0 oy
559 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kizlar kaynanam eltim gorumcem hepsi bana cephe aldi onceki nedenlerden dolayi post acmistim bilen bilir.normal konusmuyorlar surekli bana nispet yapar halde laf sokar haldeler yoruldum artik guclu gorunmekten yaa ayni evde yasiyoruz kaynanam iyi ama onlarin yaninda yok bu cocuk aglamayi bilmiyo yok esmer yok benim akrabam ayni zamanda dogum yapti daha tombul falan artik yoruldum allah icin bana akil verin napayim esimemi soyliyim nolur ya

19 Cevaplar

+1 oy
(2,768 puan) tarafından
Eşine şöyle.. susma susarsan daha çok konuşurlar azıcık dişli olun ya
tarafından
duzelirmi ona soylersem acaba... kaynanam hic torununuda korumuyo onlarin yaninda oda guc aliyo demek cahil bisi yoruldum yaa.:(
(2,768 puan) tarafından
Eşini en iyi sen tanırsın seni ve bebeğini tutar mı? Ayrıca kaynanana gereken cevabı ver haddini bilsin
tarafından
yahu kurtce de bilmiyorum tam yanimizda tercuman olmadan konusamiyorum.
-Reklam-
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Herşeyi eşinizle yetistirmeyn lütfen.

İkincisi onlar konuşurken sizde pek ala cevap verebilirsiniz.

Niye kendinizi laf sokulan pozisyoa dusurysnz
tarafından
sorunda bu ya. ben cevap verdikce her laflarinin altinda kalmamaya calistikca dahads kuduruyorlar.bu durumu nasi normale dondurebilirim bisi de
0 oy
(701 puan) tarafından
Kulaklarını kapa he de geç deyse bitmiyor bunlar. Çocuk ağlamayı bilmiyor nasıl bir cümle yarabbim nasıl ağlamışlar onlar? 
tarafından
gık dese kucagima aliyormusum bebegi o yuzden aglamayi bilmiyomus
(701 puan) tarafından
Evet bu eskilerde var. Her şeyde kucağımıza aldığımızı hep söylerler. Ya onlar hiç almazmış zırt pırtta bundan bize ne? Bir eldeki 5 parmak aynı değilken insanlar aynı olmasını zorlamalarını sinir oluyorum.
0 oy
tarafından
Susma her laflarına cevabını sert bi şekilde yapıştır yoksa böyle ezmeye devam ederler
0 oy
tarafından
Kendini ezdirme canm onlar konusuyosa sende konus cevabini ver gerekiyosa tersle

Cevap vermeye terslemeye karsıyim ama  bazen hak ediyolar valla 
0 oy
tarafından

Vallah bende akıl olsa verirdim inan ki dertler derya olmuş akıl yok olmuş ...

