0 oy
1,233 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Doğum yapalı on gün oldu kaynanam ve gorumcem kaldılar yanımda heseyime karışıyorlardı annem gelirdi bana bakmaya kaynanam laf sokar sürat aşardı annem benim hattın için katlanırdı annem hem bana hem eve hem bebeğime yetişmeye çalışıyordu gorumcem üç çocukla geldi hiç yardımcı olmadı kaynanam desen baş köşede oturur laf söylenirdi  ben sezeryan acısından bi haftada anca ayağa kalkabildim ilk gebeliğim  bebeğim sarardı sap sarı oldu her bebek sarılık olur dediler hastaneye göndermediler emziremedim acıdan mama verdirmediler  en sonunda bebeğim 21 derece sağlıkla 4 gündür hastanede  yemeden içmeden kesildim sütüm azaldı annem gitmişti  bebeğim bu gün taburcu olacak diye dün gece geldi kaynanam başladı anneme neye geliyon gelme bebeğe ben bakıcam geliyon oğlumun paralarını yiyon diye laf söyleyince eşim dayanamadı annesini ve ablasını evden kovdu o arbede de kaynanam bana sen eve gelin diye alıp sokulacak *** degilmissin dedi anneme de sokak sürdüğü  dedi annem hep sustu şimdi annemde yok yanımda kaynanamda eşimle tekiz iki saat sonra bebeğimi almaya gidicem ne yapacagimi bilmiyorum 8 tane gorumcem var hepsi bana cephe aldılar ne yapmam gerekiyor benim 

38 Cevaplar

+1 oy
tarafından

8 görümcemi anammm yerler seni kız gardını alda git kocanla git 

tarafından
Eşinede destek ol Allah ın izniyle bu günlerde gecer
(58 puan) tarafından
Ne güzel en azından ailesinin ne mal olduğunun farkında. Buna sevinmelisin. Evini taşıyacak, gelmelerine müsaade etmeyecek. Ya tam tersi olsaydı, bütün bunlara rağmen susup seni ezdirseydi? Sen kocanın yanında dur, ne yapacaksa yapsın adam. Helal olsun ona
tarafından
Kiz bende de 8 görümce 5 elti var ahaha
tarafından
Amannnn iyikide yok okadar 1 tane var oda karışmaz dörüşmez
tarafından
Benimkiler de baba bir anne ayrı diğer kadından olanlar melek ama kaynanamdan olanlar alev ateş resmen ama bana biseyler görmedim zaten cevaplarını alırlar
Ama 1 eltim var bundan düşmanıma vermesin o derece oyyy
-Reklam-
0 oy
(134 puan) tarafından
Bak eşin görmüş yaptıklarını kovmuş sne kendine güven eşinde yardımcı olur beraber bakarsınız Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Oha nasıl bi kadın o niye ağzını payını vermediniz neden annene hakaret etmesine izin verdin ama kocana helal olsun çok iyi yapmış 
0 oy
tarafından
Ne ne ne kaynana benim anneme öyle diyecek ağzını  yirtmadın mı kız onun ben yerinde olsam.konuşmam kaynanayla görümcelerle evime bile sokmam 
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Ben 2 taneyle zor baş ediyorum allah yardımcın olsun ya 
(1,255 puan) tarafından
Şükret ki esin arkanda
0 oy
tarafından
Allah yarımdicin olsun  o kaynani  allah bildihi gibi yapsın  esin çok iyi yapmis evden koavarak  ne kdsr kötü  bi kaynana  yaaa gorumceninde ne isi varki  3 cogunla  gelio  birde 
0 oy
(322 puan) tarafından
Yemin ediyorum esin eli öpülecek insanmış helal olsun boşver kız elin delilerini cephe aliyolarsada alsınlar Allahın cezaları anneme bebeğime öyle davrananların sonunu düşünemiyorum hic üzme kendini eşinle annenide alın gelsin bide foto çek at duruma görsünler sinsirellalar 
0 oy
tarafından
Ohh iyi yapmış eşin helal olsun.Konusma kız onunla bidaha.Terbiyesiz kadin.Bakarsin vallahi cocuguna.Benimde ilk bebegim aslanlar gibi bakilio.Yaparsin.Burdakilere sor.Yardimci oluruz sana.Sakın gelmesin onlar.Ne sütün olur ne huzurun.Emzirmekte ilk kural moraldir.Eger canin sıkkınsa sütün gelmez strese girersin bebegin hep aglar.Kafan daha rahat olur tekken.
0 oy
(2,575 puan) tarafından
İyi anan ağzına etmemiş benim anam olsa döve döve ağız burun bırakmazdı kaynanam da. Kocana da aferin ağzına sağlık 
0 oy
tarafından
8 tane görümce mi taşının gidin onlardan uzak yerlere adres madres vermeyin 
0 oy
tarafından
Benim anneme o lafları edecek kadını eşime bırakmadan ben kovardım. Annemi de kitlerdim odaya bi yere yollamazdım herkes haddini bilsin terbiyesizler
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ayy birak kovsun kaynanan ne terbiyesiz kadinmis annen niye okadar sustu benim annem olsa sacini yolar eline verirdi bide beni hastaneye gondermediler nedemek senin kumandan onlarda mi kalkip gitceksin sende annesin artik oglunun paralarını yiyomussunuz ya tam yiyceksinki akli basina gelsin sakin baristirma onlari hatta daha kötü olsunlar birak 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Çağırma kimseyi o bebeğe tek bakabilirsin kendine güven ve  sabırlı ol. Eşinde yanindaymis destek olur
0 oy
tarafından

