0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (146 puan) tarafından
Eşimle bi.konuda anlaşamıyoruz 4  yaşında oğlumuz var bi tane de kardeşi neyse biz kis boyu beraber 4 kişi bi odada yattık çünkü  büyük oğluma kıyamadık ayırmayı düşünüyorum diyorumki oda alalım ev bizim değil kira biraz da odaları küçük esim oda yapmayı istemiyor kanepede yatsin diyor cocugumda istiyor söylüyor iste ahmetin babası almış sen.niye almıyorsun diye eşimin kendisine söyledi ev küçük annenler falan geldiğinde nerde yatacak diyor bende yatacak.yer bulurum onlara diyorum bi tane küçük oda var boş kanepenin birini oraya koyarız orta odayı da oğlana oda yaparız dolap falan lazım iki çocuk eşyalari sığmıyor kendi evimiz olduğunda oda alırız diyor ama oğlumda öyle masum masum iste yu ince kıyamıyorum durumumuz var şükür rabbime ama esim sinir ediyor bu konuda 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aslında eşin doğru söylüyor  en güzeli kendi evinde oldgu zaman  benimde kizima  oda isitom  ama ev ne zaman alırsam  ozaman insallah 
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Durumunuz varsa bence üzmeyin çocuğu. İlerde bunu unutmaz ve hep içinde yara olarak kalır çocuğunun güven bana :( 

(1,698 puan) tarafından
Kıyamam yaa :( işte keşke senin gücün olsa da kocana sormadan alıp koyabilsen..
(146 puan) tarafından
Ah bi kendim çıksam dışarı elimden gelse öyle şeyler zaten çocuğumun birikmiş parası var gidip alaçam diyorum ama iste yapilmiyor bazı şeyler
(146 puan) tarafından
Kardeşi ol7nca anne yani yatak aldirdim oğlum yanımızdan ayrılmazdı 3 buçuk yaşındaydı biliodum kıyamadım onada onu aldırdın sunu aldırdın diyo dedim çocuk ortamızda yatsında olsunmu dedim artik
(1,698 puan) tarafından
Eğer eşinle aranız bozulmicaksa bence sen internetten model seç, tanıdığın birisine parayı ver gitsin baksın kontrol edip siparişi versin mağazadan. Zaten adamlar evine kadar getirip monteleyip gidiyor
(146 puan) tarafından
Bozulmuycani bilsem yaparimda çocuğun üzülüyor şöyle boyle deyip ikna olursa belki evden dolayı şey yapmıyor ya bo kere kardeşi olmadan kaynanamlara sesiydi gidin bakin alın gelin oda ev düzgün değil deyip onunu kestiydi ondan mi şey yapmıyor anlamadım diyorum bi tane koltuğu götür diyorum birinide diğer odaya koy gelen orda yatar zaten bulunur bi hal diyorum olması ev değiştir o zaman anlamıyorum o zaman kendi evimiz değildi niye biz kendimize oda yaptık niye mobilya aldık diyorum taşırken oda taşınır ya geçen iste çok oluyor kayonbabam tutmuş kitaplık getirmiş bana sormadan oda dayilarinin kızlarının neymiş kullanılmamış bana insan sormadan eve cikartirmi bi baktım dayisiyla cikartiolar bide kayinbabam diyorki kıyafetleri şuraya koyarsin görmemiş cahil bi adam olsa derim boyle demez
0 oy
(314 puan) tarafından
Anneler çocuklarını babalarından çok daha çok düşünüyor
(146 puan) tarafından
Aynen öyle para harciycak yer ariyon diyo bn kendim için bu kaea4 birşey istedim mi ya diyorum zaten kardeşini kiskaniyor çocuk yemek desen yemiyor alacan 3 yada attım 4 binlik birşey diyorum çocuğunu uzene kadar ya anlamıyorum ya bu evden çıkalım diyorum
0 oy
tarafından
Bizimkide simdiden oda yapmaya basldi benm odam olamdi oglum olcak illa diye niye hevesini kiriyorki  cocgun ya aklida eriyor durumunizda varmis
(146 puan) tarafından
İste ben onu anlatamiyorum hic heves yok eşimin de odası olmamış hic biraz hevesli ol ya diyorum hic orali olmuyor sinirden ağlıcam durumumuz iyi olmazsa ben zaten su zamanda dem3m oda yapalım diye
tarafından
Paradn kaciyor canim bnce sen daha iyi bilirsin ama
(146 puan) tarafından
Adama birşey al deyince Geliştiriyor allahtan diyorum yemek konusunda öyle değilsin
tarafından
Kendide yiyorda ondan
(146 puan) tarafından
Yok kız kendi isinden dolayı gece 12 de geliyor evde öyle doğru düzgün yemek yemez
0 oy
(134 puan) tarafından
Durumunuz varsa yaptırın çocuğunuza sonuçta ev alınca o odayı orda bırakacak haliniz yok aldıklwrınızıda götürürsünüz 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Durumunuz varsa o evden çıkın çocuğunun istediğini daha  rahat yaparsiniz

(146 puan) tarafından
Çıkmıyor anlamıyorum 5 yıl olmuş evleneli bu şeylerine sinor oluyorum esim iyidir şükür ama bu konularda beni deli ediyor
0 oy
tarafından
Ayyy canım erkekler sorsan hersey gereksiz zaten hep oyle dusunur ler bende bısey ıstedım gecen gereksiz bısey ben almam dedı bende dedım en kotu sey kursakta kalan heves dedım ondan kork dedım yanı bısey insanın kursağında kaldıktan sonra ne ilerde alsa ne olur almasa ne olur 
(146 puan) tarafından
Aynen öyle boyl3 birşey isteyince laf soyluyorlarya sinor oluyorum ne için calisiyorsun diyorum gece 12 ye kadar.çalışma o zaman diyorum
tarafından
Sorsan hep bızım ıcın calısırlar ama bısey isteyince gereksiz dıye yorum yaparlar neyse ki ben kocamı hep kandırıp alıyorum ıstedıgımı :))
(146 puan) tarafından
:)ali o birşey isteyince ama zorlayarak kandirarak zorlamadan alsan ne olur sanki
tarafından
Valla canım bazen erkeklere zor yapıcak sın bıde bunu alabılırmıyız falan demısceksın bu alıncak alınmalı demeyi bilmeliyiz valla
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Canım benim evimde kira benim bebeğin dolabı da yoktu. Geçen gün Çilek mobilya ya gittik ve sadece dolapla bi tane şifonyer aldık. Şimdi beşiği var 3 4 yaşına gelince aynı takımın karyolasını çalışma masasını felan alacağız. O zamana kendi evimiz olmuş olur zaten. ona göre eşyaları alırız. Sen de öyle yapabilirsin şimdilik sadece yatağını ve bazasını alırsın ev aldığınızda tamamlarsın. Bu arada satıcıya sordum bi model en az 5 sene gidiyor yani diğer parçaları bulamama sıkıntınız olmaz dedi.
0 oy
(3,187 puan) tarafından
İyide ev yakın tarihte olacak birşey mi? O çocuk büyüyünce ne anlamı var.. alınacak bir yatak bir dolap imkanda varmış.. bilemedim.. yani evi neden bekleyim..ki çocuğum 1 gün daha mutlu uyusa benim için kâr :)
(146 puan) tarafından
Benm içinde öyle iste gel anlat
(3,187 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun..
Babalar günü geliyor eşinize sürpriz yapın alın herşeyi kurun odayı :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 452 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 356 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu