0 oy
855 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar esim fransaya gitmeye karar vermıs vermıs diyorum cunku benimle hıc bir şey paylaşmıyor annesi babasıyla odalarda fısır fısır bana hıc bir konu da fikrimi sormuyor bı kızım var 8 aylıkta hamileyim evleneli 5 sene oldu vırusten dolayı ilk kez bu kadar birlikte birlikte vakit gecırdık orucumuzu tuttuk ama agzında hep gitmek var bı calısmayan senmısın diyorum acmı kaldık acıktamı kaldık diyorum sen ne anlarsın diyor hıc bir zaman bana fikrimi hıc bir zaman sormadı acaba hayatında Baska birımı var diye benden sıkıldımı diye dusunuyorum ne yapmalıyım bana fikir verın

24 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Defol git derim. Bende izinsiz habersiz giden adamı beklemem geldiğinde beni evde bulamaz 
tarafından
Kesnlklee cok umursamaz biri belliki
(2,351 puan) tarafından
Bnde bu sekilde sert tepki verirdim.yani sehir disi dese amenna ama yurtdiis yani
tarafından
Ya bide genelde yurt disina cikan erkek bozuluyor ailesyle gitsin ozamn
(2,351 puan) tarafından
Bncede ailediyle gtmeli . Evet sal.ak bi ozgurluk hissiyatina kapiliolar tanidik kimse yok  aileden uzakta bekar kafasina giriolar sacma sapan sekilde
-Reklam-
+1 oy
(5,304 puan) tarafından
Cnm oyle uzaklarda çok zor oluyor insanın eşi dayanağı hep yanında olmalı iyi gunde kotı gunde mesela eşim le aynı evdeyız mutfakta braz iş yapıp eşimin yanına koşuyorum oda oda bzen aryorum neredesin dye evın içnde ble özluyorum duşun yanı mesela bekar olsaydı gderdı bnm abimde bekar sürekli gder evli bi insan gtmemesı lazm bnce eşini çoçucugunu brakması uzaklara gtmesı bide çok zor oluyor 
0 oy
tarafından
Ben smdi sana ne diyim ki bacım adam çocuklarını ve seni düşünmeden senden habersiz böyle bi ise kalkistiysaa
0 oy
(287 puan) tarafından
O zaman sana mutluluklar derim giderse gitsin nereye istiyorsa 
0 oy
tarafından

Benim esimde gitmek istedi sonradan oturduk konuştuk vaz gecti 

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Benim eşimde memlekete taşınmak istiyor bende istemiyorum neden arkadaş çevresi iyi değil bunca sene ugrasmisken o illet arkadaşlarından uzaklaştırmayı tekrar onların eline vermek istemiyorum ama anlamıyor keşke gelmeseydim bu nasıl şehir insanları insan değil suyundan içtik çıkamıyoruz baksana sürekli karantina eve tıkıldık yasak gününde bile dışarı çıkıyor izin kağıdı var diye seninle aynı derdi paylasiyorum hemen hemen
0 oy
(15,853 puan) tarafından
Sen nereye biz oraya de eğer bizi de götürmezsen geldiğinde bizi bulamazsın de. 
(467 puan) tarafından
Soyledım anlamıyokı
(15,853 puan) tarafından
Bence o anlıyor da senin gidebilecegine ihtimal vermiyordur.
0 oy
(2,339 puan) tarafından
Karsina al knus guzelce
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kesin tavrını koy canim konuşmadan etmeden öyle şey mi olur seni üzmek istemem ama bizim bi tanıdığımız vardı esin abla 2 çocuğu vardı onunda kocasının aklına arkadaşları girmiş hollandaya git iş var falan diye adam gitti daha yok 15 yıldır küçük olan çocuğu hiç tanımıyor babasını kadın boşanamıyor bile adama kağıt gitmiyor çünkü adresi falan yok, hanı konuşsa senle de güzel güzel anlatsa belkide çocuklarının hayatı icin gidiyordur ama güven vermeli böyle olmaz ki 
0 oy
(333 puan) tarafından
evliligin anlaminin ne oldugunu aile olmanin anlaminin ne oldugunu konus.anlamiyorsa bosanip oyle git de.ya sizide alsin gotursun yada coksacma yani..
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ben olsam derdim sokak köpeği miyim bu evde dışarıdaki insan mı her kararını bana danismayacaksan burda isim ne 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Böyle bi adam neden 2. Çocuk yaptin ki seni karısı gibi gormeyip sormuyo ve böyle başkası mı var diye düşünceler içinde koydu ise seni ve ılkkez birlikte geçirdik orucu VS diyorsun garip gerçekten 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Eğer seni ve çocuklarını düşünmüyorsa nereye giderse gitsin deki git dönüşte beni ve çocuklarıni bulamazsın göremezsin de eğer bu lafın üzerine hala giderse kapıyı sen aç onun açmasını bekleme
0 oy
(879 puan) tarafından
Birak gitsin boyle insanlara sinir oluyorum ya ondan hic bisey olmaz lanet gelsin
0 oy
tarafından
Neden ne anlarsın diyor ben ne  mi anlarım sana karılık yaptim 2 çocuk vercem nedne bana danışmıyorsun  ben yapsam ne düşünürsün de ona .
0 oy
tarafından
Zaten karar alirken sormamis giderkende sormasin bi zahmet ne bokk yerse yesin
0 oy
tarafından
İsterse gidebilir tabi ama boşanma işlemleri gerçlekleştikten sonra çocuğumu da bana bırakıp gidebilir. Geçen benim eşim de şakayla karışık Bulgaristan a gideyim mi dedi bu cevabı verdim 
0 oy
tarafından
Her erkek aynı değil benim kaynimda kafasına buyduk yaşar  en azından annesi gile söylüyor kaynım eşimi arar gel hadi araba aldım diye bi gider cidden araba almış ben araba alacam der oraya gidecem der bunu yapacam der yapar eltime danışmaz yani 
0 oy
tarafından
Nasil şensiz böyle bir karar aliyor anlamıyorum ya da nasıl o kadar uzak kalmayı göze alabiliyor 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Canim benim esimde yurt disinda calisiyo burda ekmek yok napalim cocuklarimiz var hamileyim doguma da gelemiycek eltimin esi de fransada oda gideli 1 yil oldu daha 2 sene daha gelmiycek borclari var hayat sartlari zor ama esinin sana danismamasi kotu olmus senle paylasip konusmasi once seni ikna etmesi lazim bence orda yanlis yapmis bence al karsina guzelce konus buyuk tepki vermeden bak bakalim.cevabi ne olacak 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 691 göst.
2 Ekim 2020 Aile kategorisinde Hiranur° (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 283 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,322 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 413 göst.