0 oy
886 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (233 puan) tarafından
5 buçuk aylık kızım var kpssye çalışmak istiyorum  geç mi kaldım bilemiyirun benim gibi ilan var mı kendimi boşuna okumus gibi hissediyirum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hazirlanmistim kpps ye 80 almistm buyuk oğlum iki uasindaydi bi sekilde alistim gece cok uyanirdi hem sallar hem ders calisirdim :)
tarafından
:) malesef kismet olmadi hamile oldumu ögrenmistim hayallerim suya dustu ama sen vazgecme simdide yasim 28 olcak pek umut yok bi 5 6 yil sonra kendi dukkanimi acmak istiyorum insallah :)
(233 puan) tarafından
Bende 26 yaşındayım bilumum çok güzel çocuk gelişimi bitirdim ziyan olmasın istiyorum
tarafından
Bölümün guzelmis bisey olmaz gir basarirsin bence tek cocuk ben hamile olmasam suan calisan bayandm simdi cocuk 10 bucuk aylik oldu :)
(233 puan) tarafından
Allah bagislasin canım
tarafından
Cumlemizin evladini canim ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde 1 yaşına girecek oğlum var o kadar sene oku ama atanma.

bende kararsız kaldım canım aslında girmek istiyorum ama kazanırsam çocuğa kim bakacak daha o bana muhtaç o yüzden ben ertelemeyi düşünüyorum 
(233 puan) tarafından
Oda var tabi ama atandıktan sonra bence izin falan olabilir
tarafından
Ama ne kadar izin vereckler ki bu benim düşüncem ben 3 4 yaşına kadar bi bebegin annesine muhtaç olduğunu düşünüyorum ama dediğim gibi bu benim kararım
(233 puan) tarafından
Haklısın canım daha küçük oluyolar
0 oy
(899 puan) tarafından
Kpss ye hazırlanırken hamile kaldım atanma hayallerim suya düştü.. Türkçe Öğretmenliği bitirdim.. Gururum çok incindi.. ama yapacak bir şey yok hayırlısı böyleymiş ama girircem yine de sınava öylesine
(233 puan) tarafından
Öyle canım bebek olunca iş değişiyor
(899 puan) tarafından
Maalesef öyle..
0 oy
(961 puan) tarafından

Ne okudun canım ona göre diyeyim :'(:ermm:

(961 puan) tarafından
Ataması iyiyse çalış canım bizim atama yoktu ortak alandan atanma imkanımız var sadece 90 üzeri almam gerekiyordu 85 ancak alıyordum bıraktım gitti onlar kaybetti :D
(233 puan) tarafından
Yaaa ben 85 alsam istediğim yere şak diye atanırim da cok zor geliyor o puanı almak
(1,004 puan) tarafından
85 alsam direk beni alırlardı:( ufff inşallah alırım o puanı bende.  Hakkında hayırlısı olsun
(961 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah kızlar Allah yardımcınız olsun
(961 puan) tarafından
Bu arada size bi sor vereyim üni 2. Sınıfa giderken anne oldum ben ;)
0 oy
(755 puan) tarafından
suan calisiyorum son 3 ay dahada yogunlastirdim calismalarimi
(233 puan) tarafından
Ya ne güzel bebekle zor oluyor mu
(755 puan) tarafından
oluyor ama oglum 1 bucuk yasinda .. calismak istedigim icin firsatlar yaratiyorum
(233 puan) tarafından
Çok güzel canım istedikten sonra her şey olur bende çalışılacam her fırsattan sonra artık
(755 puan) tarafından
simdi basla . inan allah kolaylik veriyor
0 oy
(1,004 puan) tarafından
Canım az önce bende post açmıştık buna benzer .Bak oğlum gazlı 7 aylık hala yenidoğan gazı gibi uyuyamıyoruz. Temelin varsa geç değil. Her fırsatta otur çalış. Zaten konuyla çok uğraşma. Bol bol soru çöz. 3 ayda millet neler yapıyor. Siklastirisan nasipse olur merak etme
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben basvuruyu kacirdim bu sene emeklerim cop oldu napiyim kizimin cani sagolsun
(233 puan) tarafından
Bu seneki için daha başlamadi ki basvurular
(1,964 puan) tarafından
Benm once yds ye girmem lazmdi kuzum başvuru  yapacagm gun dogum yaptım  :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 433 göst.
22 Ekim 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
29 Kasım 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Canan can (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
9 Mayıs 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.
14 Nisan 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

374,664 soru

11,206,655 cevap

34,509 kullanıcı

...