0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçen kabus gördüm burnum uçukladı korkudan sıçrayarak uyanmıştım.şimdi de kabusta gördüğüm hayvani tesadüfen youtubeta insanı öldürürken gördüm ağladım adama çok üzüldüm . Inşallah tekrar rüyama gelmez uzun zamandan sonra ilk defa korkarak gidip geliyorum lavabo mutfak vs :(

7 Cevaplar

0 oy
(12,867 puan) tarafından
Düşünerek mi uyudun canım
tarafından
Hayır canım uykusuzluktan direk bayılmıştim öyle diyim asla düşünmedim tv dede gormemiştim . O gün rüyamda o andaYattığım odaya girip saldıracakken sıçrayarak uyanmıştım şimdi de bu cıktı karşıma tesadüfen.  Tesadüf mü acaba yoksa Allah korusun bir şeyin belirtisi mi
(12,867 puan) tarafından
Bilinç altında olduğu için görüyorsun rüya tabirine bı bak istersen canım
tarafından
Vallahi canım hiç aklıma dahi gelmemişti o günden sonra aklımdan çıkmadı.  Eşimin telinden youtube a girdim izledikleri videolara baktım adama saldırıyor yazınca geri kalamadım selak kafam paramparça etti adamı zalimlerde sürü gibi video çekiyorlardı
(12,867 puan) tarafından
Düşünme artık o videoyu bilinç altına daha da yerleşir canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben demin banyoda sacımı tarıyodum bıanda elektrık gıttı karanlıkta kaldım aynaya bakıyordum Bı baktım etraf karanlık hemen benım kocaya bagırdım ama varya kalbim yerinden cıkıyodu resmen 
tarafından
Normalde korkan birimisin canım ben hiç böyle olmazdım lavaboda ışıksız kaldığımdida bilirim umrumda olmazdı.
tarafından
Ben cok korkan biriyim aslında 1bucuk sene oncesıne kadar bende korkmazdım takı annemi kaybettik ogunden sonra hemen herseye korkar oldum
0 oy
tarafından
Hangi hayvandı canım
tarafından
Allah muhafaza Ayi oğlu ayı hemde kapı kadar büyük ve genişti
tarafından
Tahmin ettm ya :D gerçekten korkunç, Allah kimseyi karsilastirmasn. Allah sana da rahatlık ferahlık versin canım bir iki güne unutursun.
tarafından
Huzursuzluk anlamı taşıyormuş diyanete göre  zaten mutsuz huzursuzdum bayramdan beri tuzu biberi oldu buda :) sağol canım Allah razı olsu
0 oy
tarafından
Felak nas ihlas sürelerini okuyarak uyu aklıma öyle şeyler getirme 
0 oy
tarafından
Korkma canim bisey olmaz ne gordun kiz ruyanda allah hayirlara cikarsin
0 oy
tarafından
Kendini motivasyon et korma kuran oku canım 
0 oy
(220 puan) tarafından
Ayy ben de görüyorum bazen odayı koca koca örümcekler basıyor, nasıl uyandığımı bilmiyorum. Örümceklere karşı aşırı fobim var 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 445 göst.
17 Kasım 2020 Diğer kategorisinde boncuğum♥️‍‍♥️ (1,134 puan) tarafından soruldu
+3 oy
24 cevap 788 göst.
2 Haziran 2024 Aile kategorisinde Alena21 (1,501 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 613 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
7 Haziran 2023 Moda kategorisinde Asyahatunnn (561 puan) tarafından soruldu

385,179 soru

11,519,325 cevap

35,179 kullanıcı