0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (667 puan) tarafından
Bebeğim uykuya tam dalamıyor 

Sürekli ağlıyor emdiriyorum doymasa kaşıkla mama veriyorum ama yine ağlıyor emzik denedim tuttu ama 10 saniye falan sonra diliyle ittirip atıyor

Tahta beşikte sallarsam sadece bi 10dk uyuyor oda elim hep beşikte olması lazım gazını çıkarıyorum altı temiz ama ne sorunu var bilmiyorum çok acayip ağlıyor bas bas bağırıyor 

Artık gece gündüz denen bisey kalmadı çok yorgunum kızlar ne yapsam düzelir bu bebek 

Hiç bi şekilde rahatım yok dinlenmek elime geçmiyor zaten meme tutmayan bir bebek zar zor tutturuyorum ne yapsam düzelir 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gazı vardır mutlaka canım gaz damlası kullana bilirsin mesela inşallah düzelir
(667 puan) tarafından
Canım gazini alıyorum ama halen aynı ya
Amin canım onu öyle gördükçe çok üzülüyorum
tarafından
Gazını alsan bile vardır canm benim ki öyleydi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kucağında  duruyosa kokunu istiyodur yattigi yere giydigin bi kiyafetini fslan koy dene derim 
(667 puan) tarafından
Evet duruyor bi deniyim olmasa
tarafından
Kardesimde oyleydi annem yazmasını koyardi besigine uyurdu yoksa uyumuyordu
0 oy
(48,668 puan) tarafından
sabırla geçiyor canim
(667 puan) tarafından
Aslında çok sabırlıyım ama uyumuyor ve ağlıyor çok üzülüyorum ona
(48,668 puan) tarafından
bebekler aglamak icin dogmuyor canim muhakkak bir sıkıntısı vardir çıkardığı gaz yeterli gelmiyor olabilir
(667 puan) tarafından
Kimyon kürü yapıp veriyorum ama ağzını sürekli gezdiriyor ben 40 ml mama veriyorum olmasa 10 dk sonra meme ama hep ağlıyor acaba açlıktan mi bu böyle yapıyor
(48,668 puan) tarafından
benimkide hep memedeydi hala.memede ☺️ Allah tan ağlamıyordu biraz artir mamayi dene
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bebegin kaç aylık. Acaba çok sık uyutmaya çalışıyorsun. Bebeklerin aylarına göre uyanık kalma saatleri var ona göre bi düzen oluştursan yararı olur bence. Tabi bebeğin 3 4 aylıksa veya daha küçükse bişey diyemem.
(667 puan) tarafından
Hic bilmiyorum canım aç mı acaba ama mama veriyorum bazen içmiyor aç olsa içerdi sütüm de pek yoktu bide sarılık geçirdi yeni yeni atlatıyor acaba sarılıktan dolayı mı böyle
(4,668 puan) tarafından
Yok canım satılıktan olmaz. Sen çok panikliyor olabilir misin yani senin stresin ona tahmininden daha çok yansır haberin olsun. Bi de bebekler değişiklikten nefret ederler. Yani bi gün ayakta, bi gün beşikte,bigün yatakta uyutma. Nerde nasıl uyuyacağını bilsin.şaşırmasın herseferinde.
(667 puan) tarafından
Beşikte uyuyor ama bazen durmayınca ayakta uyutuyorum şaştım kaldım valla stres oluyorum çok çünkü işlerim yetişmiyor yemek falan derken herşey alak bulak işte
(4,668 puan) tarafından
Kız sen ne işinden bahsediyorsun senin gibiyken ben banyo yapmaya fırsat bulamıyordum. Bırak işi gücü pis olsun dağınık olsun. En fazla 2 ay sonra düzenin oturacak rahat edeceksin. Ama düzenin oturması için önce bebeğini düzene sokman lazım. Onu da bebeğinle ilgilenip ne istediğini anlayınca yapacaksın.
(667 puan) tarafından
Inan temizlik yapmadım doğumdan bu yana evi b.k götürüyor ama toplamasam olmaz koku yapıyor ve eşim bunu sorun ediyor ALLAH a kalmış artık 2 ay daha sabretcem hayırlısı olsun canım sağlıklı olsunlar da gerisi ALLAH kerim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 354 göst.
0 oy
3 cevap 275 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
26 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizimsi (6,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.

379,706 soru

11,366,516 cevap

34,846 kullanıcı

...