0 oy
778 göst.
Aile kategorisinde (782 puan) tarafından
Selam kizlar nerden başliycami inanin bilmiyorum bir kez daha bu konuyla ilgili post acmistim uzun zamn once bu ikinci postum söyle soyliyim

Beim kaynanam ikinci evliligi butun cocuklari ilk evliliginden 4 kiz 1 erkek baska uvey kayinpederimin de hep kendi cocuklari 3 tane cocugu var 2 kiz bir erkek  20 senedir evliler  ben esimle evlendim aradan bir zamn gecti benim ablam evliydi boşandı bir de oglu var kayinpederimin ogluyla evlendiler  yani eltim oldu ablam bi nevi neyse ablamin kaynanasi var yaşli hasta bide kayinpederimin annesi yatalak onlara bakiyor harabe bir evde oturuyolar ayni sehirdeyiz hatta evler yakin sayilir birbirine ablamla abim kaçarak evlendiler 2 sene olucak benim annemler falan barışti eskisinden daha iyi aramiz annemlerle 3 ay sonra baristilar benim dugunumde sıkıntiliydi bende babamlarla konusmuyodum ikimiz beraber baristik neyse uzatmiyim zaten çok uzun bir mesele ve karışık.

Ablamin ilk geldigi gunden beri benim kaynanam hic huzur vermiyor ne ona ne bana teee eski mevzular falan acildi birsuru sey yasandi ablama drdiki kaynanana anne demiyceksin bana anne diyceksin falan dedi ablamda ik başlidir hayir dedi benim kocamin anasi o ben ona anne derim sana niye diyim demiş normal olarak  ordan o ona anne diyo diye kinlendi ablmala biz çarsiya cikiyoruz kimseye soylemeden ertesi gun ariyo siz carisya gitmissiniz gezmissiniz dogrumu he diyorum dogru sonra ablamla bir sey konusuyoruz aradan azamn geciyo yine siz boyle boyle konusmussunuz ablam ne bicim insan edepli olsun falan laflar soyluyo inanin cok samimiyim ablamin tek bir hatasi yok yaptigi seyler de ablam geri baba evine donsun diye atmadigi iftira yalan kalmadi sebebi de mal davasi  kaynanamin nikahi yok resmi nikahi obur kadin vermiyo bizimkide biliyoki hic bir mal alamiycak bunun derdine dustu ablam abimle nikahli butun tarlalari evi ablam alicak diye mal davasina dustu,

Sonra en sonlarda ablmin yanina gitmis bu agzina ne gelirse saymis sayisitirmiş orosbusun da kahbesinde falan ablamda susmamis ben 1 cocugmla orospuysam sen 5 cocugunla orosbusun demis sonra sac bas kavga etmisler o ona vurmus o ona ablam bu konuda el kaldirmak ko usunda sonuna kadar suçlu ne olursa olsun kaldirmamasi gerekirdi ama resmen dovsun beni diye uğraşmis cocugunu oldururum deyince dayanamamiş. 

Sonra ben esimle konustum ne zmn kkoussak hep annesi hakli ablamdan nefret ettirdi annesi o kadar zor gorusuyorunki ablamla cok zoruma gidiyor esim annesinin nasil biri oldugunu bile bile onu savunuyor. 2 kez evi terk ettim geri getirdi yalvardi yakardi,

Benim bide gorumcem var 30 yasinda ablam kacip gdiginle ablamla konusmadi sadece abimle konusuyo ablamda dedi ki sen benimle konusmuyosan kocamla da konusmiycaksin ben sana hicbirsey yapmadim anam babam bile senin kadar küsluk yapmadi bana kaçtım diye neyin kini bu dedi ordan kaynanam bu lafi aldi senin ablan ne demek istiyo kizima çamur atti kocasiyla arasinda bisey var demeye getirdi evet zamaninda oldu ama bitti gibi dedi kendi agziyla her defasinda kizini one surdu ke di kizinin adini kendi çikardi esim daha cok ablma kinlendi.

