0 oy
419 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,699 puan) tarafından
Kizlar kendimi bildim bileli saclarim kuru ve kabarik herseyi denedim ne yaptiysam bos saclarimi hic boyamadim simdiye kadar ama yinede oyle duzlestirsem kabariyo duzlestirmesem kabariyo saclarimi makineyle de kurutmuyorum be yapacagimi sasirdim kaldim biktim artik bu saclardan nolur bi yol gosterin arkadaslar yaaa

11 Cevaplar

0 oy
(6,827 puan) tarafından
Adini hatırlamıyorum amaa duştan hemen sonra sürülen bi sprey vardı köpük halinde avon bi araştır kuzum iyi oluyordu
(1,699 puan) tarafından
Bi bakyim sagol canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dusu aldiktan sonra saclarin islakken biraz su biraz sut karistir sacina sur kabarmasini onluyo
tarafından
Tamamen deil ama genede faydasi oluyo benimde saclarim cok kabarik bonus gibi ben yaptigim zaman faydasini goruyorum
tarafından
Bide sut ve su karisimini saca uyguladiktan sonra makinayla kuritma kendi kurusun
tarafından
kızımın sacina sut gelimce sert sert yapyo ya olurmu yani ilk kez duydm bunu
tarafından
Suyla karistimi sert olmuyo fazla bide sacin diplerine deil saca uygulayin
tarafından
hmm anladm cnm
0 oy
tarafından
argan yagi kullanablirsim dus sonrası sac kremi kullanablirsn birde 
(1,699 puan) tarafından
Sagol canim onerin icin
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Saclarini sık yıkama biraz yağında beklet o yag saci besliyo yumusatiyo. Kuruyken tarama hic sadece banyoda tara. Kurutma makinesi kullanma banyo cikisi salik birakma saçını or yada havluya sar doğal kurumasini sağla. Krem flan ise yaramiyo bende boyle yapiyorm
0 oy
(117 puan) tarafından
Kuzum banyodan 1 saat önce mayonez ve 1 yemek kaşığı zeytinyağı karıştır saçına sur ve poşetle .  1 saat sonra da banyo yap ve saçı gör;)
(1,699 puan) tarafından
Denicem sagol
0 oy
(6,724 puan) tarafından

Bende bu kremden kullanıyordum canim

image

(6,724 puan) tarafından
Valla benim saclarimi indirmişti benimkide cok kabarırdı insallah sende de ise yarar :)
(1,699 puan) tarafından
Insallqh canim
tarafından
bende bunu kullanyrm cnm iste cok iyi oluyo
(2,266 puan) tarafından
Bunu bende kullanıyorum çok güzel  saçı  yumuşacık yapıyor
(141 puan) tarafından
Bende kullandım fena değil
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Keratin kullan canım. Faydasını hemen görürsün. Hem keratin şampuan al hem de duştan sonra durulanmayan keratin kremlerden al kullan saçın hem sağlıklı olur hemde o kadar kabarmaz elektriklenmez 
tarafından
Elidorun keratin şampuanı var acaba o olur mu ? Ben doğal bitkisel şampuan kullaniyorm kabarık değil ama yanlardan çıkıyor arada sinir oluyorm
(2,865 puan) tarafından
Ben amino keratin kullanıyorum en iyisi o canım hem saçı besliyor hem yıpranmayı onarıyor hem de kabarma elektriklenme gibi derdin olmuyor. Benim boyadan dolayı sertleşiyor mesela keratin sayesinde yumuşacık oluyor
tarafından
Tamam yazdım bir yere alicm saolasin tatlım
(2,865 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(178 puan) tarafından
sacini yikadiktan sonra masrabaya su doldur icine biraz elma sirkesi kat onla bitir sacini yikamayi
0 oy
tarafından
Hic bi caresi yok :) her dustan snra kurutup duzlestiriyorum ancak öyle kabarmadan duruyo. Yazin sacim bozulmasin kabarmasin diye denize girmiyorum. Eltiminde ayniydi brezilya fönü yaptirdi kac ay oldu hala dümdüz saclari. Bende dogumdan snra yaptiricam şimdi hamilelikten yaptrmiyrm zararli diye
0 oy
(834 puan) tarafından

:):) canım benim aha bu ben işte...

Ne keratinler ne kremler ne yağlar... hey gidi.... ne yaparsam yapayım saçlarım kuru, kabarık ve sert, kalın telli, kıvırcıktı ne güzel ama büyüdükçe o da bo ka sardı ne kıvırcık ne düz şimdi, saçma sapan bi alemde. Benim saçım kısayken benim saçımdan güzeli yok böyle yumuşacık böyle akıyo resmen ve çok güzel yani şekil olarak da. Ama artık uzun istiyorum ve 3 yıldır 2 ayda bir uçlardan keserek uzatmaya başladım. Kulak hizasındaki saçlarım şu an alt kaburgalarıma yakın. 2 ayda bir kesmeme, yağlayıp bakım yapmama, ne düzleştirme ne boya ne kurutma makinesi kullanmamama rağmen yine bildiğini okuyor... çare mare yok bununla yaşamayı öğrendim artık. Önden french örgüyle başlayıp arka tarafı kıstırmalıyla dağınık topuz şeklinde topluyorum. Bi kaç tel de salık bırakıyorım. Sanki hususi yapmışım gibi çok güzel duruyo. İnşallah sen de kendi modelini bulursun canımm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde bebis63 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 354 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 379 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,201 göst.