0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Yengenizin nasıl biri olmasını isterdiniz bu akşam bu konu hakkında konuştuk arkadaşlarla sizin düşüncenizi merak ettim iyi geceler bu arada sizin için ne yapar 

20 Cevaplar

+1 oy
(670 puan) tarafından

Kendi ailesine yapılmasını istemediğini bizede yapmasın yeter :D

-Reklam-
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Şu anki yengemden çok memnunum Rabbim herkese huzur versin.
tarafından
Nasıl yengen canım Allah tadinzii bozmasın
(13,748 puan) tarafından
Abim Ramazan'dan bı gün önce 2 koli erzak yolladı sürpriz şekilde,
İçine yeğenimin pipetlerinden,oğlunun nesquikinden bulamayınca oğlunun kini koliye koyan, ramazan kolisine kremsanti sıkıştıran.
 Ailem fındık işi yapmasına rağmen kavrulmuş hazır fındık bile alıp yollayan :)

Abime habire HADİ MERVEYE BİSEYLER YOLLAYALUM diye baskı yapan :)
 Aileme saygılı,
Efendi dürüstt..

ABİMİ BIKTIM BEN BU KADININ MERVENUR SEVDASİNDAN dedirtecek kıvama getirecek kadar beni seven :)
0 oy
(48,984 puan) tarafından
bilmis olmasin yeter ☺️
0 oy
tarafından
Görumceyim zaten yengemde var 
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Kardeşimi sevsin mutlu olsunlar yeterdi bana herkesin kendi yuvası kendim için hiç bir şey istemem 
0 oy
(4,994 puan) tarafından

Kafa dengi birisi benim ile arkadaş gibi olsun isterdim 20 yaşındayım abim var evlenir ise böyle yengem olsun isterim:D

0 oy
(2,069 puan) tarafından

Geleceğin görümcesiyim hiç bu şekilde düşünmedim kardeşim mutlu olsun iyi geçinsin yeterli ben bişey beklemiyorum :)

0 oy
(2,026 puan) tarafından

Ben gibi olsun yeter :) iğne ucu kadar bile iyilik edip hoş söz  edene ömür boyu  borçlu bilirim kendimi

tarafından
Ayniiii bennnn
0 oy
tarafından

Zaten bir görümceyim ve yengemi çoookkk seviyorum gayet iyi anlaşırız :)

tarafından
Masllah demekki senle arkadaş gibi
tarafından
Evet iyi ki var ❤
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Biz  pek samimiyet sevmiyoruz eşimle 3.sahislara karşı aile bile olsa. Oyle çok arayıp sormasın zırt birt gelmesin. Mesafeli olsun  yeterli olurdu yengem olsaydı ama olamaz abim yok :D

(2,332 puan) tarafından
Aynen canım bizde öyleyiz eşimle ya ☺️
0 oy
tarafından
Gnrümceyim olucam yani nasipse benim kriterlerime  göre evlenecek hali yok kardeşimin nasıl biri olursa olsun bu beni bağlamaz kardeşimle mutlu olsunlar yeter şöyle olsun böyle olsun diyip evlendiği zaman benim istediklerim olmazsa sıkımtı yaşanır o yüzden nasıl biri olacağına kardeşim karar verir 
0 oy
(5,462 puan) tarafından
Benım iki tane yengem var biri 20 yıllık gelin dyeride 8 yıllık aynı abla gbi geçen hfta buyık yengeme gıtık kaldık gece 3 e kadar sohbet ettık çok çok iyiler :) 
0 oy
(12,516 puan) tarafından

Görümce olmıcam hiç No problem :D olsam iyi bi görümce olurdum ama :)

0 oy
tarafından
Bi gorumceyim Allah razi olsun ben ilkokula giderken gelin geldi evimize cogu seyi ondan ogremdim bekarken calisirdik yemegimizi bile o hazirlardi saolsun
0 oy
tarafından
Bnm gibi olsun yeter ona ömür boyu yeter de artar
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Benim yengem melek melek:)

tarafından
Mesela canım ne yapar senin için
(3,669 puan) tarafından
Beni için değil herkes için iyi çok yardım sever hayır kurumlarında hep ücretsiz çalışır abimi mutlu ettikten sonra bana bisey yapmasına gerek yok kalbi temiz bir insan asla dedikodu yapmaz bi gelin daha var onun için aynı şeyleri soyleyemem:)
0 oy
tarafından
Bemim 2 dayim  2 yengem hiç sevmem  yeminle  hele kuck olan dayımın eşinle iyi anlaiaodum  ben evlendikten sonra beni com kıskandı  hele nisanlikyen basladi  büyük olnda kendini bgenmis:D
0 oy
(470 puan) tarafından
Gorumceym ama yengemi bitim kadr sevmiyrm.cunku işi gücü dedikodu kimin ne açığını bulsamda arkasından knussam tek derdi bu.kedni ailesine gelince bı kuş sütü eksik olur sofrada bize gelince çay demler ikram ederken bile ikimize uzatrsa birimiz hep kalır.evine gtmemizi istemez ki gden kmsede olmuyo zaten
0 oy
(912 puan) tarafından
2erkek kardesim var ikisininde sevgilisi var henuz ben tanışmadım ama kardeslerimi uzmesinler en onemlisi bu bence.
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Erkek kardeşim abim  yok ama olsaydı, annemi kendi annesi gibi gorsun, beni kardeşi ablası gibi görsün isterdim. Sırdaş olurduk kanki olurduk be☺️

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 565 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
53 cevap 848 göst.
0 oy
6 cevap 229 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ksldnjxkckv (47 puan) tarafından soruldu

385,257 soru

11,520,955 cevap

35,185 kullanıcı