0 oy
1,397 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşim fabrikada çalışıyor takı takmak yasak buna alyans da dahil ama yüzüğü parmağından çıkmıyor takiyordu kimse de bişey demiyordu . Şimdi baktım çıkarmaya uğraşıyor sordum tutanak tutmuşlar üç kez tutanak tutulunca tazminatsız işten çıkarıyorlarmis.  Çıkarmasını da hiç istemiyorum nisanlandigimiz günden beri parmağında :( cikaramazsa mecbur kestirip cikaricak galiba ya akşam akşam bı moralim bozuldu içim bi tuhaf oldu 

19 Cevaplar

0 oy
(2,110 puan) tarafından
Sabunla yada yagla elini ovalasin cikarsin canm
tarafından
Denedi çıkmadı
(2,110 puan) tarafından
Internette ip gormustm ipi parmagina doluyodu sonra yuzuge takiyodu cekince cikiodu bi bakin istersenz canm mecbur ekmek parasi napcan
tarafından
Onu da denedik inan ki bir türlü cikmiyor
(2,110 puan) tarafından
Mecbur ozaman kestircek canm
-Reklam-
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Yağla hemen çıkar 
tarafından
Çıkmadı canım kemikten gecmiyo
(4,716 puan) tarafından
Canım arkadaşın da dedigi gibi ip deneyin olmadı kestirmek zorundasınız
0 oy
(10,090 puan) tarafından
Bişey olmaz canim benimkide makinada calisiyor. Hicbir sekilde taki takmalari yasak. Elektrik akimina kapilabilirler. Nişanlandigimiz ilk gun takti sadece. Sikinti yapma bu kadar. Canindan kiymetli degil
tarafından
Öyle tabi kuzum çıkarıp takabilse başka zaman takardı . O açıdan üzüldüm biraz kestirirse daha kullanamicak
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benim eşim de isi gereği takmiyor kaç aydır. Alıştım ben 
tarafından
Bende alışmak zorundayım sanırım
(3,107 puan) tarafından
Sonuçta herkes onun evli olduğunu biliyor boşver takilma
0 oy
(3,836 puan) tarafından
yüzük varken de neler neler oluyor canım takılma çok. keşke sadece yüzük engel olsa 
tarafından
Onun için değil de manevi olarak üzüldüm kuzum yoksa erkek milleti tabi yüzük falan engel olmaz aklına koyduktan sonra
(3,836 puan) tarafından
benim eşimde bi ara takmadı elektrikci kendisi. elektrik çarpma ihtimaline karşı. şimdi ara ara takıyor. bende ilk başta bi posta koydum da o kadar sonra hiç takılmadim yani. bende takamadım bi ara doğum sonrası mesela şişlik olduğu için. kaynanam şey demişti sen artık takmican mi inmiştir parmağının şişliği dedi yok dedim geçen denedim olmadı olur olur tak dedi dedim olmuyor olsa takarım niye takmayayım. ki hep evdeyim yani kuaföre gidiyordum ayda bir iki o kadar
tarafından
Aynen bende hamileyken takmadım şimdi takabiliyorum . Ama biz sürekli evdeyiz sonuçta.  Şimdilik çıkarmayacam dedi bakalım inşallah tekrar sorun olmaz
0 oy
tarafından
Giderken çıkarsın işten çıkınca taksin canım nolacak işinden olmasindan iyidir 
tarafından
Çıkmıyor parmağından canım en son mecbur kestirecek yani bidaha takamaz
tarafından
Kuzum sabun denediniz mi
tarafından
Evet sabun yağ ip vs herşeyi denedik
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Guveniyosan takmasın misinden olacağına benim eşimde şuan sürekli eldiven takıyorlar eldivenle büyük olmuyor sürekli takmıyor bide çıkaramıyorsa iple deneyin
tarafından
Denedik çıkmadı canım ne yazık ki
(3,036 puan) tarafından
Valla canım abdest alırken bile yuzuk yerinin yıkanması lazım bi şekilde çıkarın derim olmadı acile gidin kessinler yüzüğü
0 oy
tarafından
Benimde eşim yüzüğünü  takmıyor iş yerinde yasak diye sorun etme ne olacak ki yağlayin elini çıkar 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Uzulme canim bende 7 yillik evliyim toplasan 7 kere anca yuzum takmisizdir bende hic takmam boyle seyleri kafaya takma adam calisiyo yasak napsin
tarafından
Mecbur napsin artık kuzum aliscaz artik
(1,113 puan) tarafından
Alisirsin hic kimsenin aklini karistirmasina izin verme aman yüzük degildir insanlari birbirine baglayan ne yüzükluler falan fink fink ortalikta onla bunla
0 oy
tarafından
O yuzugu parmagina degil gonlune taktiysa hic morali bizma canim adam mecburiyetten cikariyo sonucta 
0 oy
tarafından
O nsl iş yeri ya çok tuhaf ilk kez duydum İnan elektrik işi ile mi uğraşıyor
tarafından
Yok kuzum kuruyemiş fabrikası ama eşim bantlarda çalışmıyor mühendis yani ürünlerle hiç alakasj bile yok formaliteymis
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Benim esimde sözümüzden beri takıyordu 2016 dan beri ama koronadan dolayi ben dedim cıkart diye. Takılara bulasırsa ten kadar kolay temizlenmiyormuş. Hem sadakat çok ayrı bişey boşver yüzük sadece sembol
0 oy
(1,174 puan) tarafından
İşe giderken takip iş yerinde çıkarsın iş çıkışı da yine taksın benim eşim böyle yapıyor gün içinde dolabında saklıyor yada cebinde
0 oy
(670 puan) tarafından
Canm eşinin sağlığından daha mı önemli  öyle düşün üzülme evet bu tür iş kazaları çok o yüzden Allah korusun bsy olursa eşin suçlu olucak bnm eşim turizmde orda bile yasak çünkü şef olduğu için kontrolde yada şov yaparken yemeğe düşerse diye hepsine yasak garsonlara bile 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Canım o yüzük onca zamandır parmağında ysa ve hiçbir şekilde yağla iple falan çıkmıyorsa Zaten onun daha fazla parmağında durması zararlı kestirsin çıkarsın o yüzüğe bir şeyler yaparlar zaten çöpe atacak değiller kan dolaşımını da yavaşlatır o kadar sıkı bir yüzük kemiği incelme yapar benim bileklerimde olmuştu
0 oy
tarafından
Neden bu kadar skinti yapiyosun ki esimde disari cikarken  takar
0 oy
(667 puan) tarafından
Olsun canim siz de eline gore takip cikarabilecegi bitane alirsiniz bunu da hatira diye saklarsinz eger gumusse tabi
tarafından
Evet gümüş kuzum . Şimdilik kestirmicem dedi bakalım inşallah tekrar sorun olmaz kendisi de çıkarmak istemiyor
0 oy
(777 puan) tarafından
10 yıldır evliyim canım eşim sadece düğün falan olursa takar.işi çok riskli ve kesinlikle takı takması yasak.bir takı yüzünden eşime birşey olursa Allah korusun varsın takmasın diyorum canım ben de takmıyorum.zamanla alışırsın 
0 oy
tarafından
Internetten bak iple çıkarıyor lar onu yap bende yaptım cıktı canım yazık o yüzük hatıra kuzum
tarafından
Zaten hatırası olduğu için üzüldüm normal çıksa elinden keşke iple falan denedik çıkmıyor . Kesitirmek zorunda diye uzulduk

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 943 göst.
29 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 877 göst.
16 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
10 saat önce Diğer kategorisinde Elvis (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 508 göst.