0 oy
465 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
24 haftaligm kızlar özel hastaneye gidiyorum kontrollere ama doğum için çok kararsizim ne yapcagmi bilmiyorum sizn düşünceleriniz neler

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Durumun varsa zorlamicaksa özelde yap derim ben 
(17 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende özel de yaptım ej güzeli özel bnce 
(17 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Normal doğumsa özelde yap ama sezaryen devlette zor oluyor ameliyattan snr ağrı çok oluyor bebekle ilgilenemiyorsun bile 
(17 puan) tarafından
Sagolun teskkur ederm normal doğum diye düşünüyorum o zamna bi aksilik olmazsa insallh
0 oy
(236 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun hangi hastane iyi bilemem ama her ne kadar özeli okadar begenseler de ben Zeynep Kamil de düşünüyorum yani devlrt.. çünkü orası yılların hastanesi, kaynanam bile eşimi orada doğurdu, eğitim araştırma hastanesi , bebeğe bisey olsa doğum esnasında anında müdahale ediyorlar çok beğenilen bir hastane .. bence çevrene sor hangisi iyi diye ona göre karar ver 

Birde tabi maddi açıdan da bakmak gerek
(17 puan) tarafından
Bu arada profil resminiz dikkatimi çekti nevsehirliyim ben siz demi buralardasnz
(236 puan) tarafından
Yok ben balayına gitmiştim kapadokyaya:)
Şimdi şöyle bişey var, doktor sadece açık durumda doğuma eşlik ediyor, herhangi bi sıkıntı olmayınca zaten ebeler doğuyor o kadar :) bence sıkmaya gerek yok devlette yap derim
(17 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
(236 puan) tarafından
Rica ederim :) Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
(17 puan) tarafından
Amin hepimizn inşallah
0 oy
tarafından

Canim ben sakaryadayim burda hangi özele gitsem ya cocugun kolu yok dediler ya suyu bitmis ölüyor dediler ya burnu yok dediler ayagi yok diyen bile oldu kac kez bebek ölümüş diyip kurtaja almaya kalktilar  şuan devletteyim riskli gebelik bakacak dogumda istanbulda bi doktora gidicem ozele dogumda problem yok sa devlete gidebilirsin

(17 puan) tarafından
Teşekkür ederim  canm bi sorunmz yok çok şükür
tarafından
Ozaman devlettede yapabilirsin devlet beni dogurtma yöntemi bulamıyor ben o niyetten ozele il disina gidicem ama kontrolde bu şekil dogurtcaz diye aciklama yapmayi basara bilirseler devlete devam
(17 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin
0 oy
tarafından
Devlette yapmıştım ilk doğumu. Yanımda bi kişi daha vardı doğum yapan kayınvalidesiyle kalıyordu sabaha kadar susmadılar konuştular uyardım lütfen dedim ama yok tamam diyip yine konuşmaya devam ettiler. Odada tek kalmak en güzeli 
(17 puan) tarafından
Haklisin teşekkürler
0 oy
(102 puan) tarafından
Özeli hiç önermem adı özel emin olun devletin malzemesi bol özel kısıtlı iki oğlum var bu üçüncü kızım olucak oğlumun birini özelde doğum yaptım şuan ücretsiz yapıyoruz deseler yine devlettt yine devlet derim emin olun farkı yok varsada devlet bir tık önde paralarinizi boşa atmayın hepsi o mertebeye geldiyse doktor olabildiyse hepsi aynı tecrubede 
(17 puan) tarafından
Haklisin canm bende bi yakınım sağlıkçı ondan duydum devlet her şeyin en iyisini kullanıyo Cun ku devlet karsiliyo ama özel öyle deil kendi karşıladığı için bi tık daha düşük kalite oluyo demisti
0 oy
tarafından
Imkanin varsa özel derim ben . 30 haftalık kanamam vardı bayram olduğu için devlet hastanesine gittim . Azarlaya azarlaya muayene ettiler . Kendi doktorum idrar tahlili yaptır dedi . Idrar tahlili istedi kendi doktorum dedim . O zaman kendi doktoruna gitseydin ben yapmıyorum dedi .    
(17 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Kesinlikle özelde yap tıpta oldum köpk gbi davranıyolar hijyen sıfır senle bebekle ilgilenen yok sırf prof a olcam diye 600 küsur lira verip tıpta oldum ameliyat a gircem afedersin büyük abdestim geldi korkudan kadına diyom hoca gelcek gtme diyo ameliyatta mı yapayım dedim yap nolcak diyo çok kötü davrandılar bana ameliyattan çıktm ağrıdan ölüyom yanıma bi Allahın kulu gelmiyo koymuşlar beni bi köşeye narkozdan sesim de çıkmıyo en son biri geldi nolur götürün ağrı kesici yapın dedim personel yok dedi gtti öldürcektim hepsini ya ben ne kadar geç çıkmışım annemgil korkmuş özelde kuzenlerim akrabam çok kişi oldu yarım saatte bebek çıkıyosa taş çatlasın bi saate de kadın çıkıyo benim sabah 6 buçukta bayıldım saat vardı gördüm çünkü odama geldiğim de 9 buçuk muş bide sonradan duydum ki prof ameliyata girmiyomuş bayılana kadar kendini gösteriyomul yalandan öğrenciler yapıomuş ameliyatı zaten başımda 10 kişi vardı orasını bilemiyorum gerçek mi eğer öyleyse hakkım zehir zıkkımm olsun 
(17 puan) tarafından
Anladım canm teşekkür ederim
0 oy
(156 puan) tarafından
Özele gidiyosan devam et devlette 15-20 kişiye birlikte sancı çektim 
(17 puan) tarafından
Teşekkürler canm
0 oy
(291 puan) tarafından
Paran varsa tabii ki özelde yap.
0 oy
(10,431 puan) tarafından
Her zaman devlet derim her özel hastane aynı değil ama bazıları gerçekten bi alem bizim akrabanın çocuğunu boş yere hiç biseyi yokken sırf para için hastane de tutmuşlar başka birisi az kalsın bebek ölüyordu doğumu yaptırmadı valla bi değişikler devlette yaptım bal gibi de baktılar 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Özelde yap... 
0 oy
(86 puan) tarafından
Sizin yerinize devlete suriyeliler gidiyor zaten. Şehir hastanesinde doğumhane katında suriyeliler yüzünden Türk vatandaşları oda bulamıyor. Devleti suriyelilere bıraktınız hemde  özelden bile daha konforlu rahat şehir hastanelerini. Bi gidin Bi şans verin bence. Siz dünyanın parasını verip 1-2 tane doğum yapıyorsunuz. Suriyeliler şehir hastanesinde en iyi imkanlarla prensesler gibi 4er 5er doğuruyor tek kuruş ödemeden. Bunu ırkçılık yapmak için söylemiyorum ama devlet hastanelerini onlara kaptırdığımız kabak gibi ortada. Üzücü gerçekten.. Herkesin sağlık hizmeti alma hakkı var elbette ama devlet size bu hakkı ücretsiz sunuyorken binlerce lira harcamak bana mantıklı gelmiyor. Elbette imkan meselesi. Parası olan gitsin ama olmayan için şehir hastaneleri özeli aratmıyor gönül rahatlığıyla gitsinler. 
0 oy
tarafından
Hastane olarak degil doktor olarak bak duruma
0 oy
(12 puan) tarafından
Durumun müsaitse tabiki ozel ozel cok güzel ilgileniyorlar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 302 göst.
17 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12ceylo (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 202 göst.
0 oy
30 cevap 303 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,325 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.

377,997 soru

11,314,105 cevap

34,753 kullanıcı

...