0 oy
923 göst.
Aile kategorisinde (535 puan) tarafından
Cok seviyordum evlenmek için 4 donuyordum sevdigim adamdi surekli yan yana olacaktık hersey cok guzel olacaktı lakin evlendik sanki artık bana deger vermiyormus gibi geliyor ustume nasil titrerdi simdi kankisi gibi surekli laf sokma peşinde. Herseye bagiran bi adama donustu. Tek pazarimiz var her hafta annesi gile gitmek ister birlikte asla vakit geciremiyoruz. Böyle evlenirken toz pembe hayallerim vardi ben yemek yaparim o salata simdi yedigi muz kabugunu cope atarsa sukrediyorum

36 Cevaplar

0 oy
(6,671 puan) tarafından
Kimi zaman evet kimi zaman hayır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok şükür rabbime ozlemiyorum bekarlık zamanlarımı 
(535 puan) tarafından
Valla o zmnlar yan yana olalim diye can atardim aslinda en güzel günlerimmis. Universitede kafa rahat
0 oy
tarafından
Ben sadece ailemi özlüyorum uzak olduğum için eşimden yana pişmanlığım yok çok şükür 
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Bende bekarlığımı özlüyorum böyle ağır sorumluluklarm yoktu evliliğimin en güzel yanı bebeğim tek anlam veren şey
(535 puan) tarafından
Resmen evlilik bi adama gonullu bakicilik
0 oy
(864 puan) tarafından
Tekk  değilmişim demekki 
(535 puan) tarafından
Ahhh ahhh
(864 puan) tarafından
Dua et sende cnm artk elden gelen birşey yok valla alttan alıyom biraz daha bnde
0 oy
(127 puan) tarafından
Evlenmeden önce çok güzel bir hayatım vardı dayak yoktu eşyasız yoktu şimdi ne eşya var nede huzur 
(535 puan) tarafından
Ben bile yedim dayak hemde hamileydim o gunden beri olmadi ama icimde bir dert olarakta kaldı
0 oy
tarafından

Bacim içimden geçenleri yazmışsın :ninja:

(535 puan) tarafından
Toz pembe hayallerimizi harcadilar
tarafından
Hayaller hayatlar malisef benimde evlenmeden önce çok güzel hayalerim vardı artık etmiyorum hayal fln
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Vala çok özlemedim açıkçası bekarken kendımı yalnız bıkkın üzgün hissedrdım hep 
(535 puan) tarafından
Bendr suan oyle hissediyorum
(5,359 puan) tarafından
Mutlu bı evliliğı varsa insanın bnce çok özlemez ama mutsuzsa hep özledim der çnkü çevremde çok gordum byle
0 oy
tarafından
Ozlemeyen çok azdır bence ...şanslı azınlık :) 
0 oy
(344 puan) tarafından
Eşimden psikloji şiddet görüyorum 26 haftalik hamile olduğum halde ama 1 gün bile geçmişimi bekarligimi aramadım aksine şu halde bile keske önceden evlenseydim diyorum 
(535 puan) tarafından
Peki neden
(344 puan) tarafından
Is yerinde uyurdum ailem trafik kazasında kaybettim ablam var oda evli eniştem rahatsız olmasın diye hep gece çalışıyordum gündüz eniştem ablam ise gider ben öyle eve girerdim ablam bir parça ekmek eve aldı yerdim yoksa is saatim gelene kadar işyeri yemek verene kadar beklerdim sahipsiz insana eziyet eden çok olur canim  o yüzden gecmisime dönmektense ölmeyi tercih ederim şimdi çok şükür en azından başımı koyacağım bi evim var eşim aksi sınırlı biri ama genede herşeyi ile çok şükür diyorum ailesi öz evladı gibi sahip çıkıyolar bana
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Sadece. Ailem uzakta olduğu için onları özlüyorum 
(535 puan) tarafından
Aileden uzak kalmaya aliskinim
(2,874 puan) tarafından
Ben çok zor alıştım ama yinede zor
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Çok şükür 9 sene flörtten sonra evlendim.2 senelik evliyim en ufak hayal kırıklığı yaşamadım.Misal şuan benim bebeğim emerek uyuyor baska türlü uyumuyor esimde yarin sabah için poğaça yoğuruyor akşamda sütlaç yapmıştı.Cok şükür Allaha ben ondan razıyım oda Insallah benden razıdır.
(535 puan) tarafından
Nasil güzel maşallah pogaca yapmak mi un nerde bulursa şükrederim
0 oy
tarafından
Bn özlüyorum ya ne yalan söyleyeyim .. hani evliliktn şikayetim yok ama alışamadım hala.  
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Ozlemiyorum hele cocuktan sonra hic ozlemiyorum cok sukur.kac yillik evlisiniz canm niye boyle degistiki 
(535 puan) tarafından
Eylulde 2 sene olacak daha
(2,590 puan) tarafından
Daha da yeniymis iyi olursunuz insallah
0 oy
tarafından
Özlüyorum da özlemiyorum da ama şimdiki halimi daha çok seviyorum
0 oy
(530 puan) tarafından
O kadar çok özlüyorum ki beksrken şiddet yok tu aldatma yok tu şimdiki aklım olsa evlilik hayali bile kurmazdım emin ol 
0 oy
(82 puan) tarafından
Deli gibi ozluyorum baba evimi herseyim vardi bir dedigim iki olmazdi bakimlarimi yapardim her ay kuaforde giderdim canim sikildikca saç rengimi degistirirdim kimse OTE git demezdi canim isterse kalkardim istemezsem yatardim yani El ustunde tutulurdum simdi oyle mi?  Yeri geliyor birsey yapmasam kapinin yolunu gosteriyor koca. Aylardir sacimi boyatmak istedigimi soyluyorum yalvariyorum kendimi Boyle begenmedigimi soyluyorum ona verecek param yok diye para falan vermiyor. Anneme babam a kardesime hediye alamiyorum kucuk bisey bile.. Ne bilim keske evlenmeseydim diyorum hep aklima geldikce aglarim eski gunlerim
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Özlemeyen varmı ki? 
0 oy
tarafından
Ahh ah ben de keşke evlenmeseydim diyorum şimdi dünya turuna çıkacaktım ah
0 oy
tarafından
Bazen ozluyorum bazen ozlemiyorum kavusmak için 6 yıl bekledim kavuşunca Her sey toz pembe olacak sandim ama olmuyor 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 336 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,232 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 263 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde Ecemelif (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 231 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu

379,626 soru

11,364,287 cevap

34,841 kullanıcı