0 oy
1,138 göst.
Aile kategorisinde tarafından
bazen benimkine hikayeler uydurup soruyorum diyorum mesela isyerinde kız sana yaklasmaya calissa falan naparsın diyorum döverim falan diyo:Dsizde öylemisiniz

48 Cevaplar

0 oy
(6,827 puan) tarafından
Kıskaniyorummm ........
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kenidmi kıskanç bilmezdim kiskanmazdim çünkü çevresinde kız falan yoktur öyle. Niyeyse emlak işi yapıyor elaman aldılar kızı beğendiğim kızın güzel olduğunda değil bir gıcık oldum bir kıskandım 3 4 ay öyle uğraştım dedim bir daha öyle samimi olursanız dedim orayı başına yıkarım biliyorsun yaparım dedim sonra bisey oldu yaptı yapmiycam dedim kendimi rezil edemem dedim çünkü yaparsa oturduğum şehirde bir çok insan tanıyor beni bir duyrulsa rezil olurum e birde kizada rezil olurum kizin popsu kalkar olay yanlisa gider diye vazgectim ama seni boşarım bu kez gözümü kırpmam dedim. Şimdi iş iş sadece kız işi bilmediği için arada akşamları yazıyor islé alakalı okadar hemen.konuyu kapanıyor .d
0 oy
tarafından

Bugün sabah rüyamda eşimi gördüm hem de cok kötüüüü. 

Işten geldi yanında rus bi karı. Kadının göğüsleri de kafam gibi. Kadının göğüslerinin üzerine bizim kapının anahtarını koymuş eşim. Dedim bu ne. Yeni bu dedi. Oğlumu alıp giderim dedim git dedi. Esim o kadınla kaldı. Kim bilir ne halt ettiler fingirdekler. 

Sabah saat 5de kalktım esime pislik dedim vurdum yattım. 

Piskolojim  bozuk galiba:D

0 oy
(588 puan) tarafından

Ahaha ben aşırı kıskandım ama şimdi biraz daha kendimi dizginledim eşime baktı die kac kisi dövmeye yürüdüm ahahaa kafa kırık benim:D

0 oy
tarafından

Nişanliyken çoktu ewlenince dizimin dibinde ya duruldum:D

0 oy
tarafından
Ay ben aşırı kiskaniorum ya ama pek belli etmem bunaltmam
0 oy
(961 puan) tarafından

Kız adamın aklına niye öyle şeyler getiriyorsun :ermm:

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 310 göst.