0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (3,769 puan) tarafından

17aylik yürüyor 

Çok kafasını çarpıyor ya bi yerlere düşüyor vs

Şimdi de etrafında döndü haliyle bası döndü hızlı şekilde saldalyenjn ayağına bi çarptı anlini :(( nasıl korkmsm var yaaa..

Biliyorum çocuklar düşe kalka büyürler AMA benim kız çok kafasını çarpıyor hani birşey olur mu acaba diye düşünüyorum korkuyorum kafa çarpması 'ndan birşey olur mu yani çocuktur düşüyor fln o bakimdan soruyorum 

17aylik bebeği olup yürüyen anneler sizinde bebekleriniz yürürken durmadan düşüyor mu?? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olur o aylarda. Benim kızımda hep kafasını vuruyordu bende kafasına tülbent dolamıştım çarpınca ağrımıyordu
(3,769 puan) tarafından
Ona hayatta izin vermez.s
tarafından
O zaman sivri ucu olan şeyleri kaldır yada kumaşla falan sar sivri yerleri. Bide bebek kafaları yumuşak olduğu için inşallah bişey olmaz düşe kalka büyüyorlar
(3,769 puan) tarafından
Öle böyle düşmüyor ki heryere çarpıyor sivri pek üç ypk salonda ama gerek de klmior zaten heryere çarpıyor.d

Daha demin kafayı gömdü bildiğin saldayenn bacagina
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Benim.iglan 9 aylikken basladi yirumrye suan 10 aylik ve surekli yara brre icinde  surekli basinda duruyom.ama.işte
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Benim kizim daha yurumuyorum ama kafasini carpmaya biseyler buluyo:Deline ne versem kafasina vuruyo..

0 oy
(18 puan) tarafından
Cuma saati birine ekmekle kuru soğan al ver ben öyle yapmıştım :)
(3,769 puan) tarafından
O nie ki cnm
(18 puan) tarafından
Kazayı belayı önlüyormuş canım çocuğunun niyetine al ver
0 oy
tarafından
Eltimin oğlu da aynı günde defalarca çarpıyor. Artık eltim bıraktı bir tuttu iki tuttu baktı olmuyo düz yolda yürürken düşüyo çocuk 16 aylık
tarafından
Olması gerekenden iki kilo eksikmiş öyle diyomuş ebe. Söylemişti de kaç kilo olduğunu hatırlamıyorum canım
(3,769 puan) tarafından
Hımmm
Emiyor mu ek gıda Yiyor mu iştahı iyimi acaba

Bide artık 100 gram alırmış çocuklar benim kız da 17aylik bi iki hafta önce doktora götürdüm ole dedi
tarafından
Canım sütü zor yetti ilk altı ay sonra ek gıdaya başladılar falan ama hiç iştahı yok iki çocuk da aynı hiç bişey yemiyorlar sadece pirinç unu muhallebi patetes kızartması falan öyle doğru düzgün bişey yemiyorlar hiç
(3,769 puan) tarafından
Oooy kuzularim yaa kiyamm bu çocuklar hep aynı snrm benim kızda yemez ole iştahlı bir bebek değil zor valla yaa
tarafından
Aynen öyle canım çok zor eltimin canı çıkıyo yedircem diye
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Benim de oğlum 10 aylık emeklemeye başladı Fır Fır dönüyor şimdi her yeri az önce fayansa düştü kafasının üstüne Vallahi bir şey olur mu Ben de bilmiyorum ama çok sert düşmedi birden kendini tuttu sandalyenin kenarından ama çok çarpıyor
(3,769 puan) tarafından
Kızarıyor bazen
Morarıyor biraz fln çok nadiren

Çok düşüyor çarpıyor:((

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
8 Mart 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 235 göst.
0 oy
2 cevap 168 göst.
11 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
21 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...