0 oy
1,874 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tek.ustedigim.mutlu bi ailem.yuvam.olsun .... benim.ne eksigim.vardi ben ne gunah isledim de cezasini cekiyorum.bilmiyorum ... 9lmek istiyorum geberip topragin altina girmek .......bu dunya mutlulugu cok gordu bana  cok kotuyum cok doluyum.anlatacak hicc kimsem yokkkkk .... yazaamiyorum cok zor yaziyorum artik cok yoruldum cok daraldimmm

21 Cevaplar

0 oy
(357 puan) tarafından
Neden bu kararı. Aldınız canım   hiç mi Oluru yok 
tarafından
ben tekli ettim kuzum tam belli degil.daha .... tek okurj onun her dedigine tamm diyip kendimi kafese kapatmam beni dovsede ona sarilmam opmem alttan almam ... annemlede bile gitmemi istemiyor acik acik soyluyor gitme diye ..  ben arrik cok yorumdum yeri geldi dayak yedim.yeri geldi allah din iman duz gitti yeri geldi anama babama kufretti gene de sustum sabrettim.ama.artik olmuyor delircem yoksa
(357 puan) tarafından
Son bir kez otur konuş Derim tabi içini bilemem haklisin da anladığım kadar ama yine de son kez konuş
tarafından
bu gece tekrar konuscam ... dun ben konustum.sadece ...
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ne oldu bw canim kimin cani seninkinden daha kiymetli soyle bir hele
(1,250 puan) tarafından
Hiç onu kafana takma öyle bir yetersin ki devletten yardım istersin İki çocuğum var Eşim bana eziyet ediyor de iki çocuğun da sığınma evine gidersin Orada bir güzel boşanırsın çocukların belli bir yaşa gelene kadar devlet sana bakar zaten o adamada söyle eğer beni biraz daha ailene ezdirirsen ve bana eziyet edersen kusura bakma de artık hiçbirinizi çekemem çocuklarmı başınıza bırakır giderim bunun gibi şeylerle tehdit et onu Korksun azıcık uyansın Ne bileyim canım Yani öyle bir anlattın ki iğrendim resmen ya ben duyduğumda igrendiysem Sen yaşarken nasıl çekiyorsun helede o anasini ustelik ayni avde yasiyosunuz off cildiririm yahu ben ayni evde yasamasaniz adam koca olacakta ayni evdeyken annesi fitler doldurur erkekler helede evlenmis ama hala ana kuzusu olanlar gercwkten igrenc karakterli bence
tarafından
ana kuzusu iste ... yazcak dermani yok.inan artik sizin yazdiklarinizla guc aliyirum ... babam gelmrsen kabul.etmem demisti .. bi defa bisanma asamasina geldik onu da gordum iftira atti annemi dovdu yazmisti sahhit tutmustu evaldimi alir elimden kormusuyla.davayi cektim.gero dondum
(1,250 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım Bak sen Ne suç işlersen isl e devlet 12 yaşından küçük çocukları anneye verir Ayrıca 40 tane şahit tutsun annemi dövdü desin hakimin ona söyleyeceği sey Madem annenle eşin anlaşamiyor ısrarla neden orada kalıyorsun Böylece yalan söylediği anlaşılırdı Korkma sinme sakın Olan sana oluyor hayatını alıyor Yarın Evlatların büyüyecek evlatlarına iyi davranacagi ne malum insanın en güzel yılları baba evinde olur o çocuklar böyle Sevgisiz bir evde büyüyüp Bir de koca evine gidip zulm görürse  normal zannedecekler böyle şeylerei onların vebalini nasıl ödeyeceksin Allah yaşatmasın Allah göstermesin inşallah
tarafından
gercekten oyle mi ... anneye verirler mi . ya Allh razi olsn bn bnu bilmyordum ki ...her dediginde haklisinda sevgisiz bi ortam.iste nasil buyurler ki ...
