0 oy
325 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (707 puan) tarafından
Alinca foto at diyenler vardı.Puset kargoya verilmedi.Magaza geri dönüş yapmadı.Parami karta geri iade yaptilar.Yani anlayacaginiz 40 liralik puset alma hayal oldu.

7 Cevaplar

0 oy
(27,307 puan) tarafından

Zaten 40 tlye kimse puset satmazdiki... 

(707 puan) tarafından
Burdan birkaç kisi daha siparis vermisti.En azindan dolandirilmadik buda biseydir :D :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz letgodan aldık Chicco marka yüz TL ye aldık çok da temiz kullanmislardi bayağı iş goruyo kuzum.  Bazen temiz kullanılmış şeyler oluyor uyguna 
(707 puan) tarafından
2.el nedense alasim gelmiyor huyluyum biraz ama olmazsa letgoya bakıcam.Sana iyisi nasip olmus ne guzel bende sans yok alsam kotusu cikar.Bakalim fiyatlae artacakmis bu yuzden biran once almam lazım.
tarafından
O zaman sayfalara yine bı göz at canım zaman zaman indirime giriyor dediğin gibi . Bizde denk geldi aldık öyle şans işte
(707 puan) tarafından
Bakiyorum da bide zam gelecekmiş 11 inden sonra.Letgoya baktım simdi bizim bolgede dogru duzgun yok sans iste.
0 oy
tarafından
Hayaller paris hayatlar boş 
(707 puan) tarafından
Aynen dolandirilmadigima şükür:D
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Gene parani kurtarmissin olsun
(707 puan) tarafından
Aynen bende oyle dedim yoksa esimin cenesinden kurtulamazdim bunada şükür:D
0 oy
(1,717 puan) tarafından

O puset in aynısını ben 130 TL ye almıstım 40 TL görünce zaten şasırmıstım. Demek reklam olsun DİE öyle yaptılar. Tıklasınlar DİE. Puset buydu dimi

image

(707 puan) tarafından
Aynen buydu hatta sanada yazmıştım 40 liraya soyledim diye avucumu yaladim:D
(1,717 puan) tarafından
Allahtan paran iade olmus. Zaten ben onu 40 TL görünce şok oldum 1 haftada o kadar düşmesi normal degildi. Ben 130 a aldım düşşe düşşe en fazla 100 e düşmesi lazımdı. Hayırlısı artık
(707 puan) tarafından
Cok talep olunca biz nasil bir halt yedik bu fiyata düşürsük diyip satmaktan vazgectiler herhalde:D
(1,717 puan) tarafından
Aynen öyle yaptılar. Cünkü bir 2 hafta öncesi o fiyata ollupta daha sonra 39 yaptılar. Belkide dikkat ceksin DİE yaptılar
0 oy
tarafından
Kiz yine şükür paranı geri iade etmişler. 
(707 puan) tarafından
Valla bende oyle dedim dolandirilmadigima şükür:D
tarafından
Demek bi karışıklık olmuş kuzum fiyat konusunda ondan sipariş iptal edilmiş
(707 puan) tarafından
Aynen bilmiyorum ki.Cok ucuz yapınca asiri talep oldu herhalde onlarda biz nasil boyle bisey yaptik diyip vazgectiler :D
0 oy
(54 puan) tarafından
Benimde öyle oldu iptal ettm param iade edildi 
(707 puan) tarafından
Ben iptal etmedim belki gonderirler diye kendileri iptal etmis.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 118 göst.
9 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.
8 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
18 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatimafatima (888 puan) tarafından soruldu

377,321 soru

11,291,695 cevap

34,709 kullanıcı

...