0 oy
902 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Iyi akşamlar arkadaşlar 

Ben 6 Ay önce doğum yaptım allaha şükürler olsun bi kızım var ben kızım 5/6 yaşına gelene kadar çocuk düşünmüyorum inşallah korunmak istiyorum eşim izin vermiyo benden habersiz de yaparsan hakkimi helal etmem diyor napicagimi bilemedim

23 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Valla canım.dinimizcede kadının rızası yoksa erkek kadıni çocuk için zorlayamaz hakkımi helal etmiyorum diyip haktan bahseden esine bunu da soyleyiver 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkinci bi çocuk mu istiyor?
(11 puan) tarafından
Çocuk 1 yaşına girdiği gün yapicakmis 2.yi ama bende önce allah izin verirse kızıma  biseyler yapmak istiyorum
tarafından
Bi anlam veremedim seni düşünmesi lazım kızın daha çok küçük
(11 puan) tarafından
Bi hocaya falan sorsam mı acaba ya
tarafından
Hoca ne yapacak ki?
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Neden böyle dio bebeğiniz küçük seni anlaması lazım garip geldi bana 
(11 puan) tarafından
Konuşuyorum anlamiyo diyorum korunmayı bırakınca allah ta nasip ederse olur nuh diyo peygamber demiyo
0 oy
(274 puan) tarafından
Vücudunun toparlanma sürecinden bahset 3 yıl olduğunu ve eğer toparlanmazsa düşük ihtimali olacağını veya senin zarar görebileceğini anlat. En azından 3 yıl bekler kızın 4 yaşında kardeşi olur 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Anlaşma yapın gece bebek her uyandığında sen kalkacaksın de. Bir haftada vazgeçer.
0 oy
(415 puan) tarafından
Benim bi arkadaşımda eşinden gizli korunuyor spiral taktırdı 2 sene oldu eşi hals blmyrm oda helal etmem demiş ama kızın kimseside yok biriyle zor uğraşıyor 
tarafından
Varmı böyleleri ya cidden tuhaf yanı eşlerin hakkımı helal etmem demesi böyle bı konuda hatta saçma kadının gizli gizli korunması da ayrı bi olay Allah yardımcıları olsun inşallah
(415 puan) tarafından
Malesf var canm mecbur kaldi esine kalsa kendi korunmuyor kizada izin vermiyordu malesf inşallah anlamaz da kocası Inşallah Rabbim yüzünü guldursunde
tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
(291 puan) tarafından
Yani o cocugu tasiyip, doguracak, sonra bakacak kisi sensin . Ne hakkindan bahsediyor acaba? 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bence oturup konusmaniz lazım bebeğe bakacak olan sensin. Orta yolu bulmak gerek
0 oy
tarafından
Ne garip insanlar ya benim teyzemin ikizleri vardı 10 yaşında falanlardi teyzem bidaha istiodu enişte benden habersiz korunmayı bırakır hamile kalırsan hakkımı helal etmem demiş şuan oğulları 20 yaşında ne garip ya 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Çocuğu o mu doğuracakmış? Erkeklere gore hava hoş valla
0 oy
(961 puan) tarafından

O korunmazsa sen ona hakkını helal edecek misin :ermm:

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Ne kadar yobaz bi düşünce maddi durumunuz çok mu iyi veya senin 2. Çocuğa psikoljim yeterli mi bedenin yeni doğumdan cıktı tekrar doğum için hazır mi .Bence hiç dinleme gizliden hap iç veya iğne vurun hakkını asıl ben helal etmiyorum çocuğu doğuran benim de
0 oy
(8,323 puan) tarafından
10 aylık kızım var benım eşim dr olmaması için elinden gelenı yapıyo bende :) kız bi tane yavruyla ugrasmak zaten zor nıye senı camura batırmaya calısıyo bu adam? Bellıkı bebegıne bakmıyo 
0 oy
tarafından
Tabi erkekler için bisey yok anca isterler 
0 oy
tarafından
Peki senin hakkin ona helal olucak mi hamile kalırsan. Nasilsa kadin bakiyo cocuga ona 3 olmus 5 olmus ne farkeder
0 oy
tarafından
Esinin senj boyle zorlamaya hakki yok ki helal etsin
0 oy
(262 puan) tarafından
Erkeklere hava hoş zaten kadın 9 ay taşıyor kadın doğuruyor kadın emziriyor kadın temizliyor kadın uykusuz kalıyor sadece çocuk yetmezmiş gibi kadın yemek bulaşık çamaşır kadın kadın kadın oh valla hakkını helal etmezmis adama bak düşüncesiz bencil 
0 oy
tarafından
Aynı sorun  bendede varr  benim eşimde öyle korunmami  asla istemiyor 
0 oy
(236 puan) tarafından
korun mutlaka korun canm cpk zor iki kicuk cpcukla o dogurmuyacak bakmicak boyle yapnasi cok cok yanlis
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Yalniz esinin istemesiyle olmaz sizde hazir olmalisiniz..ortak karar olmali..eşin senide dusunmeli

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,645 göst.
0 oy
50 cevap 1,436 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde masalım0435 (49 puan) tarafından soruldu
+3 oy
26 cevap 609 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Leylak kokusu (914 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 539 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu