0 oy
1,077 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

CıNapıyosunuz bakeemm biz kocisle tabiki karantinada vakit geciriyoruz aile saadeti yasiyoruz cocuklari oynattik yorulup uyudular simdi o bi kanepe bende bi kanepe tv keyfi yapiyoruzzzz sizler napiyosunuzzzzzz :D

image

imagebaba delisi Alişş .d

image

15 Cevaplar

0 oy
(27,307 puan) tarafından

Kendimi 70 yasindaki nine gibi hissedirem maagleseff

(27,307 puan) tarafından
Vallaha ruhum ele bilmirem
tarafından
Kiz neseliydin sen son zamanlarda boyle bi durgun goruyorum sanki :)
(27,307 puan) tarafından
Hayat uzerime uzerime geliyor yakindir patlamam
tarafından
Allah korusun bol sabır bol dua kuzum
(27,307 puan) tarafından
Gereken o zaten cnm
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Aşeren girmesin diye yaz cnm 

aa ilk defa boyle bi uyarida bulundum:D

tarafından
Aa evet unuttum kız saol :))))
0 oy
tarafından

Mutfağı topladım ütü yaptım cnm eşim yarın çalışıyor malum şimdide oğlumu sallıyorum çay koydum eşimde şam tatlısı yaptı uyursa paşa yşcz :D

tarafından
Insallah uyur ayy iyi oluyor valla :)
0 oy
tarafından
Afiyet olsun ballı coregim ben kendimi genç hissetmiyorum ama olsun yaşım genç:)))

Bizde oglusumu duş aldirdik öyle dururum 
tarafından
Bizimkine 3 tane doktor kiz dedi bacim Allah korusun yaa o nasil söz Allah seni basindan eksik etmesin yavrunun insallah bizde bazen konusuruz herifle yani hic kimse anasinin gözüyle bakamaz bi cocuga der hep
tarafından
Ramazanda soğuk su içerdim ertesi gün oksururdum korona mi oldum diye akşama kadar düşünürdüm gerçekten psikolojim bozuldu asko ya.
Babaannesi Yağız Eymen burda kalsın siz gidin der eşim yok siz ona bakamazsiniz ertesi gün gel al dersiniz der cunku kimse bakamaz yeri gelir o beni döver ben ona bagiririm ama ona kimse benim gözümle bakamaz o yüzden gerçekten Allah'ım kimseyi evladiyla sinamasin canım ya
Oo terbiyeli alisim benim kendini göstermemiş demek ki
tarafından
Korona hepimizi ayni bu hale getirdi kuzum mahvetti psikolojimizi
Aynen hic kimse anne gibi esirgeyemez bi evladi tırnağina taş degse bizim canimiz yanar Allahim evlatlarimiza can sagligi versin
:) cok terbiyeli haha insallah terbiyeli olur cok mızmızdır Alim isminimi tasiyamadi acep diyorum MUHAMMED Ali cunku ağirmi geldiki cok huysuz bu ara herseyini tastamam etsem bile
tarafından
Dış cikriyordur canım benimki de çok huysuz bu aralar ve çocuklar evde sıkıldı benim oğlum bile disrisini gösteriyor mutfağa balkona çıktığımızda bile mutlu oluyor belki sıkılmıştır
tarafından
Aynen dis cikariyo üstler hep kabarmis sipanin onun telasi hep var bizde zaten ama bazen gercekten cok yoruluyorm ay
0 oy
tarafından
Bende yeni kızı uyuttum eşim tarlaya gitti sebzeyi sulayacak bende bi duşa girip yatacam
tarafından
Iyi uykular o zaman bitanemmm Allah rahatlik versin
0 oy
(864 puan) tarafından
Tartistik diğer odada oğlanı salliyom bu karantina biteydi evdeyiz sürekli tartışma oluyo kocamla 
(864 puan) tarafından
Ya ben sana olsun diye koluna vuruyom oda 2 misilini vuruyo ben sakadan yaptm oda daha beter vurdu bugünkü kavga öyle 2 gün önce ki de hakaret etmişti bana ya öyle işte cnm ne bilm
tarafından
O zaman yapma saka bebeğim anlamiyosa sakadan fazla muhattap olma o zaman o senin pesinde kosar inanki skma canini ya olur öyle her ailede
(864 puan) tarafından
Aynen canm öyle yaparım
(864 puan) tarafından
Sağol canm desteğin konuşman için teşekkür ederim
tarafından
Ne demek canim her zaman ❤
0 oy
tarafından
Bende eşim.birseyler istedi ona hazırladım şimdi. Maşallah kız zayifsin ama baya yiyonuz lahmacunlarida yediniz :-):-):-) afiyet olsun canım ☺️
tarafından
:D hahahahha gömdük valla kiz bi tane ben yedim iki tane oğlum yedi kucuk biraz yedi esim iki tane yédi 4 tanede duruyi
tarafından
Ohhh yarasın yarın isitirsin onlarda biter:-)
tarafından
Valla benim buyuk oğlan sever lahmacunu zaten ama anne kücük bunlar yaa dedi .d
0 oy
tarafından

