0 oy
598 göst.
Aile kategorisinde (671 puan) tarafından
9 ay önce dukkan açtık arabamiz yoktu babamin arabasını aldık 9 aydır adam ise dolmuşla gidiyor o kaynanam kayınbabam ellerini attıkları yok diğer oğulları na her türlü imkan var bize yok babam bugün 25 bin Kredi çekti başka araba aldı o arabayı bize bıraktı bunu kim yapar alllah için söyleyin birde 14 milyar içeri girdi daha anlatamadigim çok şey var sanki benim anne babam eşimin anne babası o kadar diyim size kaynanam kayınbabam Allah'a havale ediyorum her aradıklarında aramizi bozuyolar eşimi delirtiyolar sonra bizim evimizde huzursuzluk oluyor bunlar nasıl insan anlamıyorum cildircam artık ben 

12 Cevaplar

+2 oy
(3,458 puan) tarafından
Umarım eşin anne babanın kıymetini bilip ona göre davranıyordur
(671 puan) tarafından
Biliyor cnm böyle devam eder inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizdede öyle annemler fedakarlık yaparlar bizim için ama eşimin ailesinde tık yok maalesef 
(671 puan) tarafından
Off hepsi aynı
0 oy
(18 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun canım ben böyle insanları anlamıyorum çocuğumun huzuru rahatı yerinde olsun der kimide arasını bozar yazık ya gerçekten
(671 puan) tarafından
Öyle olsun istemezler cnm işleri bizi huzursuz etmek
0 oy
tarafından
Kiz hepsi aynı onların. Benimkiler de öyle benim ailem her konuda yardım eder babam eve ne alsa benim evime de alır. Çoğu şeyimi ailem aldı. Onlar benden yeme derdinde. Nefret ediyorum ama yapacak bir şey yok sözde anne babalar 
tarafından
Ah bacım ahh bunlar hep aynı hepppp:(
tarafından
Öyle valla ikoşum bize normali denk gelmedi ya. Ev ariyom adamlar bi sormadı ki naptınız yedi aydır hamileyim bir kere aramadılar. Ama her b.ka küserler
(671 puan) tarafından
Allah razı olsun canım hepsinden
tarafından
Aramasınlar güzelim daha iyi boşver cehenneme kadar küssünler aman bosver yaa hiç takmaya değmezler gülüm
tarafından
Sorma ikoşum allah ıslah etsin onları benden uzak olsunlar
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah razı olsun babandan Herkes yapmaz Diğerleri de gerçekten çekemezler O yüzden de yapamıyor yapmıyor lardır boş ver başkasını huzurlu olun da benim de başım da var Seni çok iyi anlıyorum Allah bizden uzak etsin Islah etsin Kendi anne babamızı da başımızdan eksik etmesin inş
(671 puan) tarafından
Amin cnm aminnnnn hepmizin derdi aynı işte hep bu
0 oy
tarafından
Keske müsade etmeseydn babanın arabayı size vermesine nden vermediniz arabasını geri ben olsam babama kıyamazdm kendim arabasızda iade ederdm ha mecbur ihtiyacınız varsa arabaya o ayrı.bu arada benım ailemde senin ailen gibi cok fedakardır herseyilerini vermek icin ian atarlar Allah razı olsn kız tarafı hep öyle ndense ama erkek tarafı o kdr değil
(671 puan) tarafından
Almaya mecburduk dükkanı açınca simdi de öyle babam zaten kimse arkasında durmuyo bende birakamam dedi eşimden dolayı
tarafından
Benim ailemde öyle anlıyorum senı gerçekten ama değiştşremıyosn karşı tarafı vicdan merhametle alakalı ama eşin nankör değilse kimin ona ınsanlık yaptığını unutmayıp ona göre davranır. Rabbim ailelerimize güç kuvvet versin bizlere ne verıyosalar 2katınıda rabbim onlara versin yerini doldursun inşallah gün gelir elinde onlara yardım eder benım kocam mesela param olsn işk işim ailenin ev borcunu kapatmak olck der hep biliyo cunku yaptıkları iyiliklerini
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşinde baktıki sinir ediyorolar işim var daha sonra konuşalım diyebilir cnm nakörlük sadece kediye yğjlenilmiş oysa en büyük nankörlük insan oğlunda 
(671 puan) tarafından
Aynen CNm haklısın yok dayanamadgnda kaptyo TL olan bize oluyo sonra
(5,311 puan) tarafından
Sizde hiç o konuşma olmamış gbi davranın kuzum insan isterse başaramayacagı bişey yoktur
0 oy
(119,067 puan) tarafından
Cogunluk oyle hayatim yaa
(671 puan) tarafından
Maalesef cnm :((
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Onlardan uzak bi yerde yasayin kendi imkanlarınızla

(671 puan) tarafından
Uzağız zaten cnm onlar köyde oturuyor biz merkezdeyiz annemlere yakınım ben çok şükür
(27,330 puan) tarafından
Hm bunada sukur
0 oy
(10,426 puan) tarafından
Inşaallah esin kıymetini biliyordur boşversene kuzum yapmaz sa yapmasin esin biliyor ise neyin ne olduğunu 

Alıp laf edecek iseler hiç almasınlar bırak huzulurlu olun 
(671 puan) tarafından
Herşeyi biliyor cnm hala susuyo ezilen biz oluyoruz
0 oy
tarafından
Kocan ailenin kıymetini biliyo mu peki 
(671 puan) tarafından
Biliyor cnm çok şükür
tarafından
Bizde de durumlar aynı boşver takma kafana
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Eşin ***** olmasın açsın gözünü ailesinin huzursuzluk çıkartmasına izin vermesin 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 779 göst.
19 Ağustos 2020 Aile kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
+2 oy
50 cevap 1,591 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde busraclkk1234 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 249 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 403 göst.