Simdi o kadar cok laf cikartiyo ki arkamizdan yuzume guluyo arkmamdan ablamla ilgili seyler soyluyo bıktım artik ablam benim evime gelemiyor ben oraya ayda yilda bir saatli gidiyorum anca goruyorum yigenim bana cok duskun ondan ayri kalmak zoruma gidiyo ne yaptiysam olmadi simdi hamileyim hele hic kaldiramiyorum cok ince dusunur oldum benim yerime koyun kendinizi ne yapardiniz  

Kocam gercekleri goremiyo ben dogrulari anlatiyorum anasi yalanlarla dolduruyo dolduruyo bu sefer ben hic birsey anlatamiyorum bu boyleymis idyorum hayir oyle ddegimis diyo kafayi yicem buna nasil son verebilirim he bide ben bisey deyince kaynanama kizlari yani görümcelerim aarya giriyo soyletmiyorlar bi laf bi tek en buyuk gorumcem var o beni anliyo anasina bagitip cagiriyor  cok uzun ve karisik oldu hakkinizi helal edin daha neler neler var inanin herkesin boyle dertleri varmi yoksa ben mi bitek cekiyorum diye dusunuyorum bazen insallah anlamişsinizdir karışık ama 

10 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından

Ay cok uzun kiz vallaha okuyamadim:D

tarafından
Bende:/
(782 puan) tarafından
Peki kuzum caniniz sag olsun ;)
tarafından
Sizinde sıkıntılarınız feraha çıksın inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm gerçekten karışık durumlar ne diyeceğini bilmiyorum rabbim yardımcın olsun en kısa sürede düzelir inşallah herşey 
(782 puan) tarafından
Evet oyle ve ben cikamiyorum isin icinden amin canim cok saol
tarafından
Sana tavsoyem kaynanam yüzünden aile bağlarını kopartma bendede çok sorun oldu dedim bana karışmayın o sizin sorununuz onlar ailem istediğim zaman giderim kimse karışamaz
(782 puan) tarafından
Haklisin bend eoyle yapiyorum hep
0 oy
(191 puan) tarafından
Bence senin hatan evliliğine herkesi dahil etmen kuzum bırak kim né yapıyorsà yapsın boşver sen karnındakini düşün. Söylenenlere kulak asma yazık yavruna. Ablanı yeğenini de görmek istiyorsan git gör eşine söylersin o benim ablam yeğenim göreceğim de gideceğim de dersin ama olaylara dahil olma bence kendini strese sokma
(782 puan) tarafından
Olaylara dahil olnak istemiyorum senin dediginin aynisini kendi annem dedi bana ama her sorunda kaynanam beni ariyo anlatiyo boyl boyle diye bana demiyorsa esi.e diyor kac kere dedim beni bunlar icin arama diye ama cok dik kafalai dinlemiyor
(191 puan) tarafından
Hé he deyip geç canım yada konuşurken isim var kapatmam lazım de canım
(782 puan) tarafından
Artik oyle yapiyorum kaldiracak gucum kalmadi ama bu arada da ablam sahipsiz kalmis gibi ona cok yukleniyor ona iftira falan atiyo iki turlu de sazan sarmali gibi
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Yılan hikayesi gibi yeminle o onla evlenms o onla kaçmş falan ama anladgm kadaryla ablanla arana kimsenin girmesne izin verme kocan bile olsa gidip gelmene karsamaz sende ona de abinle ablanla görüşme tepkisi nolcak? 
(782 puan) tarafından
O bana  goruşme demedi hic allah var ama ne zmn gitsem bi surat bi laf sokma kaynanamda da esimde de bu yuzden gitmek istedigim zmn stres basiyo beni
(6,360 puan) tarafından
Boşver assın suratını ablamlara gidiyorum diye surat asamazsn diyebilirsin
0 oy
(143 puan) tarafından
Esinde biliyordur anasını da zoruna gidiyordur onunda kadında nikahını colugu cocugu için vermemiştir iste kayinpederin ne diyor peki kadını anlamıyorum adamin cocugu sanane istediğine istedigi mali birakir senin cocugunun babasi da ona bıraksın kocan biraz akıllı olacak anasi madem.cadoloz idare edecek sana yansitmiyacak ablamın ne hatasi var abinle evlendi diye demiyonmu
(782 puan) tarafından
Evet sadece abimle evlendi resmi nikah kiydi diye bu hirs bu kin baska bsiey yok ablam kaynanami cok severdi onceden hatta kimse demiyoki mal mulk hepsini oglu alicak diye kendi kendine halalara kalkti korkudan
(143 puan) tarafından
ablan gitsin bunun evine çocukları doldurmaktan vazgeç huzurdan baska birsey istemiyorum hepsi senin olsun desin kurtulsun baska da bu durmaz ölene kadar durmaz çocuklarını da fiştekler
(782 puan) tarafından
Nasil anladin ya helal sun nasil biri oldugunu kac kere dedi bak ben senin malini mulkunu isteniyorum bana huzur ver kavga gurultu olmasin dedi yok hala dik dik bildigini okuyor
(143 puan) tarafından
Kocasi bisey demiyor mu
0 oy
tarafından
Kaynana çok olunca ortalık karışıyor tabi :) ablanla görüşmene eşin bile engel olamaz canım sen istediğin zaman git ablan da sana gelsin kaynana sorarsa evet senden izin mi alcam dersin 
tarafından
Konuşsun dursun kız duyma sen onu kendi kendine konuşsun boşver sana bişi derse benim evim istediğim herkes gelir de karışmaya hakkı yok
(782 puan) tarafından
Kendi kizlari da el kapisinda allah kimseye yasattigini yasatmadan almazmiş canini diyorum sadece ne hali varsa gorsun nefret ediyorum
tarafından
Kendisi kızının evine gitmese isyan eder sanki onun ki evlat seni leylekler getirmiş
(782 puan) tarafından
Cok dogru canim vallaha kendimi oyle hisseidyorum ama simdi kendi kizinin evine cekinerek gidiyor cunku kurbanda oda yeni evli gorumcem onun kocasina da bis yere neler soyledi konusmuyolar simdi insalalh kocasi bidaha gorusme eve falan gelmesin der de gorurum ben onu insallah
tarafından
Yaşattığını yaşar canım merak etme
0 oy
(119,070 puan) tarafından

