0 oy
1,136 göst.
Aile kategorisinde tarafından
bazen benimkine hikayeler uydurup soruyorum diyorum mesela isyerinde kız sana yaklasmaya calissa falan naparsın diyorum döverim falan diyo:Dsizde öylemisiniz

48 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hayır geçti o günler artık umrumda bile değil alışıyor insan ya hangi birinden kiskancak insan :D

-Reklam-
+1 oy
(50 puan) tarafından
Çapraz sorgu yapıyorum 
+1 oy
tarafından
Bazen......cok kıskanç değilim oda öyle 
(6,136 puan) tarafından
Kız ilknura ne oldu söylesene
+1 oy
(414 puan) tarafından
Bazen telefizyon izlerken beni sinir etmek icin yapiyor kafasina yastik firlatiyorum bazende hic umrumda deyil ne *** yersen ye diyorum 
(376 puan) tarafından
Aynı ben artık umurum değil nedense hatta diyom ben ne hayır gördüm ki baktığında görsün senden
+1 oy
tarafından
Hemiiiideee nasilllll tv bile izlemesine tahammul edemiyorum cok kotu bişey  istemiyorum boyle olmakta
(138 puan) tarafından
Sormaaaa bide ben evlenip İstanbul'a geldim neye ugradigimi sasirdim. Belki buradada açık giyinen arkadaşlar vardır ama gercekten bazen benim bile gözüm kayıyor erkekler fitratına göre kendilerini zor tutuyordur. Bende dışarıda aşırı kıskanıyorum.
(248 puan) tarafından
Ya açık olmak var ama hiç giyinmemis gibi giyinmek var. Öyle giyinen var ki göğsü hep açık ve afedersin kalça kemiğine kadar görünen  var. Dediğin gibi valla benim bile gözüm çok kayıyor.
(138 puan) tarafından
İşte ben öyle rahatlatıyorum kendimi benim bile gözüm kayıyor bu erkek milletine yazık diyerek acıyorum. Bazende dışarıda öyle ortama girdiysek akşam geldiğimizde afedersin eger isterse ilişkiye girmiyorum tabi ona söylemiyorum basım agriyo fakan diyorum. Sanki onları gördü de istiyor gibi bir hisse kapılıyorum :)))
(248 puan) tarafından
Bu çok ince bir ayrıntı bence:)) belki onları gördü ama sonunda helaline geldi. Gözü daha fazla kaymasin diye her zaman olmasa da o konuda ona yardımcı olmalisin bence. Tabi gözlerini falan muhafaza etmişse :))
(138 puan) tarafından
Elinden geldiğince ediyor ama ben yinede kaldıramıyorum. Ama haklısın dinen de dediğin gibi :/
0 oy
(110 puan) tarafından
Aldiriş dahi etmem
0 oy
(2,070 puan) tarafından

Nerden aklına geliyor böyle sorular :D

tarafından
tamamen can sıkıntısı :D
0 oy
(670 puan) tarafından

Ben kıskanmıyorum kıskanıyormuş gibi yapıyorum :D:P

(1,234 puan) tarafından
Canm bnde oyle yapiyodum bi zmnlar ama bi baktm kendimi gercekten cok cok kiskanrken buldm oyle yapmamani tavsiye ederm
(6 puan) tarafından
Çok kiskaniyodum buda onu rahatsız ediyo kavga sebebimiz oldu hep sözde benimle oyuzdn dışarı çıkmıyor Muş.elimden geleni yapıyorum caktirmiyorum hatta al hepsi senin olsun ne diye kisknmisim bugüne kadar falan diyorum.tabiki yinede biyere gitmiyorbnmle
(6 puan) tarafından
Şuan ayni evi paylasmasam daha mutlu olcam sanırım çok kötü durumdayım
(1,234 puan) tarafından
Canm oda bahanesiymis bi yere gtmemek ne oyle bnsiz bi yere cok cok az gider gondersem dünden gider ama
(670 puan) tarafından
Kıskanmasan hemen yoldan çıkıyor kıskansan çok kıskançsın der en iyisi kıskanıyormuş numarası yapmak
0 oy
(344 puan) tarafından
Hiç umursamam valla ne yaparsa kendine yapar çünkü 
0 oy
(817 puan) tarafından

Tam bende boyleyim senin gibi:D

0 oy
tarafından
Maalesef ki evet ya hiç sevmiyorum bu huyumu
0 oy
tarafından
Kıskanıyorum hem de nasıl ama sınır oluyorum bu huyuma
0 oy
(48,498 puan) tarafından
hiçte dovmez en fazla yuz vermez☺️
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Yok bacım biz çok serbestiz ama biraz kıskanılmak isterdim :angel:

0 oy
(1,298 puan) tarafından
İkimizde bir birimize zehir ediyoruz ama bence olması gereken bu mesela rahat esnek bir kocam olsun asla istemezdim oda beni böyle seviyor bazen bilerek takmıyor gibi yapıyorum üzülüyor hemen artık sevmiyosun diyo. Yanı kısaca hem kıskanıp hem hoşumuza gidiyor sanırım çok tuhafız:)) 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ewet ama keşke kiskanmasam
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Benim eşim benzinlikte pompacı bazen diyorum benden süslü mini etekli kizlar sana sarkan kizlar geliyor mu sende onlara yüz veriyon mu bak parmağında yüzük ye yok parçalarım seni diyorum
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kiskaniyorum ama  daha kiskanc o ölürse ben evlenmicekmisim hakkını helal etmez mis bana dedim bida o hatayı yaparmıyim yerim çocuğumla paraları adam kahrı mi çekecem bida :D 
0 oy
(4,994 puan) tarafından

• Evlenmeden önce kıskanardım tapusu ben de kıskanmıyorum o hep kıskançtı hala da aynı değişmedi hem resmi hem dini nikahi ben de gerisi tefferuat:angel:
0 oy
(912 puan) tarafından
Kiskanirim ama dozunda,o da ayni sekilde kiskanir pek belli etmemeye calisir ama 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 310 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,068 göst.
0 oy
36 cevap 922 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zebesh (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 317 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu