0 oy
323 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (477 puan) tarafından

Artik bende rahat uyumak istiyorum. Ya 32+2 bu saaate kim.kalkar mideai bulanir K...r gece kim.kalkar K...r nezamana kadar bu cilem.gidicek ya kizlar . Bu saate de kalkip birse yapilmazz.uymayi deniyorum basim.donuyor midem.bulaniyor deliler gibi kaldim.mi boyle :'(

8 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bebek doğduğu zaman da uyuyamıyorsun cnm daha çok uykusuz kalıyor insan keşke şimdi uyuya bilsen Allah yardımcın olsun 
(477 puan) tarafından
:(( biliyorum.ama malesef uyuyamiyorum.cok.kotu bir durum.
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ay ben dogurana kadar öyleydim. Dogurdum bu kez de bebekten uyuyamadim. Kizim liseye fln başlayınca uyurum diye tahmin ediyrm:D

(477 puan) tarafından
:D :D o buyuyene kadar 2 cide hamile kalarsak neolcak :D  sonra sarki calcas uykular haram oldu ..
+1 oy
tarafından

Hamileyken ne zaman doguracam diye aglardim uyumak için , bu seferde dogurdum bir yolu olsa tekrar karnıma sokar uyurum diyorum

(477 puan) tarafından
Deli kizz :)) allah yardimcimis olur merak etme
tarafından
Amin amin. Amin. İnşallah rabbim yardimcimiz olsun, vallahi çok zor ya ...
0 oy
tarafından
Bebek doğduğu zaman rahat rahat uyuyacağını düşünüyorsun inan ki o zaman şu halini arayacaksın Keşke iki saat Karnıma tekrar geri girsede Ben de biraz uzanıp dinlensem dediğim zamanlar o kadar çok oluyor ki
(477 puan) tarafından
:D :D kizlarr sabah sabah korkutunus beni bea :D ne gzl yardimci oldunus haha :D :D hàklisin ama insan iki canli iken az dinenmeyi ister ama iste sukur bukadarina da dices napalim :))
tarafından
Bence de şükret hele bi doğsun o zaman kıymetini anlarsın bu gunlerin
(477 puan) tarafından
Eh ne diyelim katlanicas
0 oy
(236 puan) tarafından
Bebek doğunca da uyuyamican, bu alistirma oluyor sana :) bende en geç sabah 8 8bucuk uyanıyorum durduk yere :D bünye alışmış herhalde.. çamaşır varsa onları hallediyorum, ilaç kahvaltı TV derken ztn işlerimi halletmiş oluyorum öğleye kadar .. bence iyi oluyor erken uyanmak :) o sabahki hava nin yerini hicbisey tutmaz
(477 puan) tarafından
Vallah oyle ama bir kac haftadir yorgunuk dusuyo ustume kayinvalide kocam.kayinpeder hepsi iste yemek.ekmek camasir bulasik temizlik fln herse bana kaliyo bid3 uyamayinca fazla fazla yorgun oluyorum ..
0 oy
(57 puan) tarafından
Valla canm bende dogsada  rahatlasam rahat rahat uyusam diyodum ama öyle olmuyo malesef şimdi daha çok uykusuz kalıyorum ama tabiki evlatlarimizin cani sağolsun değer minik kuşlara 
(477 puan) tarafından
Tabikide kolay olsa ismi ane olmazdi :))
(57 puan) tarafından
Dmi baba olur du
(477 puan) tarafından
:D :D :D bilmem
0 oy
(2,575 puan) tarafından
36+5 im uyku yüzü görmedim 30. Haftadan beri. Artık basım ağrıyor gece yok gündüz yok bildiğin zombi gibiyim
(477 puan) tarafından
Allah yardimcimis olsun :((

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 733 göst.
26 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Yasmin cskn (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 158 göst.
16 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 493 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Anneve kiz23 (28 puan) tarafından soruldu

377,217 soru

11,288,821 cevap

34,696 kullanıcı

...