0 oy
1,291 göst.
Aile kategorisinde tarafından
cok seviyorum esimi ama neden anlasamiyoruz bi turlu .... evlendigim gunden beri evet dediyse evet hayir dediuse hayir oldu ...  ondan habersiz  hic bir yere gitmedim hamileydim saglik ocagi komtrole cagirrdi ona bile izin vermezdi gunlerce ugrasirdim.izin versin diye  izin alana kadar paralaedim kendimi saglik ocagi da dibinizde 3 dakika yol ..... annemlere bile gun verirdi oyle giderdim .... kardesimin beyninde tumor ciktigini duydugumda kanamam dusuk riskim vardi esim izin vermedi kardesimi gormeye gidemedim ama annesine gelince de her seyi yaptirrdi riski falan var dinlemezdi ...... ailem le gorusmemi istemiyor bumdan 3 yil once buyuk kavga ettik 2 ay annemlerde kaldim   icra yoluyla bebegimi ondan aldim ama tekrar donmek zorunda kaldim seviyordum evladim.icin dondum ..... ve hala ailemle konusmuyor ve ben yillardir annesinin kahrini cekiyorum kim icon esim icin onun hatri ocin onun huzuru bozulmasin diye benim onu dusundugum.kadar o dusunmedi beni .. bayramda annemlerin elini opmeye gidelim onlarda senin anne baban sen onlrin oglusun artik  yeter nereye kadar boyle surecek dedigimde de onlar benim elimi ayagimi opsun dedi bana .... sofrada ailesinin yaninda terbiyesizin kizi dedi bana gene de sesimi cikarmadim ... sezeryanli oldugum halde isten gekince yemegini onune verdim begenmedi diye sofrayi dagitti kufretti gene sesimi etmedim citimi cikarmadim ...... ama artik canima tak etti arada 2 dakika yol annemlerin evi ve ben 15 gunde bir gidiyorum evden cikinca haber veriyorum o eve donmeden eve geliyorum madem o aileme saygi gostermiyor benim hatrim icin ya benim hatrim icin ailemin elini bile opmeye gitmiyor ki ben optum ..... bu saatten sonra bend eannene katlanmam ya evimi ayiracaksin ya da ailemle gorusmeme ses cikarmayacaksin dedim ... kayinbabam bile sen bastan sona altin olsan artik senin evini aircam demisti bana o bile suan sesini cikarmiyor .... defalarca soz verdi defalarca ama hep oyaladi beni kainbabam nisanda cikarcam dedi cikarmadi bayramdan sonra cikarcam.dedi hala ses yok ben mecbur muyum annesinin kahrini cekmeye simdi bile soyleniyor kahvaltiyi hazirlarken baba evimde aclar burda karinlarini doyuruyorlar diyor ...... bend edun esime annenlere gidicem dedim izin vermedi tabi onu dinlemeyecegim gidecegim madem oyle bundan sonra haftada bir gidecegim  yani su evden nasil.cikmam gerekiyor kayinbabamin yuzinu bile gormek istemiyorum artik ona artik cikarin beni niye oyaliyorsunuz demek istiyorum.ama esim ben kiraya cikmam diyor ne yapsam ne etsem bilemedim .....baya uzun oldu kusura bakmayin anlatmadigim o kadar cok sey varki en kisa yoldan anlatmaya calistim ama cok doluyum bennnnn annemlere gidecegim.dedim.diye surat asti sirti i dondu uyumus numarasi yapti 