Yarisini okudum :angel:

0 oy
(625 puan) tarafından
Kuzum kaynanana bo.k yemek düşer kimseyi 2 li ilişkilerine karıştırma ablanla ilgili kötü yorum yapmasına izin verme ezdirme ablani telefonuna arama kaydedici indir kaynanan aradığında sesi kaydeder ona dinlet benim bacım hakkında böyle konuşmaya hakkı yok ablan yollu biriisi gibi muamele görüyor ne olursa olsun kimse benim bacimi ezemez canımı sıkan in canını sıkarım sahip çık anlama her boşanan kadının boyle şeylere karşılaşmasına kızıyorum kimseyle muhatap olma 
(625 puan) tarafından
Neden çekiniyorsun ekmeğini suyunumu veriyor saygısızlık yap demiyorum ablandada hata var muhatap olmasın
(782 puan) tarafından
O zaten mubattap olmuyo ki cikip ablamin evine gidiyo kaynanasi orda yatalak ya ona ziyarete gidiyorum diye gidiyo ablama sataşiyo cekinmiyorum cok sey soylerim soyluyorum da ama ogluna diyor iste o bana saygizilik yapti evine sokma diyor esimde ablam gelecek diyorum ne yuzle geliyo anneme yaptiklarindan sonra diyo iste gelmesine bir sekilde mani oluyo o bunu soyledikten sonra ben ablami cagirsam ablamin moralini bozucak bin pisman geri gidicek off ne yana baksam pislik vallaha sasirdim
(625 puan) tarafından
Allah kaynanani.bildigi gibi yapsın  eşine soyle seni ilgilendirmez ama sinirim bozuldu 2 değnek ucu b.ok olmus
(782 puan) tarafından
Bu saatten sonra zaten bitti benim icin eger bir daha bana oyle konulardan bahsederse valalha bu sefer susmiycam ya sen kimsin ne karisiyosun diycem isterse kocam bosasin beni gorumcem bile dedi sen cok sessizsiz seni eziyo dedi onu da ariycam abla sen konusuyosan konus konusmuyosan ben bu sefer susmiucam diycem yeter ya ölsunde kurtuliyim diycek noktaya getirdi beni
(625 puan) tarafından
Kuzum haklısın vallah  uzak dur ablanda kapıyı açmasın  ona  uzak durun yeter
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kiz yeminlen okudum hicbisey anlamadim ablam abimle nikahli yazmissin o ne demek anlamadim Valla 
(782 puan) tarafından
Ablam öz abim drdigimde eşimin uvey abisi
0 oy
(1 puan) tarafından
Okudum gerçekten çok zor bir durum az çok anlamaya çalışıyorum eşinle aranız bozulmasın kaynanan yüzünden dikkat et
tarafından
Bu eski post. Neden hortlattin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 405 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 589 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 797 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Zeliş fatoş (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 598 göst.
27 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Evlataskacelyamhyt (671 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...