0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bilen bilir ben 6 ay babamgilde kldim ve surecte hic bisi olmadigi halde gorumcem bana iftira atti benim engelemem gerekirken o beni engeledi telefondan simdi bi kac gun sonra buraya gelecekmis annesinin evini temizlemeye kaynanamda gel ablana yardim et diyor ben öyküye bakarim diyor öykü daha 2 aylik ve sadecr anne sutu aliyor agladigi zaman esim bile susturamiyor acikcasi ben gitmek istemiyrm benim yerime siz olsaydiñiz gidermiydiniz?

18 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Gitmezdim kizi temizlesin oyle iftira ne bilmem ama normal insan olsa gider yaparım ama iftora vs ise gitmem  kiz durmuyor de gitme
tarafından
Bende oyle yapacam
-Reklam-
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Asla asla asla gitme
tarafından
Bende gitnek istemiyrm zaten
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ben gitmem valla gorumcem bende bende ondan engelliyim 
tarafından
Esimin haberi yok daha annesinin boylr dediginden
(6,827 puan) tarafından
Olsun canim sen ben gitmem dedikten sinra kolundan tutup zorla goturecek degil ya
tarafından
Valla canim o gelmeseydi ben gene yapardim kaynanamin temizligini ama o lanet geliyor gitmek istemiyrm onun için
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben olsam bi iş uydurur gitmezdim, evde ufak tefek birşeyler hazırlayıp hani öğlen çayına götürürdüm o da yakınsa. Ama ona da gerek yok canımızın sıkacağı çok şey var ne gerk var gitmeye
tarafından
Onu bile goturmem canim
(5,492 puan) tarafından
Aynen ya hiç gerek yok
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Gitmem. Görümcenin yaptığı bir yana dursun, emzikli bebeğimi bırakıp gitmem bir yere. 
tarafından
Uzak degil ust katimda oturuyor kaynanam ama kızım durmaz
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Daha 2 ay olmuş doğum yapalı ne temizliği. Otur evinde bebene bak. Tabi benim fikrim.
tarafından
Bende aynı fikirdeyim
0 oy
tarafından
Gitmem. Daha minik yavrum varken. Boşver kendileri temizlesin. Anlat düzgünce anlamazlar ise kendileri bilir. 
tarafından
Esimi devreye sokacam
tarafından
iyi olur canım daha usturuplu olur. sen de canını sıkma
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bana iftira atacak bide yardima mi gidicem baska arzu,istekleri var mi bi sor bakayim
tarafından
Kaynanama sorsan kizinin hic suçu yok
0 oy
(255 puan) tarafından
Hayir gitmezdim bebek durmuyo bensiz derdim gitmek zorundada degilsin yaptigi seyden sonra
tarafından
Bende gitmiyecem valla canim
0 oy
tarafından
Asla gitmem gerekirse esime bile rest cekerim beni kötü bilsinler umrumda olmaz ama boyun egmezdim
tarafından
Bende oyle yapacam
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Hiçte gitmem valla temizlesin tek başına ne yardım edicem 2 aylık bebeğimi yorucam kendimi yorucam ne gerek var hemde öyle birisi için 
tarafından
Gitmeyecdm
0 oy
tarafından
Gitmek istemiyorsan gitme , birde iftiraya ugramisim
0 oy
(580 puan) tarafından
gitmem kendi yaosin 
0 oy
(760 puan) tarafından
Görümce gelmeden git bi baç çek biraz yardım et dön yoksa hiç gitmememek saygısızlık olur bence
0 oy
(48,703 puan) tarafından
gitmezdim kaynanan yardim etsin temizlik yapmak cocuk bakmaktan daha kolay 

gideceksin hem is yapacaksin hem cocuk bakacaksin emzir uyut altini al iki kat yorulacaksin
0 oy
(119,353 puan) tarafından
Ne gidicem gitmem tabiki
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Gitmezdim canim 
0 oy
tarafından
Görümceni boşver de daha yeni doğum yapmis kadinsin nasıl vicdansız insanlar ki böyle seni temizliğe çağırıyorlar 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 475 göst.
15 Mart 2021 Aile kategorisinde Huriyenur (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 457 göst.
27 Ekim 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Sema1212 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 419 göst.
15 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 265 göst.