0 oy
823 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esra erol tabikide gereksiz bi program can sıkıntısindan acmistim sinirleniyorm ben yaa adamin tek hatasi camasir makinasi almamakmis ve kadini her hatasiyla kabul ediyo ya namus bu kadar basit bi kavrammi gercekten bu sekilde nasil yasiyolar yaa yuzleri hic kizarmiyo hayretle izliyorm ben :/

20 Cevaplar

0 oy
(1,254 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ya aşkım işte bazı erkeklerin nefsi aliyor saygı duymak lazım  diyicem ama düşünüyorum saygı da duyulmaz kadın hep yapar yani alışmış kudurmuştan beterdir 
tarafından
Balım öyle adamlarda kadinlarda hic bisey haketmiyo bence kadin utanmadan bide adamin ekmegini yiyo
(1,254 puan) tarafından
Ooooo daha neler duyuyoruz sende görüyosun
-Reklam-
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Gösteriş onlar Bacim gösteriş paraya sebeb çıkıyorlar oraya.

tarafından
Gösterisleri batsin yerin dibine yaa
0 oy
tarafından

Tüpüde götürmüş :woot:

tarafından
Hahah ne kadarda dusunceli yaa maşşallah :D
(670 puan) tarafından
Evet bnde ona çok güldüm :)
tarafından
He tüp ona aitmis ahahahha
tarafından
Tüpüne sahip cikmis .d
0 oy
(390 puan) tarafından
Katiliyorum. Artik cok sacmalamaya basliyolar
tarafından
Gereksiz ve insanlarin ahlakini bozan bi program olmaya basladi kabul edilmesi beni cileden cikariyo kadinlar cok aldatmaya basladi ve bu normal karsilanmaya basladi basitlestiriliyo cok cirkin
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Insanlarla dalga geçer gibi yok evindeki büyük tüpü alıp gitti yok 50 kilo zeytinyağını alıp evi tek etti troll sanki kuzum
tarafından
Troll mu degilmi bilmem ama pisliklerini normallestiriyolar cok sinir bozucu yaa utanma kalmamis resmen
(3,274 puan) tarafından
Aynen öyle cnm toplum ahlakını bozma çabaları
0 oy
tarafından
Ya anlamadım su kim kendini bile bile çıkıp rezil eder cumle alame kurgu gibi geliyo anlam veremiyorum yaa
tarafından
Ay valla kurguda olsa kaldirilmali ahlak bozan programlar aldatmanin yalanin hilenin normallestirilmesi bu ya cok sinir bozucu
tarafından
El kadar çocuklarıda çıkartıyor mağdur rdiyor bunun adı program manyaklar
0 oy
tarafından

Yeni moda evli kadınlar kocaları bırakıp başka adama kaçıyo Allah cezalarını vere :angry: Rabbim uzak etsin ya dünyanın çivisi çıktı 

tarafından
Amin diyorum vallahi iyice zivanadan ciktilar ya
0 oy
(119,461 puan) tarafından

Uygulamadaki hic kimse bisi yapamaz bu konuyla ilgili bacii sen rutuke yazsana :D

tarafından
Sen döversin belki diye dusunmustum ama :D
(119,461 puan) tarafından
Kiz valla adim kaynana dovene cikti uygulamada yeni uye olanlar yaziyo sen kaynana dovensin diye demi diyolar guluyom yaa varsa kasinan getirin banaa☺️
tarafından
:D kiz git sunlarida bi sac bas gir yaa iyice sacmaladilar valla bak
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Karnımdaki çocuğu devlete vericem devlet naparsa yapsın diyor bunlar nasıl insan ya burda evlat icin ağlayan her ay inşallah adet olmam diyen bekleyen insanlar varken böyle şeyler uzuyor insani
tarafından
Kesinlikle katiliyorum sana diyorum ya insanlarin b.k yemeleri normal biseymis gbi bide cocuk yapiyolar olan cocuga oluyo bunlar hic birsey olmamis gbi yiyip icip gezip tozup hayat yasiyolar hayir adamda mal kabul ediyomus gevsek.
(3,036 puan) tarafından
Ya kendini bilen bi insan bi adam zaten karısı kocaya kaçsa gidip aramaz
tarafından
Aynen oyle kurban etsin evine ekmeğine boyle namussuzlari
0 oy
tarafından
Helee karpuz almayan es vardi bi ara karpuz almadi diye kocaya kacmis :D
tarafından
:D kiz sus cocuk yatiriyom güldurmesene yaaaa
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Millet izliyor reyting oluyor Adamlarda saçmalamaya devam ediyor aslında izlenmezse bir ...... yiyip yayınlamazlar
tarafından
Ya bence rtük artik bi el atmali esra erola evlendirme programi bitti simdi aldattirma programina döndü resmen sacmaligin daniskasi
(3,669 puan) tarafından
Aynen öyle sanki tüm meymenetsizler bi arada yapılacaksa müge anlı gibi ise yarar bisey yapsınlar bunlar hep ozenti
tarafından
Kesinlikle katiliyorm muge anli cizgisini bozmadi hic
0 oy
(670 puan) tarafından

