0 oy
856 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar esim fransaya gitmeye karar vermıs vermıs diyorum cunku benimle hıc bir şey paylaşmıyor annesi babasıyla odalarda fısır fısır bana hıc bir konu da fikrimi sormuyor bı kızım var 8 aylıkta hamileyim evleneli 5 sene oldu vırusten dolayı ilk kez bu kadar birlikte birlikte vakit gecırdık orucumuzu tuttuk ama agzında hep gitmek var bı calısmayan senmısın diyorum acmı kaldık acıktamı kaldık diyorum sen ne anlarsın diyor hıc bir zaman bana fikrimi hıc bir zaman sormadı acaba hayatında Baska birımı var diye benden sıkıldımı diye dusunuyorum ne yapmalıyım bana fikir verın

24 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Hayatinda biri oldugunu dusunmuyorum sadece kafa yapisi hos degil. Yaptigi sey seni adamdan saymamak ve herseyi ben bilirim.edasinda herseye kendi karar verip hukmetmek istiyor . Cahil ve zor bi kafa yapisi var zallah sabir versn sana ne diyim. Bn  cok sert tepki verirdim buna sehir diisna gtmek baska  ulke disina gitmek cok baska biz istnbulda oturuyoruz esimin ailedi tekirdag da . Abisi babasi calisiyor sende git orda kalir diyorum 3 aydir issiz koronadan dolayi peki sende gel diyor gelemem dedim.orda rahat edemem kizmla cnku. Bakiyor is bulabilrse burda caliscak bulamazsa tekirdagda bakacak sacmalamasn sehir disindan baksn bari yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben boylebiseye katlanmam konusurum duzelmezse sen yoluna ben yoluma 
0 oy
tarafından
Sen ailesiyle kalicam oda gidicek tek öylemi yoksa berabermi
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Türkiyede iş yok mu canim fransaya gidiyo ta ayrica bi mesleği var mi ki esini çoluğu çocuğu bırakıp fransaya gidiyo hem virus konusunda yabanci ülkeler bizden daha beter kötü  

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 691 göst.
2 Ekim 2020 Aile kategorisinde Hiranur° (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 284 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,329 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 415 göst.