0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
bu hafta ise basladim ve her an korkuyorum hastanede calisiyorum ana baba gunu heryer hastalarla ic icesin galiba istifa edicem 4ay daha bunu cekemem :(

6 Cevaplar

0 oy
(2,070 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hamile personellere idari izin verilmelii 
-Reklam-
0 oy
(134 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun cnm ya :ermm:

(9 puan) tarafından
sağol cnm insallah
0 oy
(17 puan) tarafından
Bencede dilek hemşireyi biliyosun dimi yazık bebeği annesiz kaldı gerçekten kimsenin umrunda değil Sadece yeni anne olan ve yaşlılar çıkmıyo dışarı bu gidişle hala evde kalicaz
(9 puan) tarafından
aynen ne bakanin umrunda ne idarenin Allaha havale ettim boyle devam edersem butun hamileligim bana zehir olacak insaf denen bisey yok
(2,119 puan) tarafından
Dilek hemşire doğum iznindeyken virüse yakalandı çalışmıyordu, yanlış bilgi vermeyin insanlara.
(17 puan) tarafından
Nerden biliyosun ordayken virüsü kapıp daha sonradan ortaya çıkmadığını
(2,119 puan) tarafından
30 yaşındaki Dilek Akçabelen İstanbul'da Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakım hemşiresi olarak görev yapıyordu. 10 yıllık hemşireydi. Zor bir hamilelik dönemi geçiren Dilek hemşire, hamileliğinde böbrekleriyle ilgili sorunlar yaşadı hatta bir operasyon geçirdi. Mart ayında Koronavirüs salgını başladığında heyet raporuyla erken doğum iznine ayrıldı.

34 haftalık hamileyken Korona virüse yakalanan Dilek hemşirenin ailesinde virüs tespit edilemedi, virüsü komşusundan aldığı tahmin ediliyor.
0 oy
tarafından
Eger memur degilsen ucretli calisiyorsan cik bence degmez o paraya o korkuyu eziyeti  cekmeye
(9 puan) tarafından
canim ucretsiz izin vermiyolar keske verseler istifa edicem pespese olen saglik personellerinide gozleri gormuyo bu kadar kalpleri katilasmis hakkimi helal etmiyorum gercekten
tarafından
Istanbuldamisin
(1,713 puan) tarafından
Canım bence cıkma işten ne güzel iş sahibisin Allah yardım eder. Millet iş buluta calısamıyor işinin kıymetini bil. Rapor al gerekirse. Daha sonra dogum iznine ayrılırsın
(9 puan) tarafından
canim öldukten sonra ne isime yarayacak o iş benim  normal gebeler muayenelere bile aralikli gidiyo ben hergun hastanede virusle burun burunayim
(1,713 puan) tarafından
Canım hastanede bir sürü calısan personel var. Sende tedbirini alırsın. Kötü düşünme. Mevlam eylerse güzel eyler. Herkesin ölümü ana rahminde yazılıyor. Eger ecelimiz yalnızca senin için degil oradan sa oradan gidecez.güzel düşün bence. Bizim ailede de cok kişi hastanede calısıyor hemsire. Güzel düşün güzel olsun
0 oy
(16 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun... ben hiç ara vermeden çalıştım muhasebe ama ofis ortamı yine de stres oluyor insan sizinki daha zor :(
(9 puan) tarafından
hastanede aktif bir suru virus var is yerlerinde belki bir kiside cikiyodur o bulastiriyodur ama hastanede heryerde var
(16 puan) tarafından
Evet Malesef mümkünse rapor almaya çalışın
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Kuzenim hemsire dogum yapti sut izni oluyor ya o bile o halde calisiyor cagirdi hastanesi kac aydir ise gidiyor ogluna bakici bakiyo zor durum valla Allah yardimciniz olsun
(9 puan) tarafından
2yil ucretsiz izin mi almisti
(1,982 puan) tarafından
6 ay sut izni oluyor ya oydu sanirin canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
+1 oy
6 cevap 93 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 144 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Anneolmakistiyorum (60 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı

...