0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından

Sevimli anneler size bisey soracam hamile kaldigimdan beri herseye agliyorum esku gecmisim geliyor agliyorum annem geliyor agliyorum kuzenimin esi var bi tane benimle ayni hamile ben ne yaparsam aynisi yapiyor beni iyice deli ediyor onun yaptiklarini goruyorum agliyirum maddi skntilar var birde sanki her sey ust uste gelmis gibi esim bana trip atsa cok kotu agliyorum herseye nolacak bu durum :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

smdi birisi gelip gereksiz hamilelik tiriplerine girme derse sasirma canim inss gzl cevaplar alrsn ;)

bazen bndede oluyo ole ama okdar degl tabi kndimi durdurmya calsyrm esim bile komik bse izliyrz dalga gcyo sakin bunada aglama dye birazda duygusal bi tipim ztn 8-)

(28 puan) tarafından
InsAllah canim sagol

Aynen bende zaten cok duygusalimm da cok fazla agliyorum bebegim de iceride uzuluyor mu ki acaba onu uzmek istemiyorum ilk hamileligm cunku pek biseyde bilgim yok inan bana giciklik yapanlardan nefret kin duyuyorum bildiginn
tarafından
bnde oyle ilk hamileligim ilk tecrubelerim herseyi takar hale gliyrm bazen bu durumdan ck sklyrm hatta  ins gecrr cnm elden bsey gelmiyo :(
-Reklam-
0 oy
(112 puan) tarafından
Aynen canım katılıyorumm sana bende oyleyim seninle ayni durumdayım  annem kardeslerim ailem aklima onlarla gecirdigim zamanlar eskiler aklima gelince agliyorum tutamiyorum kendimi bide gurbetteyim dusun birde borc gırtlakta  ne gidebiliyorum ne onlar gelebiliyor esimle tartisincada ufak bisey olsa agliyorum kafama cok takiyorum ama sabrediyorum biliyomusun sabrediyorum cunku sabrimin sonu selamet olucak ona inaniyorum allahtan umidimi kesmiyorum suan bile oyle duygulandim ki anlatamam hayat cok zor cok insanlar zor allah buyuktur yinede :(
(28 puan) tarafından
Aynen oyle cocugum dogacak daha bir copu yok 3 ay kaldi ayrica bileziklerimi altinlarimi elimden aldilar esim calismiyor haliyle kilo aliyorum ve ustume hic birsey olmuyor giyecek elbise sudur budur hic bisey yok biz aglamayalmda kim aglasin Rabbim yardim etsin bizlere
(112 puan) tarafından
3 ay kaldi birsey yapmadilarmi almadilarmi nasıl alırlar ya nasil verirsin onlar senin mihrin alip karsina konusmadinmi ailesi birsey demiyormu senin ailen devreye girmiyormu bizimde borc girtlakta benim de evlenmeden once kiyafetlerimi giyorum alisveris yapamiyoruz ustume basima bisey alamiyorum o kadar eksigim varki rabbim hepimizin yardimcisi olsun
(28 puan) tarafından
Aynen oyle canim esseklik edip verdim ama napabilirim ki Allah yardmcmz olsn
(112 puan) tarafından
Amin canim cumlemizin
0 oy
tarafından
Gebelik hormonlarından kaynaklı canım benim hiç durduk yere aklına bir şey gelir oturur hüngür hüngür ağlarsın ama biri niye ağlıyorsun diye sorsa su sebepten diyemezsin yani saçma sapan şeyler:D ben ilk kızımda çizgi-film izler ağlardım düşün:)) doğumdan sonra geçer sende bu sefer benim gibi oturur hamileyken ağladığın şeylere gülersin hayat da böyle işte biraz ağlamalı biraz gulmeli geciiip gidiyor 
(28 puan) tarafından
Aynen oyle canim sagol tesekkur ederim
0 oy
tarafından
kuzeninin esine aglama sinir ol :) ben yasamadim boyle yyogun diygular 
(28 puan) tarafından
Hamileyim ama herkes benim ustume geliyor dayanamiyorum birde hakli oldugum yerde savunuyorlar ya onu deliriyorum
0 oy
tarafından
bende ayniyimmm esimm biseu konusurken sadece tamam dese ona bile agliorumm adam trip atti die :)) biri bisey dese ustume aliniorumm agliorummm heppp agliorumm :)))

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 663 göst.
0 oy
8 cevap 744 göst.
18 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 448 göst.
18 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 357 göst.
7 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Edataner (6 puan) tarafından soruldu