0 oy
521 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından
Benim arada sırada mide bulantım oluyor ama çok fazla bel ağrısı çekiyorum göğüslerim de ağrıyor adetime bı kaç gün var ama bı hafta önce test yaptım negatif çıktı koku hassasiyetimde var belki bebek istedigim için psikolojiktir diyorum ama sormak istedim ablam da öyleydi çünkü test yaptı negatif çıktı ama sonraki hafta 4 haftalık hamile olduğunu öğrendi siz nasıl anladınız? 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Test yaparak 
tarafından
Vallahi bravo Ayşe :)
(2 puan) tarafından
Bı hafta önce yaptım negatif çıktı tekrar yapmalıyım sence
tarafından
Yapmalısın bende bir hafta sonra yaptığımda pozitif çıkmıştı şimdi 6 günlük oldu oğlum...bazen hemen çıkmıyor ikincide çıkıyor
-Reklam-
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Goguslerim sisti istah acildi bide bide adet gecti oyle
(2 puan) tarafından
Adet gecikmeden oncemi öyle oldu
0 oy
tarafından
Göğüslerim kahverengi yerlerinde beyaz beyaz sivilce gibi bişey çıkmıştı ondan anladım ben
(2 puan) tarafından
Başka belirtin varmiydi peki?
tarafından
Hayır yoktu hiç bişey adetime 2gun falan vardı zaten
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben hiç anlamadim hatta test yapmak bile istemdim  çünkü her segeridne negatif ckiyidu  aama ara ara basim agri griyodu  esim test al yap  dedi ama korkiom  tekrar negatif olcak diye amaaa çok şükür  pozitif cikti  amaa inanilmaz  derecede ağladım  ilk hamiliğmdi  cok istemiştim  ve sonunda kucağıma aldim  ben olmio diye çok strrs yapmisitm 
(2 puan) tarafından
Adet gecikmesi yaşamadan oncemi yaptıniz testi?
(2,067 puan) tarafından
Fazla  geçmedi  3 4 gun  geçine yaptım  ama ben ztaen hamileymişim bilmiyodum
0 oy
tarafından
Koku hasasiyeti oldu önce 
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Adetim 5 gün geçince . Benim hiç aksamazdı öyle anladım 
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Hissetmiştim ...

0 oy
(236 puan) tarafından
adet gunum gelmisti  kalmisti gorumcem hadi test yapalim dedi  ve cikti. belirukeri 8 ci 9 cu haftada baslsdi
0 oy
(670 puan) tarafından
Bn çayı çok severim burnuma kötü koktu bide çamaşır suyu :)) heemn test yaptım ceee :)) 
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Okadar belim agirdiki ve herşeyden igrendim
0 oy
(344 puan) tarafından

Esimin benle dalga geçmesi ile hamile olduğumu öğrendim :D

(2 puan) tarafından
O nasiloldu
(344 puan) tarafından
Eşim baya göbekli biri evlendjgimizden beri hep çocuğumuz burda der dalga geçer benle birgün işten geldim yemek falan yedik eşim çay hazırladı kot pantolon sıkıyor beni kazaklarim dar geliyor ben kilo aldigimi düşünüyordum eşim karnıma dokundu çocuğumuz burda dedi gene o gün sonra enseme ufak bir dokunuşla tokat atip sen kızı ben de oğlanı getirim dedi kendi göbeğine de dokunarak 2 gün hastane gittim du bi bakayım olur mu olur dedim test yaptım hamile olduğumu hatta bebek 8 haftalik bile olduğunu ogrendim
(2 puan) tarafından
Kahkaha attım böyle öğrenmekte varmış  bende burdan öğrenmeye çalışıyorum
(344 puan) tarafından
Ve o gün yazdığım gibi eşim sen kızı getir demişti ve suanda 26+4gunluk hamileyim ve kız çocuğuna eşim dalga geçmesi alay etmesi doğru çıktı tek korkum oda şimdi erkek çocuğunu doğurması :) :-) :)
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Gelemeyen Bi adet bekliyordum düzensiz  olunca bekledim ver Allah ha geldi ha gelecek  baktım gelen giden yok test yaptım bende
0 oy
tarafından
Mide eksimesinden sonra test yaptımda positiv cikmisti
0 oy
(6,676 puan) tarafından

Adet gecikmesinden:)

0 oy
(1,794 puan) tarafından
Adetim 10 gün geçince ablam anladı test yap dedi bana kalsa yapmazdım
0 oy
tarafından
Ben hamile olduğumu hiçbir belirti olmadan hissetmiştim. Vücudumda hicbir farklılık olmamasına rağmen ciddi anlamda biseyler oluyor gibi hissediyordum ama adını koyamiyordum sebebini bilmiyordum. Adet olmama 2 gün vardı. Test yaptım negatif çıktı ama icimdeki his o kadar güçlüydü ki kan testi yaptırdım sadece 2 haftadır hamile olduğumu öğrendim :) 
(2 puan) tarafından
Bendede o his var hatta elim bazen karnıma gidiyor yok fazla hayal kurma diye geri çekiyorum
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Gebelik planladığımız icin 2 haftada bir troidlerin baktırıyordum az çalışıyordu Hiç belirtim yoktu ama baktırırken bi anda dedim doktora beta yada bakarmisiniz olur dedi e nabizdan bi baktın aneeee hamileyim :Dd
0 oy
(601 puan) tarafından

Adet olmam gereken zaman da pembe bi akinti gordum cok az bir seydi bunun hamilelik belirtisi oldugunu okudum o an aklima dustu aslinda hic beklemiyordum korunuyorduk cunku aslinda bi kaza olmustu ama cok da ihtimal vermiyordum daha once de bi kac kaza olmustu :D annemdi arkadaslardi derken beni test yapmaya ikna ettiler o gundr hava nasil kotu yagmurlu falan o halde gittim test aldim aninda cift cizgi ayy bide o sira esimle kustuk konusmuyorduk hemen haber verdim geldi tabi şok o da hastaneye gittik ve kan testinde de dogrulandi bide benim kanamam falan oldu esim dusse keske falan diyordu o kadar istemiyordu o sirada hep tartistik nasil boyle soyleyebilirsin diye simdi oglum 9 aylik ogluyla aşk yasiyorlar iyi ki ansizin dusmus karnima onsuz ne yapiyirmusuz biz diye her gun dusunuyoruz <3

(2 puan) tarafından
Ne kadar güzel çok sevindim çocuk istenmez mi ya :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Goguslerim cok agriyordu,erkenden uyuyakaliyordum ve adetim gecikmisti

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 370 göst.
10 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 358 göst.
21 Ekim 2019 Aile kategorisinde Ceylann (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 616 göst.
15 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ✨ ⭐ Mudebaar ⭐ ✨ (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,064 göst.
15 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,171 soru

11,287,620 cevap

34,693 kullanıcı

...