha iyi yardımcı olurlardı.. ama muzdan da olmuş olabilir
tarafından
İstemsiz bakıp midesi bulunanlar oluyo diye atmak istemedim canım . Muzun dışında ipleri oluyo acaba öyle olabilir dedim inşallah öyledir
(9,284 puan) tarafından
Aynen cnm muzun ipleridir ya korkma
tarafından
Çok sağol canım
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Muzdan dolayı canim müzük kahverengi yanlarında uzantisi var ya onlar çıkıyor kaka da korkma her.muz yediğinde böle görürsün ve çok muz verme kabızlık problemi olabilir
(4,290 puan) tarafından
Hafta da 3 kere falan veriyorum ben ama bebekten bebeğe değişiyor kuzum kimisinde kabız yapmıyor veya hemen etki edip kabız olabiliyor ama ben ilk zamanlar anne sütüyle birlikte ezip veriyordum veya yoğurt ile sindirimi kolay olsun diye
(9,284 puan) tarafından
Ne kadar veriyorsun peki haftada 3 kez tüm muz mu yarım fln mı cnm
(4,290 puan) tarafından
8 aylikken yarim veriyordum veya açlık yokluga gore değişiyor ama yarımdan fazla hiç vermedim bebegim
(9,284 puan) tarafından
Saol kzum benim ❤❤
(4,290 puan) tarafından
Rica ederim bitanem❤
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Muzdan dolayı oluyor canım siyah ince ip gibiler dimi
tarafından
Evet kuzum çok sağol ya rahatladım valla korkmuştum bi an
(1,174 puan) tarafından
Korkma canım çok normal :)
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(879 puan) tarafından
Muzdan kuzum o muzdan korkma
tarafından
Sağol canım rahatladım valla ya
0 oy
(18 puan) tarafından
Muz yedimi lifli gıdalar dan dolayı olur
tarafından
Teşekkürler canım demek ki ondandır
(18 puan) tarafından
Evet korkma canim
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Canım parazit nasil oluyor biliyor musun? Tel şehriye  var ya onun pişmemiş halini getir gözünün önune o büyüklükte ve hareket ediyor yani baska türlü anlatamazdim;) 
tarafından
Yok kuzum hareket yoktu hepsi farklıydı bide afedersin biri uzun biri kısa gibi :) parazit değil o zaman teşekkür ederim
(18 puan) tarafından
Tel şehriye :D sanırım uzun süre bakamam D
tarafından
Ne yapsın ama iyi anlatmış ben net anladım :D
(1,240 puan) tarafından
Baska turlu anlatamazdım ablamın bebegimde olmuştu dedim ki yediği tel şehriye olduğu gibi cıkmış anam bir baktım hareket ediyor daha dikkatli baktim kımıl kimil sok gecirdim ;) sonra ila  vs kullanmıştı geçti normal bir şeymiş zaten...
(18 puan) tarafından
Teeehhh :D Allah seni napmasin
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Muzdandir. Muzun kendisi kısa uzun minik parçacıklar seklinde çıkıyor yeşil gibi. Bi de muzun iç kısmında uzun ip gibi yerleri var ya o da olabilir denk gelmistir
tarafından
Teşekkürler canım evet öyleymiş korkmustum bı an
(1,126 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla kurt hareket ediyor kakada. Bi yakinimin kızında çıkmıştı öyle demisti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 134 göst.
0 oy
3 cevap 106 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yineyenidenbennn (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 372 göst.
11 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
16 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

381,274 soru

11,413,972 cevap

34,960 kullanıcı

...