(1,250 puan) tarafından
Evet canim arastir bak gorceksin 12 yasindan once cocuk anneye muhtac oldugundan dirwk anneye verilir babaya verilmez sadece anne verirse verir babaya iyi dusun yeni bir hayat kavgasiz assaglama olmadan cocuklarindan baskasina hesap vermiycegin biraz zahmetli ama huzurlu bir hatay ve 2 cocukluyum diye dusunme Allah oyle buyukki kiymetini bilecek biride cikar belki karsina benim komsum 2 kiz 1 ogluyla bosandi 3 cocuguda devlet komsuma verdi 7 yil bakti cocuklara tek basina devlette maas verdi 4 yildirdq evli adam cocuklari babasi gibi davraniyo gercek babalarida nerde kimbilir hayat muvizelerle dolu dilerimki esin uyansin gozu acilsin sana ve cocuklarina gereken degeri versin ve bunlarq gerek kalmasin ama yook anlattigin gibi olcaksa bosa gitsin canim
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Neden boşanmak istiyor canım sıkıntı ne anlatmak istersen dinleriz
tarafından
anladim kuzum ... gercekten bu yonden bakmamistim ben ... yani acizik sevgimi anlar kendine ceki duzen verir belki dedim.ama tam tersini yaomak gerwkiyormus ...
(864 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm neler yasamissin ve hala yaşıyorsun zor ya  ama seviyorum deme artık lutfen ya öyle diyince bu adam da derki barışırız diye kararlı ol kararından hemen dönme
tarafından
zaten dun gece odama.gectim.onun geomesini bekledim.gelmedi  belki oturr konjsusrz dedim o kadar sakin konustum baktim.olacagi yok anlasmali bosanalim.artik.dedim belki bu cumlem icinde olsa gelir konusur dedim.ama.gelmedi  yani gercekten bitmis galiba bizimkisi bu gece son kez konuscam keyfi bilir bu saatten sonra bitecekse bitsin  ..
(134 puan) tarafından
Onun dinlediği sözünü saydığı Bi büyük yokmu amca yenge dayı herkşmse birine anlatsan belki onlar konuşur Bi çıkar yol bulur inan evin ayrıldımı o zaman huzurun olur senin
tarafından
bi kayinbabam var sadece o da cikin diyor ama esim.cikmiyor
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Öncelikle allah yardimcin olsun. Diğer postunu okudum şimdi bu yaşadıklarının cevabını aslında kendin vermişsin. Eşinin evet dediğine evet, hayır dediğine hayır, kara ise onun için ak diyerek. Aslında cevap belli. Kendinden başka kimseye ödün verme. 
tarafından
evet her dedihine tamam dedim ters bi cevap verecek olsam.kuserdi kufrederdi tatsizlik cikmasin istedim kus kalmayalim.istedim kendimi hic dusunmedim artik gercekten yoruldum annemlere gidiyorum.huzur yok esimin evinde huzur yok ...
0 oy
tarafından
Sebep ne boşanmak için söylemek istersen tabi
tarafından
yillardir onun icin yapdigim.kalmadi.benim  onun icin herseyi yaptim.ben gel.dediyse gel.git dediyse gittim.annesi yaptigim.kahvaltidan tut ettigim.dusa  kadar laf soylerdi onun hatrina.susardim babasi yemegini saati saatine verdim.ilacini meyvesini tatlisini cayini herseyini dakikasi dakikasina saati saatine veriyordum bizim evde sadece sabah kahvalti spfrasi bile.en az 3 defa kurulir bi of bile.demedim butun arkadaslarimi attim.onun icin gorusme dedi gorusmedim dugunlerine gitmeyeceksin dedi gitmedim dogum yaptilar gitme dedi gitmedim.halbuki hepsi geldi ....benim icin misafirlige geleenlere de kaynanam.laf soylerdi onlerine bi cerez versem babasinin evinden getirmis veriyor derdi kac misafirim bu lafi duydu artik gelmiyorlar ..... hastahaneye gidecek olsam.yalan soyluyorum.hicbir yerim agrimiyordu .. 3 gebelik gecirdim 3unde de sudan sebeplerden dayak yedim bi dusuk yaptim ...... doger ikisi riskli gebelik olmasina ragmen  bi gun demedi sen otur dinlen biraz diye .... yeri geldi sofrayi dagitti allah din kitap duz gitti agzimi bile acmadim .... yataga girer sirtini donup yatar sanki ben kocasiymisim gibi ben ona sarilirim.ben onunla konusmaya calisirim ben onunla ilgilenirim artik kadinlik gururum.kalmadi afedersin isi dustugu zaman isini bitirip uyur kendimi o...pu gibi hissederim  bi koz kardesim.var beunind etumir var halini bi gorsen o
