0 oy
519 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar benim bi eltim var Allaha şükür iyi anlaşırız severiz birbirimizi ama bi kötü huyu var gelirken tam evden çıkarken haber veriyo biz çıktık geliyoruz evde misin diye? Bu da kaynananın suçu alıyo kadını hadi ümmü gile gidelim bi sormak yok nasılsın müsait misin gelelim mi diye. Neyse bi de eltimin oğlan kardeşi var tamam çocuktur ama çocuk çok fena acayip şımarık beş dakika yerinde durmaz eltimin çocuklarını kıskanıyo. Bugün toplanmışlar geldiler eltim kaynana eltimin anası çocuklar neyse bu aralar benim oğlan da huysuz zaten uyumuyo bi de bunlar gelince hiç uyumadı sürekli ağladı bi yandan yemek yetiştirmeye çalışıyorum bi yandan mutfağı temizliyorum bi yandan oğlan durmuyo kafam bi milyon oldu. Eltimin çocuklar asla durmuyo biri  2.5 biri 1.5 yaşında bir saniye durmuyorlar sürekli bağırıyorlar her yeri kurcalıyolar eltim kızıyo terbiye ediyo kaynım karışmayın kızıma deyip şımartıyo yemin ediyorum kafam şişti artık bi gitseler dedim. Elimde el kadar bebeyle 10 kişiye yemek hazırladım bulaşık makinem de yok elimde yıkadım canım çıktı(eltim yardım etti ama sonuçta işin ağırı bana kaldı) Ama daha çok kafam yoruldu sesten beynim çıktı 

9 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz mühendismisin sen 
tarafından
Evet canım
-Reklam-
0 oy
(13,723 puan) tarafından

Korona o taraflarda yok galiba tüm  aile  toplanıp sana geliyorlar. Hey yavrum hey :D

tarafından
Ah bi dinleseler ben gitmiyorum hiç bi yere on kere dedim korona var diye bi yere gitmiyorız bi sana geliyoruz diyolar bi kere korona var dedim yine de geldiler
(13,723 puan) tarafından
Onlar da da yok korku demekki :D belki siz taşıyıcısınız da onlara bulaştırırsınız dye de korkmuyorlar demekki..

Bende elimde  sirke, domestos..
Adam buraya dokundu, buraya değdi..
tarafından
Aynen öyle malesef :)
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Cok gecmis olsun
tarafından
Teşekkür ederim canım en son ben de sen gibi kaynanasavar olcam o olcak :)
(119,533 puan) tarafından
Valla cok rahatliyo insan inanki bi ooh cektim
tarafından
:D ben geçen lafımı söyledim küsüp gitti buraya yazmadım malum linç ekibi var ondan ama bugün geldi şaşırdım
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Yardım etmedikleri sürece hayatta hazırlamam o toplarını kaldırıp bi zahmet yardım edicekler iyi ki esim  cöpsüz üzüm böyle şeyleri kafam kaldırmaz benim: D
tarafından
Yok kız eltim sağolsun pilavı yaptı bulaşığa yardım etcekti ama küçük çocuk ağladı ona bakmak zorunda kaldı sonrasında çayı falan halletti ama yoruldum yine de
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eee eltin yada kaynanan iş yaparken yardım etmedi mi habersiz gelmişse yardım etmeliler
tarafından
Eltim etti de işten ziyade ses kafamı yordu sürekli çocuk çığlığı ağlaması bişeyleri düşmesi çarpması
0 oy
(47 puan) tarafından
Eltin yardim da mi etmedi ya
tarafından
Etti canım ama yorgunluk sesten oldu daha çok sürekli çocuk sesi ağlaması falan kafam yoruldu
(47 puan) tarafından
Cocuk rahatsiz oluyor kalabalik olunca falan de kabul etme bidaha bence
tarafından
Yüz yüze bakıyoruz canım nasıl diyim önceden beri alıştık sürekli gidip gelmeye çocukların sesini kafam almıyo yalnızlığa o kadar alışmışım ki eşim telefondan video izlese bile sesini kapat derim televizyonun sesi hep kısık öyle alışmışım kafam almıyo
0 oy
(344 puan) tarafından

