0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (879 puan) tarafından

Ne diyorsunuz izliyor musunz kizlar

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Izliuorum annem izliyor da fikrim yok 
-Reklam-
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Kiz bu anneye nasıl dayanmış 
(879 puan) tarafından
Aaa -DD
(1,449 puan) tarafından
Kıza hiç saygı duymuyor anne baba
Kiz ağzını aciyor konusturmuyorlar
Annesi felaket bise
0 oy
tarafından

Ayy bittim kadın en sonunda yığıldı yere dayanamadı bittim yaa:'(

0 oy
(2,891 puan) tarafından
Herşeyin senaryodan ibaret olduğunu öğrendiğimden beri bu programları izlemiyorum
(360 puan) tarafından
Aynen öyle hiç gerçekçi gelmiyo bana zaten Esra ya da hep karısı baskasina kaçan yada kocası başkasıyla aldatan kadınlar geliyo  müge anlı gibi değil yani bence de senaryo esrara hep aynı şeyler zaten esrayi sevmiyorum ben
(2,891 puan) tarafından
oraya giden bir iki kişi tanıyorum paramızı aldık geldik kafasındalar yayına çıkmadan önce ellerini kağıt verip senaryo ezberletilmiş yaşanılan olaylar da hoşuna gitmeyen yerleri değiştirmiş ya da çıkarmış şöyle değil böyle anlatın demiş
(360 puan) tarafından
Az önce bende eşime dedim bu kadın için parasını almış tabi kendini atar yerlere diye
0 oy
tarafından
Evet kadın kendini yere attı amacına kavuştu ayıp dı bayıldı 
0 oy
(148 puan) tarafından
Başladığından bitene kadar Esra Erol da kilitleyim ben ömrü hayatımda böyle çirkef bir kadın görmedim bu kadar yaygara yapmasına gerek yok ve sürekli beddua edip hakaret ediyorlar ayıp bence:/
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Esra erola gelenlerin çoğu meşhur olmak icin kameralara cikmak icin geliyorlar 

0 oy
(389 puan) tarafından
kafın kendını yere attı kızı gıttı sarıldı ben ıptal cok duygulandım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kadın ağlama krizleri geçirip kendini yere atınca kızı geldi sarıldı. Göz yaşlarımı tutamadım. Keşke hayatta olsaydı da ben de anneme sarılabilseydim
0 oy
tarafından
Yaziklar olsun o kiza kafasini taslara vuracskta cok gec olacak o annenin  gözyaşlarına  degermi ya 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Vallah bu anne babanın yanında normal günde bile durulmaz. Cok cirkef anne babada ondan aşagı degil. Kızda sakin. Anlaşmaya varılacagına anne feryat figan. Cocukta efendi birine benziyor ama. Kaynana ayrı evini düzdüm herseyini yaptım diyor. Iyyy öyle annem olsun asla istemem
0 oy
(242 puan) tarafından
ayyyy izledim bugün ne çirkef bi aile kızın durumuna açıkcası üzüldüm 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 261 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 461 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 459 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu

380,332 soru

11,387,937 cevap

34,891 kullanıcı

...