0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Ya kızlar gerçek olamazsınız. Bakıyorum herkesin herşeyin altında bir mualefet olan bir grup var anlayıp dinlemeden yani anlayıp dinlemeye bile gerek yok aslında durumu insanlar anlatıyor kötü yorum yapmak gerçekten sizin huyunuz olmuş. Empati nedir bilmiyorsunuz. Herkes üstüne alınmasın lütfen bazen gerçekten çok kötü yorumlar görüyorum. 

Örnek vereyim 2 gun önce oğlum yataktan düştü uykusuzum yorgunum dayanamıyorum günlerdir uyumuyor oğlum diye az önce de uyku ilacı diye bir post açtım yani kötü olacak şey başıma gelmiş günlerdir uykusuz bir anne uyumayan bir çocuk ve zarar görmüş ztn düşmüş kafası şişmiş daha ne olsun uyku ilacı icirdim bir çay kaşığı diyorum ölçeğini de azaltıp yani bilgisi olan cvp gersin mümkünse bilgisi olmayan boş yere aman küçücük çocuğa uyku ilacı mi verilir şöyle böyle diyecek olanlar yazmasın kimsenin durumuna yorum yapmasın gerçekten insanlar buraya ne için giriyorlar sizin elestirilerinizi çekmek için değil siz gerçekten uykusuzluk falan nedir bilmiyorsunuz günlerce hiç uyumayın bakayım çocuğunuz ağlasin gece uyumasın gündüz kucağından inmesin ayriyetten hamile olun bakalım dayanabiliyor musun gerçekten artık hanımlar düşünerek yorum yapın. 
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık içerik.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 761 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 433 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Cns88 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.