0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sağlık ocağında kan verdim kesin çıkar dimi 12 gün adetim gecikti içimde şüphe olmasın diye yaptırdım dün inşallah negatiftir evde ciktm negatifti sonuçlar bugün cikacak

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Kuzum aldığın testen daha garantili sonuç alırsın hatta.. Varsa da hayırlı uğurlu olsun.. <3

tarafından
Saol canisi da bir tanesiyle kafayı yiyom ikinci olursa naparim ben ya ilk bebeğim çok zorlaniyom durumlarda kötü oldu :( gebe değilsem ilaç kullancam başka çarem yok
tarafından
Kuzum varsa Allah elbet kolaylığını verir yoksada istemiyorsan kesinlikle korun..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasip varsa gelir canım valla 
tarafından
Evet cnm ama supriz olmasin planlı yapmak istiyom şimdi durumlar kötü oldu valla ne bilim ikinci çocuğu hayal edemiyom nolacagini
tarafından
Kız valla rabbim her şekilde nasibinin verir o bebeğinin
tarafından
Evet rizkiyla gelir melekler ❤️ ama çok korkuyom bide bebeğim 4 aylık memeden kesilir mecbur rızkı gider filan ne bilim doğumdan en çok korkuyom
0 oy
tarafından

Tabiki kesinlikle çıkar 

tarafından
Saol canım
0 oy
(156 puan) tarafından
Canım bende bu ay bi 15 gün gecikme yaşadım şüpheyle sağlık ocağına gittim bebek büyüdüğü için daha fazla emiyomus buda yumurtlamayı geciktirilmiş çok şükür sonunda oldum inşallah seninki de öyle bir şeydir 
tarafından
Ayyy darısı benim başıma .hemşire de diyo 6 ay içinde düzensizlik olabiliyo bide süt koruyo diyo tabi inanmiyom koruduğuna . Rahim kendini anca toparliyo öyle söyledi .4 aylık bebeğim var insalla yoktur cnm ya ya allahdan hayırlısı tabi
tarafından
Ama ben iki Ay düzenli oldm bu ay böyle oldu cnm kafayı taktm test yaptm dün
(156 puan) tarafından
Kız benimki hep duzenliydi bi anda ben de şaşırdım
0 oy
tarafından
Çıkar tabi hayırlısı olsun 
tarafından
Saol bitanem
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 185 göst.
13 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Grcemr1365 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
10 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZeynepBetul (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
10 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZeynepBetul (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.

397,099 soru

11,876,938 cevap

35,992 kullanıcı

...