Alis ı yerim bennnn <3 koca yarın sabah işe gidecek diye  bayıldı ben de oturuyom uykum da gelmiyo 

tarafından
Ahaha manyak kahkaha attım ☺ ben gündüz uyumuyom uyusam sabaha kadar ayaktayım ☺
tarafından
:D napim ayyyy yıldım uykusuz hayattan broo enneeee diyisi yokmu bide dayanamiyorm kalkip yiyom onu sen ne kadarlik oldun ne zaman doğuruyon hayirlisiyla bacikoo
tarafından
Yerim kiz ben onu maşallah çok tatlı ama. Sorma bacı 30 haftalık oldum az kaldı ama çok da gibi. Şimdiden uyuyamiyom mumla arayacam bu günleri ☺
tarafından
Valla arayacan baci Allah yardimcin olsun hamislikte zor
tarafından
Amin kuzum benim zor valla Alla h yardım etsin
0 oy
tarafından
Aceba hamgisiyim genç miyim uoksa kendimi genç gibi mi hissediyom kafam yandı. :)
tarafından
:D evet hatta turuncu bi kiyafetin vardi tek resmindi esimle fotom yok yazmissin eslerle ilgili bi posttu dimi
tarafından
Hajajja hiç de unutmamos kazimis aklına :)))
tarafından
Hee kazidim sana zaafim var .d kiz unutmam kolay kolay kahretsin cok zekiyim .d
tarafından
Ufff şişik :))
tarafından
:D hahHahahhhahahha tisikkirlir
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Valla benim kocişle keyif yapıyorduk işe gitti :/ Rabbim en yakın zamanda n hayırlı zamanda bize de bui evlat nasip eder de bende onla eyleşirim :)
tarafından
Dualarımda her zaman evlat sahibi olmak isteyen kardeslerime de yer veriyorum kuzum insallah ❤
(1,403 puan) tarafından
Allah razı olsun dualarını kabul etsin Rabbim hakeden hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın
tarafından
Amin cok guzel bi dua Hakeden insanlara versin Rabbbimmm ❤
0 oy
(10,397 puan) tarafından
Benim adam su lanet olası oyun oynuyor kızım uyudu Bende boş boş oturuyorum 
tarafından
O oyun baya insanlara bağimlilik yapiyomus ya esim oynamiyo cok sukur ama okey oynuyo oda bu ara birakti yani cok bagimli degil hep bizimle ilgilenir ondan sonra oynar yani
(10,397 puan) tarafından
Aman Kim icat etti bilmem ama aşırı sinirim bozuluyor ya yemek yapmaya gidiyorum 5 dakika çocuğa bak diye yok O oyunu oynayacak ya hemen arkamdan getiriyor
tarafından
:( aa o ne oyle ya o zaman neden evlenmis yardim etmeyecekse bosver kuzum sen kendin yapmaya calis ne yapcan kavga edersiniz bu seferde en iyisi uzak durmak
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Afiyet olsun bebetom:D
tarafından
Napim ayyyyyy delircem simdi Ali yatti guya 22 de dakka basi agliyo heralde binbesyuzyirmiücüncü kalkisi bu :;((((
(22,072 puan) tarafından
Amaninnn bi derdi neyimmi varki ay bi şurup vereydin yatmadan
tarafından
Kiz yok bu hep huysuz virjin bak alti kuru kremli dislerine jel sürdm verdim bi calpol süt icirdim suda icirdm sicakta degil normal ama yok ille ben yanindan ayrilmiycam gün icindede bi gor baci bacagima yapisiyo cok asiri düskün bana tamam guzel ama zor cok zor oluyo :(((((((
(22,072 puan) tarafından
Knkaa erkek bebeleri anaya pek duskun olurlarmis ama seninki baya duskun ozaman zor olmazmi ay 2 bebe bi koca sen yinede iyi evirip ceviriyon evi
tarafından
Yaa sorma kuzum valla aksama haşetim çıkıyo kız
0 oy
tarafından

