0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabah kahvaltı.

1 yumurta

Salata 

Domates

Tavada sucuklu yumurta

Peynir .

Öğlen 

2 şeftali

2 erik

1 kivi

1 elma 

1 armut

1 dilim karpuz

Bir kase çilek

.

Aksma yemeği ne varsa .

5 ceviz

1 avuç fındık

Dondurma

Soda

.

En son da 1 bardak süt muzla.

Hergun böyle besleniyorum fazla mi sizce .ilk gebeligimde de de böyleydi

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Meyveler cok fazla sanki cnm 
tarafından
Kilo yapıyor diye yiyirm bı de eşim çok zorluyor. Ama azalticam ya yoksa patlicam
tarafından
Bebegine kilo yapar ama sana da yapar ve sekerinde cikabilir ilerleyen haftalarda
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yok çok iyi ben sabah akşam öğlen hamburger durum lahmacun dondurma gece yatmadan önce pasta hep sağlıksız beslendim:D

tarafından
Hahah çok iyi mis . Ben bunları aksma yemeğinde yiyirm. Tatlı hiç yemiyrm sevmiyor.ilk zamnlar canım cerkerdi ama geçti Allah'tan
tarafından
Valla yeme kız ben böyle yedimden 95kiloya kadar çıktım yerdim yatardım sen çok sağlıklı başlamıyormuşsun böyle devam et :-))
(7,971 puan) tarafından
Kiz dilooo bu gidisle bnde 90 ı görcem gibi verdinmi kilolarini dogumdan sonra
tarafından
Yok kız nerde hayla aynıyım piskalojim bozuldu hiç bi kıyafet olmuyor
0 oy
tarafından
Bence çok iyi ben Allah ne verdiyse yedim :))
tarafından
Sevindim böyle dusnmene fazla gibi bana öyle geldi eşimde zorluyor. Ama sağlıksız değil en azından
tarafından
Bence gayet sağlıklı şeyler kuzum
0 oy
(3,036 puan) tarafından

Gebelik sekerin çıkar bukadar meyve yeme bence bak  bjnlar meyvelerin porsiyonları ve kalorileri 

image

(3,036 puan) tarafından
Yeme çok bak attım ya sana fotoğraf günde 2 porsiyon yesen yeterli hadi 3 ye ama fazlası sana zarar boş yere kilo alırsın
tarafından
Ben kilo alım zaten zayıfım . Gebelik şekeri cikmazsin yetr meraklandim simdi
(3,676 puan) tarafından
Şeker sade meyveden değil ekmek hamur işi çikolata pilav patates sebzelerin bazıları  meyvede çok şeker var özellikle karpuz:)
(3,036 puan) tarafından
Tabi pirinçte falanda var patateste ama günde kaç porsiyon meyve yiyor özellikle ondan meyve yeme çok dedim
(3,036 puan) tarafından
Bende zayıfım canım 45 kilo ile hamile kaldım şuan 49 14. Haftadayım ama yapı meselesi birazda o doğurduğunda yine vereceksin sağlıklı kilo almak en iyisi
0 oy
tarafından
Fazla meyve şekere yol açabilir 
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Bende kilo yapsın diyo çok meyve yedim şekerim çıktı sonra meyveler yasaklandı sadece yarı kadar yiyeebildim herşeyin fazlası zarar unutma  
tarafından
Inşallah bende çıkmaz ya. Gerçi ilk gebeligimde daha çok yiyrdum pekmez falanda .doktor da şekeri merak etmişti iyi çıkmıştı o zaman. Ama her gebelik farklı inşallah bunda da cikmaz
(3,676 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
tarafından
Maşaallah iyi beslenmen ama meyveler çok dikkat et onlarda da şeker var sonuçta fazlası iyi değldir tatlım :) 

Bizim ailenin haftalık meyve listesi onlar :) 
tarafından
Haha aynen dikkat edicm bundan sonra gebelik şekermden baya tırstım
0 oy
(2,590 puan) tarafından

Kiz o kadar meyveyi nasil yiyorsun :D sifa olsun bebise yarasin:)

tarafından
Sağol canım. Yiyrm valla
 İlk gebeligimde de yiyrdum bunda da . Ama gebelik şekeri korkuttu beni simdi
(2,590 puan) tarafından
Evet dikkat etmen lazim
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Amann nesi fazla ya istediğini ye ben oyle yapydumda:))
tarafından
Kız gebelik şekeri çıkmaz inşallah
(4,102 puan) tarafından
Valla 3 gebeligim oldu hic birinde bisey olmadi kiz cok sukur zaten dogurdum 4 ay once 3.yu
tarafından
Inşallah benim de çıkmaz. Bende ilk gebeligimde daha bundan çok yedim ama şükür çıkmadı şeker falan. Kızımda doğar doğmaz açtı nasıl alistirdiysam memeye saldırdı hemn bu da öyle olsun istiyorum inşallah sorun çıkmaz
(4,102 puan) tarafından
Insallh cnmmm
0 oy
(11,933 puan) tarafından
Öğlen fazla bacım sanki meyvede şeker olduğunu unutma azalt o ne öyle yanına protein ekle 
tarafından
Öyle yapım cnm . Çok sagol
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Burada 6 porsiyon meyve var. Bu da oldukça fazla şeker demek. Bence azaltmalısın.
0 oy
(274 puan) tarafından
Ben ne bulsam yiyorum valla 
0 oy
(2,070 puan) tarafından

O kadar meyveyi nasıl yiyorsun kız :D

Açıkçası ben öyle fazla kendimi kasmadim canımın istediğini yedim canım istemezse yemedim bebeğim çok şükür sağlıklı gelişimi 2 hafta önden gidiyor 

0 oy
(49,783 puan) tarafından
valla hic ölçüp tartmadim.yedigimi ictigimi aciktiysam canim cektiyse yedim
0 oy
(13,221 puan) tarafından
O kadar çok meyve tüketmek zararlı vücuduna direk şeker yüklüyorsun günde bir tane de sade maden suyu için
0 oy
tarafından

Suan kendimi görüyorum veeee 49 kiloyla gebelige baslayip suan 72 kilo oldum canim 38+3:woot:

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 264 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 290 göst.
10 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,394 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 321 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,791 puan) tarafından soruldu

396,472 soru

11,859,523 cevap

35,956 kullanıcı

...