0 oy
1,330 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Bugun esımle hastaneye gittik ordan ılac almak için eczaneye girdi hep o eczaneye giriyor o kadar var ama bu tek o sonra görümcem zayıflama çayı sorun dedı buda sordu kadın ben bunu kullanıyorum cokta memnunum esımde elıyle göstererek bellı oluyor canım dedi suan kendini haklı cıkarmaya calısıyor siz olsanız napardınız

47 Cevaplar

+21 oy
(2,860 puan) tarafından
Ay afedersin ama eşin yavsak 
tarafından
Böcugum artıladim
(2,860 puan) tarafından
Artilayin pambik eller çebe
(1,862 puan) tarafından
Nolursa olsun böyle demesen sanki daha iyi evli ve aynı yastığa başını koyacak ve belki hamile üzülüp depresyon stres bebekte sıkıntı vs seyler
-Reklam-
+1 oy
(15,695 puan) tarafından
Canım mi ? Belli oluyo mu yani nefret ediyorum karı kılıklı erkeklerden o an şak diye vururum ağzına evet belli oluyor canım derdim laubaliligin daniskasi yani 
(1,489 puan) tarafından
Çok haklısın canım
+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Rezil etmek için orda laf sokardım ona mahsus sende her kadına aynı gözle bakmayı bırak sapık mısın nesin derdim kendi küçük düşer millet onun herkese öyle şeyler dediğini düşünürdü.. 

Bu erkekler kendilerine bi baksınlar sanki kendileri hepsi Burak özçivit Kenan imirzalıoğlu.. 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Onu oracikta parcalardmmm ne haklisiiii laaaannn
0 oy
tarafından
Aman kız takma boşver büyütecek bişi yok
(8,081 puan) tarafından
Aşırı kiskirticiyim sorma ☺ boşan diyen de olmadı ayrıca  yorumun komiğime gitti sadece aman kiz takma diyişin☺☺
tarafından
Şaka gibi biri aldatma sebebi demiş halbuki asla da boşanmaz bunun için ama işte kolay öyle yazmak

İsteyen istediğini yazar kimseyı ilgilendirmez benim düşüncem
(1,559 puan) tarafından
Gizemcim ben sana demedim altta okudum boşanma sebebi diye yanlış anlama :) ama buda harbiden boşanma sebebi değil yani
(8,081 puan) tarafından
Katılıyorum canım boşan demedim zaten demem de şiddet ve aldatma olmadıkça ama  arkadaş bu konu da baya doluymus bana patladı ☺
tarafından
Patlama değilde evde kocasına karşı susup burda klavye delikanliliğina gerek yok
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Elini kırar ağzına verirdim ne kullanabilir nede konuşabilir dengesiz 
0 oy
tarafından
O eczaneden ya o sağ çıkmazdı ya ben 
0 oy
tarafından
Eczaneyi başına yıkar onu orda bırakıp giderdim görürdü neyin ne olduğunu
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Oracıkta canını almadın mi?
(1,862 puan) tarafından
Yok azrail benim işime karışma iki dakkaya ordayım demiş:)
0 oy
(152 puan) tarafından
Valla boşanma sebebi bnm için  körüklemek istemem ama
tarafından
Ayyy hemen git boşan:D
(152 puan) tarafından
Şakamsnz siz ya gdicek eczacı kıza  maşallah süper fiziğin var dercesine ooo belli oluyo  ztn dicek siz olsanz napardnz sizce bnu aşikari dyen adam daha neler yapmaz ????
(152 puan) tarafından
Ki buyuk konşmak için vs  dgl illa boşanmayı gerektecek sebebdr dyede değl blki nblm ama blmyrm bana bnm aile yasantıma falan bu çokkk agır  ve ters geldi
(733 puan) tarafından
Bizim ailemize bize mormal mi diyoruz. Bana yapılsa dediğine diyeceğine pişman ederim. Ama yaşamadan bilemezsin temennim yaşamamamız ama büyük konuşma sen yine de. Derler ya bekara avrat boşamak kolay:)
(152 puan) tarafından
Ole tabiki  buyuk konuşmaktan allaha sığınırım ne konuştuysam başıma geldi de ztn ama nblm ya çok agır rabbim yasatmasn hc bi kadına böle seyler ama yasyrx işte :(
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla öyle bişey demişse bence kendini paralasa da haklı çıkamaz ya net büyük kavga kopar yani 
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Boğarım ki yapmaz benim eşim öyle düşüncesiz değil 
(673 puan) tarafından
Kemalim yapmaz  :D
(1,426 puan) tarafından
Eylül kemalime laf atma o yapmaz☺☺☺
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Hiç bişey yapmazdım valla aman uğraşamam sırf bi laf için 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bunu söyleyen insan zaten benim eşim olamazdı. Hadsizlik etmiş. Kız ne tepki verdi oradan anlarsın aralarinda ki samimiyeti. 
(467 puan) tarafından
Kahkaha attı
(1,750 puan) tarafından
Tezgahmı deniyo ne deniyo onu ordan çeker yolarım ha eşimde sağ kalmaz heralde hiç hoşlanmam cıvıklıkdan
0 oy
tarafından
O elini kolunu midesine kadar ağzına sokarım bidaha konuşamasin..
0 oy
tarafından
Ağzını yırtarım 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ayy ben çok fena yapardım ya demek ki iyi süzmüşte yorum yapıyo bide 
0 oy
tarafından
Öldürürdüm neeetttttttt
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Esin capkin sanirimmm
0 oy
(321 puan) tarafından
Bende kendimi belli ederdim oracıkta bir daha belli olan hiçbirşeyi net göremezdi

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 706 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 671 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 559 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Canan1307 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,506 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...