0 oy
603 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Dun aksam evi supurdum ama yne ayni kalktim 1 çocuğum var. Yine ayni yine sanki hiç yapılmamış gibi. Millet evine giidyorum tertemiz ben yapsam 1 saat oyle kalıyor tuyo alabilir miyim inanin yoruldum artij

19 Cevaplar

0 oy
(27,336 puan) tarafından

Bende öyleyim ama napacn hayatin kurali bu temiz olmak istiyorsan ha bire yapmak lazim

-Reklam-
0 oy
(10,419 puan) tarafından
Ah cnm gun de 2 3 kere ev supursem yine aynı anlamış değilim 
tarafından
Bende oyle of gina qrldi
0 oy
(610 puan) tarafından
Bizimde öyle canım arttık oğlumda benle temizlik yapıyo 1 yaşında süpürgeyi çalıştırıyorum eline veriyom ileri geri yapıyo :D
tarafından
Valla benjmkide oyle cok dagiiyo
0 oy
tarafından
Evin eski ev mi kuzum ya da bebiş mı döküyor evi 
tarafından
Hayır evim yeni bebegim coj yaramaz
tarafından
Ahaha kız mı erkek mi gerçi ikisi de yaramaz olabiliyor hele yürüdükleri zaman
tarafından
Kiz cok yaramaz biktim
tarafından
Ne tatlıdır şimdi kiz ❤
0 oy
(359 puan) tarafından
Canim milletin evide sen gitmeden az once temizlenmis oluyo hepimizin evi genelde senin anlattigin gibi aksama kadar temizlik yapsam hic bosa gitmez yani
tarafından
Nolacak bilmiyorun cok takinti var ama yine kirli yine
(359 puan) tarafından
Canim valla bazen kendimi filmlerde villalarda calisan temizlikle ugrasan kadinlar oluyorya onlar gibi goruyorum yani tek isim temizlikmis gibi yani takinti yapmiyorum pislendiyse temizliyorum kendimi doldurusa getirmemeye calisyorum :)
0 oy
tarafından
Günde iki defa yapiyorum temizlik yine ayni cocuklar  Dahatiyor kili olmasin dahanlik önemli degil canim 
0 oy
tarafından
Ben de öyleyim canım hele son bir aydır artık Temelli pes etmiş durumdayım Sadece eşim evde olduğu günler temizlik yapıyorum Onun dışında süpürgeye elimi dahil sürmüyorum sadece günlük bir ortalığı toparlar mutfak tezgahını temizlerim zaten 6 aylık bebeğim var bir de ben tek başıma kalıyorum gündüzleri eşim Akşamdan akşama geliyor eve O yüzden çok da kirlenmiyor eşim Haftada bir gün evde oluyor O gün süpürgemi çalıştırır tozları alır güzel bir temizlik yaparım onun harici elle mi Yorum artık Çünkü dediğin gibi Çok nankör her gün yapsan her gün yapılır
tarafından
Ben inanir misin günlük aciyorum cok yoruldum
tarafından
Yok canım Zaten günlük açmaya fırsatım olmuyor ğlum 6 aylık ama hiç yerinde durmuyor sürekli ilgi istiyor o uyanık olduğu zaman Hiçbir iş yapamıyorum uyuduğu zaman da süpürgeyi açarsam anında uyanır zaten sadece babası evde olup onunla İlgilendiğin zamanlar yapabiliyorum ben
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Bide beni düşün canım bir tane bebek 2 tanede büyük sıpa var bazen kriz geçiriyorum evin içinde 
tarafından
Ben 1 tane ile kris geviiruorun
0 oy
tarafından
Valla cozumunh bulabilirsen yaz buraya
0 oy
(5,282 puan) tarafından
Kız vala bnle eşim tekiz daha bebek gelmedi ği halde evimi temzılesem nekadr hep aynı pakelrım de beyaz oyle çabuk krlwnoyorkı bide saçlarımz çok dökülüyor bmde kafayı yıyorum bazen
0 oy
(2,071 puan) tarafından
Malesef ev işi çok nankör hepimiz aynı durumdayız 
0 oy
tarafından
Çocuk büyüyecek öyle düzelir canım bende aynı durumdayım artık yetişemiyorum. Çok özeniyorum sürkeli düzgün olan evlere valla
0 oy
(48,465 puan) tarafından
valla o milletin evini bende merak ediyorum nasjl temiz duruyo hep ☺️ yada gittigim yerlerde temizlige bakmadigim icin mi bana hep temiz geliyor kendi evimi bildigim için mi görüyorum anlamiyorum ☺️
0 oy
(3,275 puan) tarafından

O gittiğim insanlar da sen gidiyosun diye okadar temizlik yapıyordur :D

0 oy
(1,066 puan) tarafından
Bende yoruldum iki çocukla istediğim gibi temizlik bile yapamyrm yaptigimda kalmiyir evet .Benim tüyom eşin evde olmaması o olunca 10 kat daha dağılıyor valla.
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Aynen canım hepimiz ayniyiz gına geldi
0 oy
tarafından
Koltukları sildim, duvarları sildim, tuvaletin fayans duvarlarına kadar yıkadım, halıları yıkamaya verdim. Arkadaki halıları önceleri attım yıkadım ama hala bitmedi çok işim var
0 oy
tarafından
Aynı dert bendede var saldım çayıra:)
0 oy
(13,610 puan) tarafından

Tüyo müyo yok 

Her sabah  kalkınca kahvaltını yap,  evini süpür, sil,  halı paspas kilim yolluk kaldırıp. 

Tuvalet banyonu yıka. 

Bu tüm tüyo bu :D

Bizde böyle de :) 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 126 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 611 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (836 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 235 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Nrgz (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 375 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu

377,815 soru

11,308,489 cevap

34,741 kullanıcı

...