0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde (10,046 puan) tarafından

Yeni canımm kitaplarım..

Romanı bitirdikten sonra okuyacağım, tavsiye ederim kızlar:) 

image

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Onceden okadr cok roman okurdum ki  kitap okumak cok guzel ya  suan bebekden yuzumu zor yikiyorm biraz buyusun toparlicm insllhh :angel:

(10,046 puan) tarafından
Benimde gündüzleri hiç vaktim yok balım kızımla ilgilenmekten o uyuyunca akşamdan akşama okuyorum:)
-Reklam-
+1 oy
(4,142 puan) tarafından
Bende kizima okumak istiyorum bi türlü firsat olmadı alayım diye..  süperrrrr canım davam et♡♡
(10,046 puan) tarafından
Okumak kadar güzel bir şey mi var canım, kesinlikle küçükten gelen kitap sevdası bırakmam ki :) ❤❤
+1 oy
tarafından

Ooo.Maşallah ebusum iyi okumalar kitaplarda güzelmiş hanii ben genelde telefona indirip okuyorum özellikle maceralı olanları :angel: bi kitap okudum hala etkisindeyim yaa 2 sene oldu 

(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum çok severim kitap okumayı, roman okuyorum şimdi kurgucunun tavsiye ettiği efsane bir şey:) arada böyle gelişim kitaplarıda okumaya başladım. Bazı kitaplar gerçekten etkiliyor insanı ❤❤
tarafından
Ohh maşallah yaa firsatin  var balım senin zeka ve gelisim seviyesi zaten zirvede gelişim için gerek var mı bilemedim:))
Aynn kuzu yaa baya etkiliyor hemde okurken insani bir heyecan kaplıyor anlatamam :))❤❤
(10,046 puan) tarafından
Kitap okudukça aslında ne çok bilmediğim şey varmış diyorum kuzum, bebekler çocuklar için o küçük ayrıntılar ne kadar önemli olabiliyormuş:) canımsın o senin zekiliğin bitanem güzel düşünceler mutlu etti beni, öpüyorum güzel kalbinden:))❤❤
tarafından
Kesinlikle balım orasi öyle çok biliyorum dedikce bakıyorsun ki hala daha bazı şeyleri bilmediğini öğreniyorsun
Vakit bulup böyle okuyup öğrendikçe ne mutlu hem güzel ve akıllı nesiller de yetişmiş oluyor
Teşekkür ederimm ebus brnde seni çok öpüyorum ❤❤⚘
+1 oy
tarafından
Tavsiye eden özel, kitaplar güzel.. Düşünenler alınnn :) 

Ebruuummm ❤ asenam.. 
(10,046 puan) tarafından
Bitanem benim teşekkür ederim o senin güzelliğin:)
Bissürü kalp bizden size canlarım❤❤❤❤❤⚘⚘⚘⚘⚘
+1 oy
tarafından
Ayy bende kitap kurduyum yaa
(10,046 puan) tarafından
Azra Kohen gör beni okudun mu canım tavsiye ederim:)
tarafından
Okumadim canim bakarim bi
0 oy
(860 puan) tarafından
Canım sen hamile misin 
(10,046 puan) tarafından
Değilim canım
0 oy
tarafından

Valla tebrik ederim <3

(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