Kadının adı elçin ulu esra esrol kadına elçin sangu diyo :woot::D

tarafından
Esra erolda koca koca kupeleri takmis manyak ya nasi kulak o helke taksan yok demez .d
0 oy
tarafından
İzdivaç programıni bitirdi bunu başlattı daha ahlakliyms gibi, bir de üzülüyormus gibi yapıyorlar.isleri güçleri daha çok reyting.. bir yararlari yok topluma malesef..
tarafından
Kiz aynen bunlar program baslarken gulüyolar ediyolar dalga geciyolar yaa bakma sen
0 oy
(499 puan) tarafından
Gecen ben gordum 50-60 yasında kadın kocasından başka kocaya kaçmış. Engellide çocugu varmış. Kocası dıyorki geri don engelli cocuga kım Bakcak... Esra dıyor ki neden kactın sevdıgıme kactım dıyo koskoca koca karıııı... Bu aralar da hep kadınlar aldatıyor. Göre göre normalleşti sanrıım artık surekli artıyor
tarafından
He kosu bandi alan dedeyimi diyosun ay
(499 puan) tarafından
Tm bilmiyorum da bi kadın dı canım
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Bennncedeeeeeeeeee
tarafından
Kesinlikleeeeeee sacmalik artkkkkk
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Ben esra erolun programının oraya getirilen insanları bilerek biraz safça insanlar seçtiklerini düşünüyorum. Akli mantığı düzgün kimse olmuyor. 
tarafından
Aynen bide gurursuz insanlar yaa seni birakmis baska erkegi tercih etmis ne yapcan ondan sana karı olurmu
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Insanlar böyle programlara ilgi göstermese sıkıntı ortadan kalkar. Aklı olan böyle saçma şeyler izleyerek zamanını boşa harcamaz zaten . 
tarafından
Aynen öyle gercekten zamana yazik yaa
0 oy
tarafından
Hepsi kurmaca düzmece gibi geliyor bana orda çıkanlar gerçekten yaşanıyorsa vay halimize .... Geçen bı çocuk babasini arıyor annesi üç kişinin adını vermiş ucude DNA da cikmamis kadın da bilmiyor çocuk kimden ..bunlar gerçekse bile TV'ye çıkmamalı 
tarafından
Ne uzucu dimi utanma kalmamis cocugun babasini bilmiyo ama tv ye cikiyo duzmece olmasida kotu gercek olmasida icler acisi haldeler ve tv ye cikiyolar bide
tarafından
Biz bı suçumuz ayibimiz olsa kapı önüne çıkamayız adamlar TV'ye çıkıyor :)
tarafından
Tabi canim millet genis yaa adam bide diyo her hatanla kabulum midesiz bunlar yaa
0 oy
tarafından

Böyle saçma sapan programlar izleyip de onlara oy vermem:angry:

tarafından
Aynen izlendikce sacmaliyolar zaten
tarafından
Şimdiye kadar sadece 1 defa izledim 30 dk felan bu ne saçma sapan progam dedim kapatim daha izlemedim izlememde tv başka birşey yoksa sevimli dostlar acarım ona bakarım oğlumla daha zevkli:))
0 oy
(484 puan) tarafından
Önceden izliyodum başımı agrtyodu ya saçma sapan şeyler. 
tarafından
Aynen biraktm bende cok pisler ya

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 720 göst.
8 Mart 2020 Diğer kategorisinde Zeytinannesi (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 485 göst.
14 Ekim 2019 Aile kategorisinde BurcuKuzeyDeniz (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 295 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu