0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Ya gercekten bu erkekleri anlamakta zorluk çekiyorum eşimin akrabaları karşıda oturuyorlar 2 gün yasak var diye amcasının çocukları burdaki tüm erkekleri çağırmışlar sanki virüs bitmiş gibi toplanacak erkek erkege takilicaklarmis sürekli saat 11 den beri eşimi arayıp duruyorlar eşimde çocuk diş çıkarıyor ateşi var ve virüs bitmedi daha ne toplanması dedi onlarda gel falan diyorlar sürekli eşimde gelemem dedi sonra diğer amcasının oğlu ariyor diyor iste sen eşinden dolayı gelemiyorsun elini masaya vur az yengemi ya bizimkilere yada annesine götür falan diyede akil veriyorlar eşimde bana diyor yani şunların su lafları demesine karşılık gidesim geliyor diye bende dedim kendin bilirsin diye yani anlam veremiyorum hepsi eşlerini aldatıyor sıkılmışlar falan diye benim yanımda anlatıp beni övüyorlar ama eşimle konuşunca yok elini masaya vur falan yani benim bile sinirlerim bozulmuşken eşimin canı nasıl sıkılmasın ki nasıl insanlar anlam veremiyorum ( bunu söyleyenlerden birinin karısının 4 çocuğu var sonuncusu diş çıkarıyor hasta ve kadında 3 tane dişini çektirmiş ama adam evde tek bırakıp gidiyor ) benim eşim ise hiç bisey demeden telefonu kapattı morali bozuldu uyudu.

10 Cevaplar

+1 oy
(670 puan) tarafından
Öyle insanlarla takılıp karaktersiz olucagina evinde karı sözü dinleyen adam olsun onlar kendini adam mı Sanyo valla sinir oldum şimdi 
-Reklam-
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Zorlayan insanlardan nefret ederim
(60 puan) tarafından
Evet bende nefret ediyorum ama bir türlü bitmiyorlar ki
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Her koyun kendi bacağından..

Bosveeeeer
(60 puan) tarafından
Benim için sorun yok ama eşimle birlikte hepsi aynı yerde çalışıyorlar yani bunu bu hafta baya konusurlar
0 oy
(701 puan) tarafından
Millet kafayı yemiş ya masaya vurmakla erkek mi olunuyormuş. 
(60 puan) tarafından
Kendileri bu sekilde uyumuyorlar demekki anca maçoluk gösterisi
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Adamların en ince noktası karina söz geciremiyonmu oluyor bunu bildikleri için o kelimeyi kullanıp fisekliyolar cnm genelde boyle yaparlar ne yazik ki bu lafin sonunda karşı taraf 'ta vay efendim o ne demek tabi ki geçiriyorum lafımı deyip gider :ermm:

(60 puan) tarafından
Valla benim eşim sözümü geçiriyorum da d3medi demiyorda zaten bende diyorum yani bi cevaplarını versen bir daha söylemezler ama sen bu şekilde umursamazsan devamı gelir
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bosver esin yarin unutur gider hiç olmazsa boş insanlarla takilmasin
(60 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum aynı yerde çalışıyorlar:/ unutsada hatırlatırlar
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Benim eşime vur masaya yengeye karşı gel falan dediklerinde eşim biz sizin gibi olamayız oğlum biz kılıbığız der geçer. 

Aslında öyle bişey yok ama eşim bu cevabı verince hepsi keser sesini. Çünkü asıl mesajı alırlar ☺
0 oy
tarafından
Zaten böyle böyle yoldan çıkıyor bu erkekler... Yok sen yapamazsın edemezsin içemezsin gaza getiriyorlar 
0 oy
(274 puan) tarafından
Hayırlı bir eşin var bundan daha büyük mutluluk olamaz. Bu yüzden sıkmayın canınızı çevreyi boşverin. Ben aynı durumda olsaydım eşim kesinlikle gitmişti. Eşim için ailesi daha önce geliyor yada arkadaşları. 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

O masayi alip o heriflerin basinda kirmak lazim

Esin öyle insanlarla arkadas olsa dahi mesafeli olmali bence çünkü hiç tekin insanlar degiller.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 363 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 983 göst.
0 oy
10 cevap 376 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 387 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (691 puan) tarafından soruldu