0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum.6 aylik 5 aylıkken dr tavsiyesi ile ek gıdaya geçtik bugün öğlen sebze corbasi ve yoğurt verdim saat 2 de saat 5 de mamasini icirdim 120 ml içtikten hemen sonra gazını çıkartmak için omzuma aldım omzuma alor almaz kustu öğlen 2 de yediklerini bile sindirmemiş oklarlar beraber mamayı da kustu yani midesinde ne varsa çıkardı usuttu mu acaba ya da çok mu geldi yedikleri sindiremedi mı bide şimdi.uyuyor uyanınca tekrar mama versem mi yoksa bir kaç saat beklesem mi 

8 Cevaplar

0 oy
(233 puan) tarafından
Fazla gelmiştir ilk defa verdiyseniz
tarafından
Yok ilk defa vermedim canim sebze corbasi içti daha once
(233 puan) tarafından
Anladım canım usuttugunu sanmıyorum o anlık belki midesi kabul etmemiştir kusmustur normaldir önemli olan sürekli olursa hasta demeli evham yapmayin:)
-Reklam-
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Misesindeki her şeyi kusmus çocuk uyaninca ac olur haliyle. Mama ver uyaninca canim
0 oy
tarafından
Kimsenin bir fikri yok mu kızlar 
0 oy
(81 puan) tarafından
Karni tokken fazla gelmis kusmus. O aylarda tok olsada yiyor bebisler bnm oglum 9 aylik daha 15 gundur karni tokken yememeye basladi yeni anliyorum tok olup olmadigini. Suan kustugu icin karni actir uyaninca verirsin azar azar. Birde usutse eksi kokar kusmugu. usutup usutmedigini ordan anlarsin. Birde yedirdikten sonra hemen gazi cikartmaya calismayin diyorlar biraz bekleyin 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım Cevabın için biraz önce verdim içtim mamasını sanırım çok verdiğim için kusmuş kusmuğunda koku falan yoktu
(81 puan) tarafından
Iyi sukur usutmemis.. mesela ben bebisim kaka yapinca yediriyorum o zaman daha cok acikiyor.
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Oklarlar beraber ne?

Çok yedi ise kusmuş olabilir daha yeni başladığı için normal canım 
tarafından
Telefonumun klavyesi Biraz değişik canım Ne yazsam kafasına göre düzeltiyor onlarla beraber yazmak istemiştim
(12,504 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Fazla gelmiştir canım bende kizima beş ayını bir hafta geçmişti başladım şimdi altı aylik olacak bir çorba kaşığı anca yiyor . İlk zamanlar az yer azar azar ver 
0 oy
tarafından
Cok gelmistir canim bide bebeler kusmaya baslayinca masallah midedekileri komple bosaltmadan bitmiyo kusmalari evham yapmissin gercekten :))
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Fazla gelmistr hepsini cikarttysa actr ver mama tekrardan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
21 Mart 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 552 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,191 cevap

34,710 kullanıcı

...