0 oy
569 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
kızlar evde bebeğinizle nasıl oynuyorsunuz benim kızım 10 aylık hiç boş durmuyor sürekli oyun oynamak istiyor siz ne yapıyorsunuz

7 Cevaplar

0 oy
(28,409 puan) tarafından

Gizim 5 aylik olacak valla her sekil oynuyoruz

(274 puan) tarafından
Mesela ne yapıyorsub cnm sıkılıyor kızım
(28,409 puan) tarafından
Elimi yuzume kapatip acıyorum hosuna gidiyor saklanbac oynar gibi saklanıyorum bi anda çıkınca  gülüyor daha yeni yeni farkina variryor biraz büyüsün baska seyler yaparım
(274 puan) tarafından
Tmm cnm cee eee bizde yaparız onu da oturduğuiçin sıkılıyor hemen cadı kızım
(28,409 puan) tarafından
Biraz daha toparlansin  oynar zamanla
(274 puan) tarafından
Aynen ama şimdi sıkılıyor işte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz de 10 aylık olduk..emeklediği için hiç durmuyor ki gnde 3 kere uyuyor 1 saat falan..ger kalanlarda ablasıyla oynuyor ses çıkartan şeyleri seviyor zaten ne bulursa da ağzına atıyor dikkat etmek lazım
(274 puan) tarafından
İşte ben tekim evde 1 saha mı doğursam hemen ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Zor olur öyle..byük kızım 5.5 yaşında beraber oynuyorlar.çok küçük olmayan dikkatni çeken oyuncaklar alabilirsin bazen de saklambaç oynuyoruz cee oynuyoruz
(274 puan) tarafından
Tmm cnm sağll
0 oy
(2,863 puan) tarafından
Bnm kz da 10 aylık biraz ben oynarım biraz oyuncaklarıyla biraz da 2 ;buçuk yaşında kızım var o oynar küçüğü de arkasndan gider yada izler ve gün öyle geçer :D ama bzmkisi müzik açıp oynamayı pek sever sonra alış falan çalınca çok neselenir yarım saat durmadan çalabilir :) arkmdan deli gbi gel gel diye bağırır kiyamym hep zamanımı çalıyor öyle :)
(274 puan) tarafından
İşte önde ni kardeş var o da az çok bakar ne kadar küçük olsa da biz tekiz
0 oy
tarafından
Oynamaktan bana artık gına geldi :)))
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Müzik açıp oynuyoruz yürüyemiyor ama otururken ellerini kaldırıp sallıyor. Peluş oyuncaklarını kukla gibi konuşturuyorum, topunu elimde sektiriyorum gülüyor, akşam duvarda ellerimizin gölgesini takip ederek oynuyoruz. 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
9 aylik wc gidiyom arkam süre agliyo ynliz kalmak istemiyo surekli oyun istiyo kendi oynamZ
(274 puan) tarafından
Atnn önce yattığı yerden oynardu ama şimdi adam istiyor yanında cimcimem
0 oy
tarafından
Benimki 11 aylık babasıyla top oynuolar:)
(274 puan) tarafından
Oo maşallah

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 580 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 609 göst.
15 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Magic mom (659 puan) tarafından soruldu
+2 oy
33 cevap 1,138 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde BetulOpoz (1,029 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,475 cevap

36,003 kullanıcı

...