21 Cevaplar

0 oy
(1,697 puan) tarafından
O anası hayatta olduğu sürece senin kocan düzelmez bacım söyleyim ben sana. Ne biçim insan bunlar ya yorumlarına da baktım da. İnsan oğlunun hanımına torunlarının anasına yediği yemekte kanser ol diye mi konuşur Allah bildiği gibi yapsın hepsini insan değil bunlar. Yaptıklarını hayvn hayvana yapmaz vicdansızlar.. sen de çocukların için katlanıcaksın canım. Sabretmeye çalış bir gün sen de rahata ericeksin rabbim derde sabreden hiçbir kulunu mükafatsız bırakmaz
tarafından
onan sabrim gucum kalmadi ... cikar beni su evden yoksa ya kendimi ya enneni oldurecegim diyorum.gukuyor sacmalama diyor .. o kadar rahat o kadar rahat bi insanki ne ddemis sanki diyor duyammazliktan gel diyor ....esime dedim bi hun hatani anlayacak cok pisman olacaksin ama inseallah o zaman gec olmaz ben seni affetmem dedim ....ya ben artik mutlu bi evlilik ostiyorum yaaaa cocuklugumdan hayir gormedim ki ben okumak istedim sadece defalarca dayak yedim babam.okutmasin diye defalarca dovdu kufrettiiii .... liseyi zar zor gittim hergun laf hergun laf duydum kirkudan saclarimi taramadan giderdim ben bi kulotlu corap bile.alamazdim incedir diye ..... sabah ac giderdim saat 4 e kadar harcliksiz suyla doyurrdum.ben karnimi lise sonra iyi bi dayak yedim.babamdan universite yok diye ama olsun gene de okurdum taki babamin bana ettiki kufre kadar .o kufru duyunca artik okumam dedim tarlada calistim sabah aksam demeden erkek isi yaptim yaz kis demeden kisin ortasinda saat 3 te uyanirdik buz gibi hava ise giderdik ... bi hun bi loknataya gitmedim.kendime.ozel.alosveris.yapmadim .... heme de kurban olurum.anamdir babamdir dedim .... esimi gordum basini kaldirip.bakmadi yuzume ilk girdugumd eo huyunu sevdim belki biraz deger gorurrm dedim belki disaridan okurum.dedim ama o da iyi vikmadi iste ..simdi belimde egrilik var kayma.var 5 tane fitik.var  kist var kireclenme var doktor filmimi gorunce demedigini birakmadi ne yaptin sen belime dedi sende bel.diye bisey kalmamis kac ameliyat gerekiyor beline biliyor.mjsun dedi .. dizlerim ayri dert hic canimi dusunmedim.ben ... kendimi bildim.bileli karsimdamini mutlu et.eye calistim hepppl ... nisani attim nenem benim.hatrim.icin o yuzugu takicaksin elalem ne der dedi onun hatri icin taktim yuzugu
(1,697 puan) tarafından
Hep zaten bu elalem ne der diyerek hayatlar mahvoluyor. Çok üzüldüm haline canım benim keşke elimden bi şey gelse seni çeksem çıkarsam o hayattan ama napalım hayat :( Rabbim sana gün yüzü göstersin inşallah.. zaten bi insan baba evinde huzuru bulamadım mı elin evinde hiç bulamıyor. Kendi baban böyle yaptıktan sonra elin oğlundan ne beklicen.. görme duyma hiçbir şey canım benim çocuklarına sarıl onları öp kokla, vakit geçir, Kuran oku namaz kıl ruhunu kafanı hep meşgul et. Hepsi düzelir inşallah zamanla sakın kendini koyverme iki güzel sağlıklı evladın var buna da bin şükür
tarafından
acimasiz hayat zalim hayat.. Allah razi olsun canimsin inan yuregim acildi suan   hic tanimiyor olsak da birbirimizi derdime.derman olmaya calisiyorsun derdimid inliyor karsilik veriyorsun Allahim.razi.olsun senden rabbim ayagina tas degdirmesim ...dedihin gibi baba wvinde bulamadinmi elaelmden nasil bulcan huzuru ...elhamdulillah hayatimin em guzel.mucizeleri evlatlarim inan onlar olmasaydi ne halde olurdum bilemiyorum cok.sukur ki her skildigimda onlarin yuzune bakinca unutuyorum derdimi .... onseallah duzelir rabbimin adaleti buyuktur .... namazimi kiliyorum.cok.sukur zikir cekiyordum bi aralar hergun kura imi okuyordum.ama artik cok yoruluyor yaoamiyorum iste ....
(1,697 puan) tarafından
Elinden geldiği kadar yap kuzum Rabbim içini yaşadığını senden bile iyi biliyor. Allah senden de razı olsun evlatlarına bağışlasın seni. Yuvanıza dirlik düzen versin eşinle arana muhabbet versin sevginizi artırsın hepsi düzelir inşaallah.. ne zaman konuşmak istersen dertlenirsen bana yazabilirsin kuzum. Birbirimizi dinleriz ferahlatırız din kardeşiyiz tabii ki yapıcaz ❤️
tarafından
yaradan en iyisini bilir elbet . amin amin inseaplahhh ..eksik olma imseallah .. rabbim.razi olsun senden ...
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 560 göst.
0 oy
7 cevap 275 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,923 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 259 göst.
15 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Miracin annesi (137 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 215 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,217 soru

11,852,518 cevap

35,947 kullanıcı

...