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Eşine söyle bu boyle nereye kadar gider ki seninde ailen seni zar zor büyüttü. Kendin ezdir diye mi. Ver cevaplarini
0 oy
(13,887 puan) tarafından
ne derlerse sende cevabını ver çok üzerine gelirlerse eşinle tartışmadan güzelce anlat derdini
0 oy
tarafından
Sen de onlara cephe al muhatap olma eşine de söyle bilsin 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Ben susmamayi ogrendim sende susma susarsan ezilirsin omür boyu
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben söylemiştim bi kere öyle gaza geldi ki burnumdan getirdi dedim bi daha asla beni kesseler demem. tabi farkında kaynanam yalan atıyor yakalanıyor ben bisey demiyorum eşime hiç yüzsüz gibi devam ediyor dedim sabret sen bisey deme yine yapma benden bilecekler çünkü ama en son eşim bi patladı ki bu benim acımdan iyi oldu çünkü kaynanam benim sinsi olduğumu düşünüyormuş onu öğrendim daha bisey dediyse de duymadım Allah bilir artık. ben deseydim eşime annen bunu yapıyor diye eşim inanmazdı bana bide bi huyu var kime yanlış dersen onu savunur. kendi gördü ailesinin ne olduğunu ki biliyordu da işte beni oyalamaca. şimdi hiç bisey diyemez mesela bana karşı hep mahcup babası da öyle kardeşi de. ha mahcup olmaktan vazgecerse de hatirlatirim ama öyle kafasına soka soka değil kibarca. yani eşine güveniyorsan deme bisey illa görür sana yapılanı ki ben hiç güvenmiyordum eşime. ama esin sana güvenmiyorsa senin yanında değilse zaten ne yapsan boş 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Eşine simdiye kadar soylememen hata onlar sana nasil geliyosa sende oyle gitceksin esmer olunca ne oliyomus onu hic anlamadim da o ayni zamanda dogurdu tombul diyince benimde arkadaşımın kaynanasi sennle ayni zamanda dogmus geçenler de öldü  de altından kalkabilirse cevap verir sana herkes kafayi yemis ezdirme kendini agzin yokmu senn dilsizmisin
tarafından
ezdirmedikce dahada kuduruyolar esime soyluyorum bana inanmiyo yok oyle bisey yaa falan diyo
(1,113 puan) tarafından
Tamm ozman artik esine bosuna söyleme ezdirme sakin seni anan onlar ezsin diye dogurmadi kudursunlar daha beter olsunlar
0 oy
(3 puan) tarafından
Ben eşime söylüyorum ama hiç bişey fayda etmiyor çünkü o da iyiliği için diyodur diyip geçiştiriyor canım seni iyi anlıyorum 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ayy canım herkeste var , benimde bebeğim şuan 7 aylık kaynanama inerim kızım buldum bebek kime benziyor,  her defasında birine benzetir, görümcemlerde öyle hep bi benzetme, hatta foto atarlar bak buna benziyor sanki diye evet diyorum :D bende buna benztiriyordum derim ne diyim canım :D hatta erkek esmer eşi sarışın hamileyken hep takılırdık kardrşim gibi kara bi kızın olacak derdik gülerdik hep beraber oğlu oldu sarışın, bebek düşünüyor yine söylüyoruz olsun kara bi kızın deriz :D
0 oy
(487 puan) tarafından
Eşine söylesen ya anasını haklı görecek seninle tartışmaya girecek yada ewet haklısın karıcıgım diyip seni haklı görecek eger söyleyeceksen öncelikle o tartışmaya hazırla kendini çünkü her erkek için anası haklıdır
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Esine anlatsan sen sikayetci olursun belki anasini tutar. En iyisi sana oyle dedikçe ver cvbini cekme lafini. Diger bebek daha mi tombulmus sende ona napim oyleyse her bebek farkli benimki boyle de. aglamayi bilmiyo mu diyo sende ona utanmiyor musun el kadar bebegi elestirmeyi de. Yada ne istersen de. Cak lafi.
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Bazi şeyleri eşine söylemeden halledebilirsin. Onlar  laf söyledikçe sen iade et. Onlar laf sokmaya çalıştıkça sen de cevabını ver. Böylece belli bı sure sonra azalacaktır. 
0 oy
(5,372 puan) tarafından
Vala ben olsam eşime annında sylemştm yıne sen sabretmısın her laflarına ben ilk günde sylerdm ayrıca cvplarınıda verirdm nye hep susayım ki kendini ezdrme kız
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Kendini ezdirme bence hiç. Sustukça tepene çıkarlar canım. Bu her yerde boyledir kim susarsa daha çok yüklenirler. Kim cevap veriyorsa cekinirler. Ama yine de önce eşine söylemen daha doğru. Eşine de ki sen konusmazsan ben kalp kırarak konuşurum. Tabi burda eşin kimin tarafinda olur önemli olan. Eşin ailesinden yana olursa farklı bir yol izlemen lazım

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 843 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hhshs (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,353 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Babe (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 561 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aranizdanbiri (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 611 göst.