0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde (725 puan) tarafından
Bugün eve geldim baya yorgundum duşa gireyim dedim girdim üstüme kapı kilitlenmez mi :( kapı açılmadi bir türlü benim de kapalı alana karşı fobim var :( ağladım durdum sonra birde baktım telefonum yanimdaymiş ilk defa banyo ya girince telefonu yanima almışım. Eşimi aradım Allah razı olsun onca yoğunlukta koşup geldi 10 dk da :( hem dış kapı hem banyo nun kapısı kırdı şekerim yükseldi elim ayağım titredi çok kötü oldum sonra uyuya kalmışım ve hala onun etkisindeyim:( ömrümden ömür gitti ya telefon yanimda olmasaydi ne yapardım ben:(

11 Cevaplar

0 oy
(2,332 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Çok geçmiş olsun canım :(

(725 puan) tarafından
Çok teşekkür ederimm:(
-Reklam-
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım valla verilmiş sadakan varmış tlin yanında olmadı büyük bir şans 
(725 puan) tarafından
Çok şükür yanimdaydi telefonum Allah razı olsun
0 oy
(747 puan) tarafından
Evde yalnızken banyoya girme canım . Bide o kapıya bi baktirin allah korumuş yine iyiki telefon yanindaymis çok geçmiş olsun.
(725 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorgundum bilemedim:(
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Cik şükür  geçmiş olsun canım bende kapalı alanda duramıyorum iyi anlıyorum seni:( çok sıkılırım anında:(
(725 puan) tarafından
O an ne yapacağım i şaşırdım çok kötü oldum:(
(2,423 puan) tarafından
Iyiki telefon yanındaymış cqnim allh yardım etmiş:(
0 oy
(244 puan) tarafından
Kapali alan korkusunu çok iyi bilirim.Asansore binemeyip,11 kati yürüyerek çıkıyorum.

Allahim korumuş. Bir sadaka verin derim.
(725 puan) tarafından
Asansör mü Allahim o daha kötü:( Kesinlikle vereceğim Allah a bin şükür:(
0 oy
tarafından
Allah dan yanında imiş telefon ha. Geçmis olsn boşver unutmaya çalis
(725 puan) tarafından
Şükür ediyorum. Aklimdan çıkmıyor
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Cok geçmiş olsun cnm:(

(725 puan) tarafından
Çok teşekkür ederimmm
0 oy
(185 puan) tarafından
Bende kalmıştım banyoda yanımda bı buçuk yasindaki kızım saatlerce kaldık.telefonda yoktu yanımda eşim arar arar ulaşamaz geldi de açtı kapıyı çok kötü ya o kadar da bağırmıstim belki biri diyarda gelir diye 
(725 puan) tarafından
Allah korumuş desenize:(çok kötü bir durum
0 oy
(2,241 puan) tarafından
cok gecmis olsun canim. hamile oldugumu ogrendigimden beri banyoya falan telefonla girerim ki ne olur ne olmaz kapi kitlenir bisi blur sicak tansiyon duser diye . sende hep oyle yap 
(725 puan) tarafından
Teşekkür ederim bundan sonra kesinlikle nereye gidersem gideyim tlfon yanmda olack
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ay bende de var o ya asansöre filan hic binemem daracık yere sıkışıyorum diye.. Toprağın altında ne yapacaksak:(

Cok gecmis olsun canım telefonunu yanına almış olman cok buyuk şans valla kuzum

(725 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun dünden beri şükür diyorum gerçekten:(
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Korku çok zor bişey cnm bende bi akşam duşa giricektim eşimde evdeydi gerçi girerken terlikleri giyerken ayağımın kayması bir oldu zor tutundum o an çok korktum hickira hıçkıra aglamistim sonra eşim geldi korktu bişey oldu diye aslında biyerime bişey olmadı ama ya bebeğime bişey olsaydı korkusundan 
(725 puan) tarafından
Onu bende yaşadım düştüm saatlerce bende ağladım bana değil de bebegime birşey olfu diye çok korkmuştum sağ olsun kocam en büyuk destekcim duyunca 5 dk da kapoda oldu. Allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesin
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm bende bana değil bebeğime bişey olcak diye korkudan aglamistim sesime koştu yanıma hemen sağolsun can eşim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 221 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 786 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 756 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 552 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu

378,984 soru

11,344,137 cevap

34,809 kullanıcı

...