• :DValla canım benim eşim tarafı aşiret bitmek bilmiyor saatte de bakmazlar akıl etmezler bende kocaman büyük bir saat koydum gözün önlerinde tam görülecek şekilde geldiklerinde oturduklarinda kafalarını dönse saat dikat çekiyor bi çay içip baya geç olmuş biz kalkalım diyolar şimdi eşim çok büyük kaldır geçen dedi çok güzel duruyor salonda dedim demedim senin akrabaların beyni çalışmıyor kalkmak bilmiyor diye :Dkendimce böyle çözüm buldum benden :D
(344 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce çalışıyordum yapı denetim görevlisiyim normalde işten geliyordum yorgun bitkin geliyolardi gece 1e kadar oturuyorlardı eşimle tartıştım bikez yeter ben çalışıyorum uyumam gerek eşim napim gelmeyin mi diyim dedi eşim fabrikada çalışıyor vardiyalı birgün evde yoktu vardiya daydı geldiler gene cumbur cemat söyledim bende kusura bakmayın ben ise gidiyorum Sabah uyumam gerek diye 1 yıl gelmediler okadar rahattım ki sonra hamile kaldım başladılar gelmeye hafta sonu gelince eşim olmazsa süpürge makinasını koyuyor koridora yalandan kolidor halisini topluyorum temizlik yapıyorum müsait degilim diyip yoluyorum ;) kendimce çözüm bulmaya çalışıyorum ama eşim evde olunca bisey yapamıyorum
tarafından
Yapı denetim çok zordu şantiye stajımda orda çalıştım hamileydim bi de sabah 9 da şantiyeye gidiyorduk akşama kadar arabanın içine şantiye şantiye gez midem bulandırdı sıcakta. İyi yapmışsın haketmişler
(344 puan) tarafından
Bende inşaat inşaat santiye santiye geziyordum canım çıkıyordu eşim fabrikada oturuyor orda ustabasilik yapıyor keyfi yerinde benim isim ona basit geliyordu ne olcak diyodu hep anlamıyordu bende acısını akrabalarından cikartiyodum valla canım allah günah yazmasın akrabalarında anlayisiz oldukları için beni anlasınlar istiyordum hala da öyleyim şimdi hamileyim diyorum geleceksen yardıma gelin bana ayak bağı olamaya gelmeyin diye
tarafından
İyi yapmışsın canım gerçekten çok zor bi iş
(344 puan) tarafından
Kesinlikle canım baya hem bedenen hem ruhen :)
0 oy
tarafından
Ne muhendisi çalışıyor. Musun
tarafından
İnşaat mühendisiyim son sene hamile kaldığım için çalışamadım şimdi virüs bitsin diye bekliyorum ehliyet alıcam işe arabayla gidip gelip çalışmayı düşünüyorum öğlenleri gelip oğlumu severim ❤️. Ama zaten benimle birlikte mezun olan arkadaşlarımdan sadece 2-3 tanesi çalışıyo o yüzden bi eksim yok
0 oy
(5,399 puan) tarafından
Ayy zor vala bnde oyle karabalığa hayyata tahammül edemiyorum bide gelyorlar bnada arada yemek yap topla çay yap meyve getir ayy benim belim kırılıyor eşimde ailesi geleck dye et falan alyor al kızart şunu yap bunu yap vala yeri geldimi ayaklarımı resmen hissetmıyorum bnde çok sabırszzm vlaa 
tarafından
İşe değil de sese hiç tahammülüm yok ya hadi bi şekilde iş yapılır yemek vs ama ses kesinlikle kafam almıyo bağırıyorum ister istemez çocuklara
(5,399 puan) tarafından
Kız bnde oyleyim allahtan oyle küçük çoçukları yok bunların yoksa kafayı yerdım sadece buyık ler kendı aralarında bağıra bağıra konulara gırıp konuşuyor lar bnde alışık değilm kafa kalmıyor bnde yaaaaa geçwn gun okadr yoruldum kı artık uyuyamıyorudum yorgunluktan
tarafından
Brn de şimdi namaz kılıp yatcam SMS yerimden kalkamıyorum
(5,399 puan) tarafından
Ayy allah yardmcn olsun yat dinlen cnm
tarafından
Sağol canım :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 373 göst.
27 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 883 göst.