0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Kirada duruyorum evimiz satılığa cıktı ev sahibi satılık ilanı takacak yarin neyse bizim kendi evimiz var arka cephe biraz ıssız gibi eşim oraya taşınırız diyo ben orda duramam huzursuz oldukta. Sonra diyorum ne.anlamı var esim sabah gidiyor gece 1 e kadar iste sen evde olmuyorsun ben korkarım diyorum rahat duramam geçen bi ara.bu yüzden biraz atıştık gibi evlenirken kaynanamlar orda duramaz diyordu benim için geçn yilmi ne kayinbabam iste kimse çok demez ordan falan filan dedi oraya tasın gibisinden bundan eminim kendi kızları olsa o kelimeyi bile kullanmaz esim oraya tasinalim diye tutturursa ne yapacam kafamda deli sorular istemedigimi de biliyor bilmiyorum ne olacak daha eşimle bu konu hakkında konasamadik ben memlekete Annem lerin yanina gelmiştim 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım arka cephe olsun nolcak kapını kilitleyip oturursun sonuçta kendi eviniz
-Reklam-
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Kira vermektense git oraya 
(146 puan) tarafından
Durumumuz var ev alacak yada.kira ödeyecek olmazsa ben şey yapmam ki
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Orayı satın başka yerde ev alın, cnm 
(146 puan) tarafından
Satmaya kalktılar satılmadı biraz da iyi değil ev aşağısına sat diyorum
(3,750 puan) tarafından
Ee eşin ne diyor
(146 puan) tarafından
Birşey dememisti ay bilemiyorum içim daraldı yaa nasıl olacak
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Canım durumunuz varsa demir yaptır arka taraftaki balkon ve pencerelere ayrıca alarm taktir

Allah'ın izniyle bişey olmaz
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Tabi korkarsin esinde anlamasi gerek seni canim
(146 puan) tarafından
Bakalım nasıl olacak ya eşimle bu yüzden tartismak istemiyorum onu zor duruma da sokmak istemiyorum ama ordada duramam biliyorum
0 oy
(122 puan) tarafından

Alt kattamı canım korkma benm de üst kat ama eşim geve gidiyo hala korkarım ışık açık yatarım kızımla o senn benynnde bitirmen lazm gerçi ben bitiremedim :D

(146 puan) tarafından
Bende bitiremem üst kat 3 katli zaten dedim madem.ev alacaktin niye orayı.aldın uyguna buldum satmak için aldım diyo ee sat o zaman diyorum kiracılar vardı onlarda inadına yeni çıkmışlar
(122 puan) tarafından
Bende korkuyorum inan canım eşim evde yokken bütün odaların kapısını kapatırım valla. Komşu falan yokmu hiç
(146 puan) tarafından
Çok iyi komşum vardı.ona üzülüyorum onlarda ev alıp gidecekler bizde öyle tasincaz taşınmakta ters zamana denk geldi virüs falan
(146 puan) tarafından
Komşu varda ne bilim korka korka nasıl duracam bilemedim eşime güzellikle anlattım inş beni anlamistie
0 oy
tarafından
Kendi evimse kötü de olsa otururum ben olsam 
0 oy
(48,693 puan) tarafından
kiraya verseniz orayi baska yerde otursaniz konusmalisin esinle

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 452 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 437 göst.