0 oy
627 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Esimin 20gunluk yillik izni var agustos ayi ve kizimin dogum gunu..eşimin is yerinden 1haftalik otele tatile gonderiyorlar..

Kayinvalidemlerde memlekete gelin dogum gununu burda yapin diyorlar(butun masraflarida ustleniyorlar)

Eşimde memlekete gitmek istiyor 9aydir ailesini gormuyor ama sen nasil istersen oyle olsun diyip karari bana birakiyo..benimde tatile cok ihtiyacim var ailecek guzel bir tatil yapmaya ama bende esimi kiramiyorum..

Siz olsaniz ne yapardiniz?

25 Cevaplar

0 oy
(4,101 puan) tarafından
Valla ben olsam tatile giderdim hic kaynanayla felan ugrasamazdm
(6,681 puan) tarafından
Ama esimide dusunmeliyim :(
-Reklam-
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Bence tatile git ekmek elden su gölden yaşa bir haftada olsa. Esin sen ve cocugun olacak. Bas basa yaşa derim ben. Biz her sene tatile gittik inan bir haftalık tatil bir seneye bedel. Kaynanana her zaman gidersin ama bu fırsatı bulamazsın bir daha. Kendi imkanlarına tatile gitmiş olsan en az 5 bin tl
(6,681 puan) tarafından
Aynen canim cok haklisin..tatili birakip gidemem kaynanamlara..tatilden sora gide bilirsek gideriz ama once tatil
0 oy
(477 puan) tarafından

Tabikide tatile giderdim ane babasi kendi gelsiner cok istiyolarsa bu firsati kacirirsan tatili unut kuzum :)

(6,681 puan) tarafından
Bende oyle soyluyorum olar gelsinler diye..kaynanamda turdurmuş benim akrabalar ker kes burda dogum gununu burda yapalim falan
(477 puan) tarafından
Vallah ben olsam.kimseye bakmam kalsin kendi kendine kaynana yapsin dogom gunu bende biraz dinlenerdim orayi gidicen kopek.gibi ciraklik yapican neden esin gorsun ana babasini temizlik sen camasir sen bulasik sen sen hic borse anlayamican ki dogom gunden bos ver herkesi de :) git keyfine bak .. nede yapsan kimseye iy olamazsin ;))
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Önce tatil sonra ailesinin yanı bence biraz kendimizide düşünmeliyiz 
(6,681 puan) tarafından
Tatili yapayim sorasina bakarim yani diyosun :D

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 980 göst.
23 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif vurkan (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 296 göst.
8 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 365 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde mertmirzaninannesi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 807 göst.
20 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Esmanurrr (800 puan) tarafından soruldu

379,175 soru

11,350,370 cevap

34,818 kullanıcı

...