8 görümce demek 

8 canavar 

8 yılan 

8 yamyam 

8 zombi 

8 baş belası 

8 huzursuzluk, fitne , fesatlık , kıskançlık demek ...

Ben 3 tane ile baş edemiom kaldı ki sen 8 taneyle nasıl baş edecen ...

tarafından
++++ cunki bende de 8 tane :// ve dediğin gibi
tarafından
Rabbim sabır versin vallahi çekilmiyor bunlar
tarafından
Ay hemde hiç hiç
Aslında iyilerdir ama bazen bakıyorsun neyse kurt girmiş içlerine
Ben temkinliyim cunki eltimden ötürü biliyorum ne canavar olduklarını sjsnsns
tarafından
Helle birde benimkileri gör :)
(3,213 puan) tarafından
Ahahahahaaha artılıyorum
0 oy
(121 puan) tarafından
Keşke sütünüzü sağarak besleseydiniz yavrunuzu..Evet ilk zamanlar ben emzirmeme rağmen bebeğim sarılık oldu ama anne sütü sarılığıydı..Siz göğüs ucu yarasından ihmal etmişsiniz ben ağlaya ağlaya emzirdim en sonunda elektrikli sağma makinesi aldımda düzeldim..Emzirdikçe kısır döngü oluyor çünkü..Ama aynı zamanda emzirwbilecek durumda olanı emzirinki sizi de bırakmasın..

Yaralarınız devam ediyosa lansinoh kremde alın, her emzirme öncesi ve sonrası mutlaka sürün rahatlatıyor..

Şimdilik kendi çekirdek ailene odaklan, bebeğin ele avuca gelecek duruma gelsin hele..Şuan kendinden ve bebrğinden başka kimseyi(kaynana tarafını) düşünecek durumda değilsin..Annene de üzüldüm, ama senin suçun yok, ara hal hatır sor..
0 oy
(106 puan) tarafından
Tek erkek evlat esin mi .

Bu Anne Ne böyle derken sen ne yaptın üzüldün tabiki ama .

Allah tan gizli gizli  laf sokmamış  esinin yaninda demis ko eson gerçekleri görmüş kovmuş  . Ne ayıp ya Allah da verir cezalarını uzulme
(58 puan) tarafından
Demi bazıları gizli gizli laf sokar, oğullarının yanında da çok güzel davranır. Oğulları da sana inanmaz gidip anasına inanır. Allahım delirmemek elde değil. Bi tanesi de benim başımda
0 oy
tarafından
Annene niye laf söylettin keşke söyletmeseydin neyse gerekeni eşin yapmış boşver moralini düzelt sütün gelsin ağlama üzülme 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ben 3 gün sonra bebeğime yalnız bak 3 gün Sadece annem varken ve annem vardı yanımda Az buçuk toparlandım hep kendim baktım ve gitmesi o kadar iyi olmuş ki her şeyini öğrendim çocuk bana bağlandı daha iyi olmuş gitmeleri yalnız bakmak daha kolay Sadece biraz zorlanıyorsun uykusuz kalıyorsun O da emin ol hemen büyüyorlar alışıyorsun bir müddet sonra hiç üzme kendini En azından eşin yanındaymı Sen de ona destek ol birlikte halledersiniz
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hepsinin canı cehenneme boşver kendi çocuğuna kendin bak ben tek başına iki çocuk büyüttüm sende yaparsın aklına bisey takılırsa buraya yaz herkes yardımcı oluyor zaten 
0 oy
(313 puan) tarafından
Ooohhh iyi yapmış vallahi anneni ara gelsin diğerleri de çatlasın

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 922 göst.
24 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Herhangi biri (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,871 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.