Canım çekti vallah <3 önce ellerini yemeye başlıcam biraz yolla bana :P

tarafından
Bende seni cok seviyorum birtanem ❤

Hala var sadece tenk gelmek lazim öyle güzel insanlara bosuna demenizler ev degil komsu al diye cok dogru söz simdiye kadar  ne komsum ne biz  sikayetde gitmizsiz bir birimizi idare ederiz yememiz ictigimiz ayri düsmez bir birimize cat kapi gideriz yani bir aile gibiyiz allahim her kese böyle komsu nasip etsin birazda insanin kendisinden kaynaklaniyor bence
tarafından
Haklisin valla burda benden önce bi kadin oturuyomus genc senin gbu dedi abla suratsizdi komsulugu yoktu gelmez gitmezdi en son bende bida gitmedim dedi ama biz geliriz gideriz simdi balkondan balkona konusuyoruz :))))
tarafından
En baslarda biraz mesafeli olunuyor iste istemez onun icin ön yargida bulunmamak lazim bu bana ders olmustu canim
tarafından
Yok kadin hep oyleymis 3 4 yil oturmus binadakiler bana sen cok guler yuzlusun canayakinsin demislerdi
tarafından
Idare edin bir birinizi canim bak zamanlar degisdi:)
0 oy
tarafından

Kızı  uyuttum bende eşimle  keyif yapıyorum canim

image

tarafından
Afiyet olsuuun tatlim fincanlar cok guzel ya :)
tarafından
Sağol canim:))
0 oy
(2,071 puan) tarafından

Kendimi çok yaşlı hissediyorum aksiz huysuz naleet:D

tarafından
Amaneennn Turkan sen ne guzelsin kizzzz masallah puuu biraz canlan yahuuuu demiycem cunku hamissin hahah bebe dogunca genclesirsin mecbur :D
(2,071 puan) tarafından
Yaa teşekkür ederiimmm ama o resim 1 yıl önce zayıfkene şimdi hiç görme beni :D
Ya bebis doğsa da rahatlasam yürümek yatmak uyumak herşey zor geliyor ne zor şeymiş hamilelikkk
tarafından
:) olsun yine öyle olabilirsin ama doğar hayirlisiyla kuzum zor hamilelik valla Allah yardimciniz olsun ❤
(2,071 puan) tarafından
Amin canım bütün hamilelerin :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 651 göst.
30 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,570 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 324 göst.
7 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 476 göst.
27 Haziran 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu

377,329 soru

11,292,119 cevap

34,710 kullanıcı

...