0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (6,833 puan) tarafından
Kızlar 1 ay öncesinde eşim çiğ köfte yapacaktı kaynanamdan  tepsisini istedik eşim gitti aldı geldi sonra neyse işimiz bitti yıkadım kaldirdim  bize gelmişti tepsiyide gotureyim dedi eşim verdi aldı gitti sonra eltime köfte yuvarlamışlar içinde yoğurdular tabi aradan 15 gün geçti geldi bize tepsiyide versenizde  görürsem dedi bende verdik ya dedim ben hiç evde görmedim dedi dedim ayseye köfte yuvarladınız ya ondadır belki dedim sonra odaya eşim girdi annen tepsiyi sorun o verdik demi hatta sen verdin dedin  he verdik dedi kaynanam bozuldu tamm dedi 

Bugünde işte  oğlum rahatsızlanmıştı bizim burda ocak derler bi kadına götürdük yaptı biseyler neyse bu ordan dedi ki altının oğlu için onunda yüzü egzama oldu onuda getirecektim hastaneye gittiler dedi kadında getirseydin  ben ona bi yağ verirdim dedi konuşma bu

Bugün beni aramış kadına gittik çocuğu götürmüş kadın demiş gelinine yağ vermiştim ben ondan alin demiş telefonda bana diyor ki o yağdan varsa getir de eyrek çocuğun yüzüne diye bende yok yağ falan vermedi kadın böyle böyle demişti getirseydin verirdim bi yağ demişti dedim kadın verdim diyo yarin bi sorayim dedi bebek arabasının neyin içine koymuş olmasın biz konuşurken diyor ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum anneme dedim uzak dur o kadından diyor

8 Cevaplar

+1 oy
(4,875 puan) tarafından
Kaynanan habire g.tnden bişey uyduruyor 

Ya tutarsa hesabı ☺️☺️
(6,833 puan) tarafından
Aynn  öyle cok fena bi kadin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok bı karışık sanki 
(6,833 puan) tarafından
Hmmmmmm
0 oy
(48,742 puan) tarafından
ya unutuyor yada kafasinda kuruyor
(6,833 puan) tarafından
Bana kafasında kuruyor gnu geliyor çünkü yalan konusunda çok usta
(48,742 puan) tarafından
bazi insanlar.oyle.kendi.uydurduklari yalana kendileri.inanirlar
0 oy
tarafından
Cidden şaşırdım cok tuhaf bi insan ne yapmaya çalışıyor ya unutkan yada fesatlik yani
(6,833 puan) tarafından
Kesinlikle fesatluk
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Valla uzak durulması gereken bir kadınmış gerçekten 
(6,833 puan) tarafından
Kesinlikle arayı bi soğutayım ben en iyisi
0 oy
tarafından
Unutuyor bence bi tepesinin hesabimi olur ne bilim :/
(6,833 puan) tarafından
Kız kadın ben doğum yaptım annemlerdeydim  ozaman bana 2 poşet bisey getirmiş oğlum 7 aylıktı geldi o 2 poseti  istedi sence tepsisi nasıl önemlidir onun
tarafından
Töbe ya bida bişeyini alma bence onun
(6,833 puan) tarafından
Yok yok aman aman birdaha asla bide yarin beni çağırıyor eşimde dedi ki göndermiyor de dedi
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz bu alir sen aldin diye ustune de atar tovbe yarabbim dikkat et kendini sakın valla 
(6,833 puan) tarafından
Yapar yapar bu yaptıklarından bende tam senin dediğin şeyi anladım canım iftiraya cok yatkin
(7,098 puan) tarafından
Aman diyim kolla kendini valla boyleleri ne yapip edip zeytinyagi gibi uste cikmasini da biliyor canim rabbim esirgesin
(6,833 puan) tarafından
Amin canım amin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 342 göst.
11 Temmuz 2020 Aile kategorisinde szntncy (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 409 göst.
13 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Sabah Güneşim (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 422 göst.
8 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu