0 oy
629 göst.
Aile kategorisinde (2,351 puan) tarafından

Kizim 10 aylik oldu ayin 3 unde 10 uncu ayi doldurcak.  Ben odadan cikinca agliyarak pesimden geliyo asla durusz odadan cikamiyorum bi iki adim atip gel gel yapiorm emekliyerek gelsin bari diye  bn bi iki adm atnca yine aglio illa kucagima alcam her yere birlikte gitcez. Wc ye gidiorm kapiyi kapatmasam iceri girior kapatiorm kapiya yaslanip aglio kapida.  Babasini gormesse sknti yok babayi gorunce aglmaya balsio hemen  yanina gelsin diye. Babasi evdeyken hep babasiyla vakit gecirmek  babasiyla oyun oynamak istiyo beni unutuyo babasi gelince iste o zamn dus alip wc ye gidebiliorm yemek bile yiyebiliorm ne buyuk bir lux  :))) szinde bebisler pesinizden aglio mu bi cozum bulabildiniz mi bu durumu nasil asabilirz hareket edemiorm hep dibinde oturmami istio

13 Cevaplar

0 oy
(9,128 puan) tarafından

:Dkıyamam ya.. donem donem oluyor kzum oylee az buyusun yurumeye başlasn o zaman takmaz seni kendi halinde oynar orayı burayı kurcalar :D

Benim cadım da 8 aylık yeni yeni o da başladı aģlamaya.. umarm artmaz

(2,351 puan) tarafından
Zaten kendi kafasina eserse  emekliye emekliye istedgi odaya gidiyor cekmeceleri al asagi edio oyun oynuo gelio problem yok onda :) o gidiyor bn gidrmiyorum :)) ins alisir ne diym :)
(9,128 puan) tarafından
Ahaha sıpalar ya ☺☺ alışr kzum ya merak etme
(2,351 puan) tarafından
Ins temennim o :))
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
O zamanlar ilkim ada da öyleydi ☺️ şimdi 1 yaşında baba delisi oldu çıktı ☺️ yeterki babası kapıdan çıksın oturur ağlar adam balkona çıkıyor pencereye vuruyor içeri gel diye gelmezse de ağlıyor yani her türlü bizi parmağında oynatıyor ☺️
(2,575 puan) tarafından
Konuyla alakası yok ama ilkim ada çok güzel isim benim de bebeğin cinsiyeti kiz olsaydı ilksen ada koyacaktik. Alakaya maydonoz diceksin ama belirtmek istedim:))
(4,875 puan) tarafından
Ahh rabia Ahh besle de babaci olsunlar ☺️ ben kıskanıyorum ☺️

Dilek Demir yok canım. Neden öyle diyeyim ben çevremde nedense niye böyle isim seçtiniz diyenlerle karşılaştığım için güzel cümleler duyunca mutlu oluyorum ☺️
Çok teşekkür ederim canım ❤️
(2,351 puan) tarafından
Hic kiskanmiorm valla isime gelio babasina yapisinca bnde bi kahve icecek vaktm oluo :)) bazen birlikte markete gidiolar oh diorm.10 dk oturuyorum iyi oluo :)))
(2,575 puan) tarafından
Valla benim eşim kız olursa kesinlikle ilksen ada dedi. Sonra ilksen Zümra dedi. Ama ilksen ada hep beyninde kaldı. Erkek çıkınca hayaller suya düştü :))
(4,875 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ☺️
Benim eşim de o benim ilkim olcak ilkim koyalım deyince anası olarak ben direk yapıştırdım ada 'yı ☺️☺️
0 oy
tarafından

Benimki de öyleydi ama yine de gittim lavaboya napim yani ihtiyac sonucta 1 ağladı 2 ağladı sonra alıştı şimdi 17 aylık takmaz bile :D

(2,351 puan) tarafından
Ya bnde gidiorm bazen , bazen tutuyorum  yani ama yok her sefernde aglio
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Ayın 7 sinde 10 aylık olacak hala aynıyız birde yanlız kalıyoruz eşim yok. Bazen altıma kacirdigim oluyor
(2,351 puan) tarafından
Hii o zaman damaklari aciodur bnm kizmda bu bi haftadir istahsz hep kakasida sivilasti biraz tam isal diyemem ama eskisi kadr katida degl.  Ins cikarirda rahatlar yavrum ya
(1,794 puan) tarafından
İnşallah Allah yardımcımız olsun
(2,351 puan) tarafından
Amin canim  cok huysuzlandignda agri kesicisi varsa ver yarm saat snra susuyorsa normale donuyorsa agridan agliodur.  Pedifen veya parol varsa  verirsin.
(1,794 puan) tarafından
Parol varda sürekli vermiyorum gece uyumayinca arada bir veriyorum
(2,351 puan) tarafından
Yani bnde durumuna gore iste bakiorm kesinlikle normal bi huyszluk degl extrem bi drum var veriorm bakiorm 30 dk ya duzelio
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Maalesef aşamıyoruz ahahahha bnm ki de 10aylık alıştı direk peşimden gelip mutfağa giriyor :D ama reklam sever oğlum bnde WC yemek gibi durumlarda reklam açıyorum oradan rahat nefes alıyorum sevdiği şeyler varsa snde böyle yapabilirsin kuzu biraz idare ediyor :)

(2,351 puan) tarafından
Ya iste kizm.pesimden gelse sknti yok hem aglio hem gelio agliyarak pesmde emekliyo aglamasini kesemiorm agliyarak sitedgini yaptrmaya alisti snirm. Bnm kizmda reklam.sevior youtobeden birlestrilms reklam aciorm.ama  arada bi beni kontrol.edio yaninda oturuyor muyum die bn kalkinca hemen pesime takilio :)))
0 oy
tarafından
Benim kızçe 14 aylık olacak ve bu karantina şeysi yüzünden daha da çok bağlandı bana ve totomun dibinden ayrılmıyor :) 
(2,351 puan) tarafından
Allh sonumuzu hayretsin :)))
0 oy
tarafından
Bnmki daha 5 aylik  insllh boyle olmz cnm calsmayi dusnuyorm ama bklm boyle olursa zor ya 
(2,351 puan) tarafından
Bnde bu yaz ise baslamayi dusunuyordm ama korona geldi :)) kidmet artk seneye calisirm.anca galba hrm duru biraz daha buyumus olur
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Yaa duru prenses ☺⚘ 

Kuzum bunlar bu aylarda olabiliyor az daha büyüyünce merak etme düzelicek. Mesela oyuncak oynuyomu? Getir önüne hepsini biraz uğraşsın o arada çık başka odaya yinede yapacak mı aynı şeyi. Her odaya götürüyordum bende elif zümrayı şimdi kendi geliyo arkamdan ☺
(2,351 puan) tarafından
Oyuncaklariyla oynuor  oyuna daliyorda ama bnm odada olmadgimi farkettgi an bni aramaya baslio
0 oy
tarafından
Aynisi kuzum ta kendisi tualete gittikten sonra kapıyı kapatirswm eğer baş baş bagiriuo;D
tarafından
Aynı benim kız:) rahat rahat yaptırmiyo bile :)
(2,351 puan) tarafından
Aynn ya kapida aglarken odaklanamioruz :)))
tarafından
Ben mecbur içeri sokuyorum kuzum dayanamıyorum öyle aglamasina ama yalanciktan yapıyorlar:)
(2,351 puan) tarafından
Iceri alamam valla cok yaramaz kozmetik urunler icn raf var onu dagitiyor wc fircasiyla oynamaya calisio ole bi hata yapamam :)) bigun wc nin kapisini acik unutmusz bn icerdeyken evde gezior die ses etmedm bende gitmis wv ye girmis wc fircasiyla oynuordu :/
tarafından
He benim banyo vc ayrı kuzum tek oynacagi tuvalet kağıdı onada ben müdahale oluyorum :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Ay bu bebisler ya resmwn parmaklarinda oynatiyorlar bizi yerim onu ben ya kuzum mersk etme bir donem bu buyudukce geciyo :D

(2,351 puan) tarafından
Yani ins geciodur gecer :))) yemek yapamiorm yapsam.bilr aglata aglata yapiotm anca yani
(7,098 puan) tarafından
Kiz bende bi aralar oyleydim sırtıma sarıp yapiyodum islerimi napiyim sonra duzeldi cok şükür: )
(2,351 puan) tarafından
Bnde yurutece koyuorm mutfaga getiriom yanima ayagimi ezio ordan oraya sicriyo ole siddet gore gore is yapiorm :))
0 oy
tarafından
Senin onu bırakıp gideceğini düşünüyor çünkü annesi bir nevi ergenlik tarzı birşey diyebilirsin bu yüzden böyle yapıyor ve geçicek sadece elinden geldiğince korkusunu yenmeye çalış 
(2,351 puan) tarafından
Surekli yanindaym zaten surekli oyun oynuyoruz dans edioruz sarki soluoruz bos oturmayida hic sevmez ilhi istiyor. Is yapacagm zamanda iste gel gel yapip yanima cagiriyorum yurutecine koyuorm ole isimi yapmaya calisiorm umarm asariz bu durumu zamanla :)
tarafından
Geçiyor canım ama endişeleri çook oluyor bu dönem
(2,351 puan) tarafından
Evet ole yaninda otururken bile onunde degl arkasnda oturuyorsam ara ara arkasina donup bni kontrol edior yermde duruyormuyum die :)
tarafından
Ah bilseler bırak onları birakmayi 2 saniye gormesek ozledigimizi asl korkmazlar ama işte..:)
(2,351 puan) tarafından
Aynn ogrencekler zamnla :))
0 oy
tarafından
Asla bulamadım eymen de 10 buçuk  aylık durmuyor odadan çıkınca peşimde lavaboya gidiyorum kapıda ağlıyor içeri giriyor yanımda durmak istiyor gene snin aetın var kuzum babada duruyor Eymen onuda yapmıyor en fazla 10 dk yine Bn kendini yırtıyor yanımdan ayrılmıyor baba severken Bni de görücxek illaki yoksa ağlıyor 
(2,351 puan) tarafından
Evet dedgn gbi bnm bi arti yonum var duru babasina benden daha duskun babasi evdeyken babasi ilgilrnse oyun oynasa beni aramior sukur    Allah yardimcimz olsun yavru
tarafından
Amin cnm Bnim
(2,351 puan) tarafından
E naslsiniz nasl gecior esin yaninizda mi
0 oy
(3,275 puan) tarafından

Ayy çok sevimli yaaa ama sürekli olunca sevimliligini yitiriyordur tabi :D

(2,351 puan) tarafından
Surekli olunca wc ye bile gidemeyince sıkısnca kufur edesn gelior :)))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 420 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde tazeanneeee (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 241 göst.
1 Nisan 2022 Aile kategorisinde Mrvctnr63 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,106 göst.