sen tanimadigin halde oturr aglarsin daha bi gun bile sormadi kardesin nasil.diye ... onu gectim  her istedigim.zaman gidemezdim annemlere ameliyat oldu hamielligimi bahane etti annemin yaninda olamadim ... onun en zor zamanlarind ayaninda olmam gerekirken esim.bana gun verirdi 15 gunde bir gidip  geleceksin derdi ne yaptimsa olmadi ... onun hatri icin allah belani versin kanser ol yedihin yemek canindan cikson babanin evinde bi etegin bluzun yoktu burda gordun bi pirinc bile yemiyordunuz burda karnin buyudu gibisinden lafalr soyleyen annesine bile katlanan ben ,o benim.icin hicbirsey yaomadi tam 4 yil doldu 5. yilimkza girdik ve ben 5 yildir bu yuku tek basima.kaldiriyorum akrabalarimdan duymadigim.hakaret kalmadi nasil.annenin yaninda olmazsin herkes geldi sen nasil gelmedin dediler oturdum.agladim baska bisey yapamadim ..... en son canima tak etti bayramda kalk annemlerin elini opmeye gidelim.dedim onlar benim elimi ayagimi opmeye gelsinler dedi beynime sicradi sinirimbu saatten sonr asenin anneme katlanmayacagim.beni bu evden cikaracaksin madem.benim gonlumu hos etmek icin yoksun bundan sonra bende yokum dedim evimi de ayir yeter artik yillqrdir kahrini cekmicem dedim surekli kotu lafalr ediyordu ... 5 yil oldu hala 15 gunde bi giderim.annemlef
re artik yeter dedim.bundan sonr ahaftada bir gidicem dedim jzin vermedi dun onu dinlemedim gidicem dedim.izin vermedi ben senden izin almiyorum.bilgin olsun diye soyluyorum.dedim ve ilk defa onu dinlemedim gittim.aksam eve geldim.esimde isten geldi  arka odaya gitti hemen yanina gitti. kufurler etti a...ina koy...um kizi falan dedi gene samindin sesimi yukseltmedim neden boyle konusuyorsun niye hayatimjzi zehire ceviriyorsun sen dedim bi omur boyle mi gidecek dedim ben artim dayanamiyorum ko..pek gibi pesinden kosmaktan yoruldum.artik surekli dediginden cikmadigim halde deger gorememekten yoruldum.senin hatrin icin butun yuku  tek basima yuklenmekten yoruldum artik seven insan sevdigine cektirmez sen neden bana bunlari yasatiyoraun sevmiyormusun sen beni dedim bana boyle bi omur yasatacaksan bosanalim hafta sonlari cocuklar sende kalir dedim  anlasmali bisanalim.dedim sesini cikarmadi o kadar konjsturmaya calostim opmeye calistim itti beni  artik dusun iyice dusun ya hayatimizi ikimize de zehir etme yada bitsin artik dedim seni cok seviyorum.ama.artik yaoamiyorum dedim ....
tarafından
Zor bi evlilik olmus senin icin cnm allah yardimcın olsun rabbim hakkinizda hayirlisıni nasip etsin
tarafından
cok zor nasil duzelir ki bu kadar seyden sonra .... Allah razi.olsun amin inseallah
0 oy
tarafından
Önceki postunu okudum smdi canım, çok haklısın. Ama herşeyde bir hayır var, boşanmak da Allah'ın gel kıldığı birşey ve hayır varsa bosancaksn tabi.

Benm ikinci evliligm keşke daha önceden bosansaydm diyorum, boşuna o kadar uğraşmış boşuna o kadar acı cekmis ağlamışım. Dünyada seven insan da varmis, değer bilen.. sevgini ilgini seni hakeden insana vernce bu agladgn günlere uzulceksn..
tarafından
evlatlarim var onlara cok uzuluyorum ben .... nasil.yaoacagimi bilmiyotum artik .... bizim. uyuk bi kavgamiz olmustu 3 yil.once annemlerde kalmistim o sirada bi akrabasiyla konusmus telefonda sesi kayda fusmus sonradan gordum ben tabi iste kayitta diyor ki talada calismis cadirda yasamis yoklugu gormus aclogi gormus ben onu alorsam bizim.evde rahat eder sesini cikarmaz diye aldim ama evimizde aga olmus demis bu lafini duydum.duyali beni severek almamis demekki aklinda baska seyler varmjs dedi. hep iki uc gun once ona soyledim sinirden soylemis .... insan ne kadar da sinirli olsa esi icin boyle konusmamali dedim ama gelip seni seviyorum.demedi bile.bi adim.atmadi yuregime su serpmedi bile.ve ben anladim.ki bu adam sevmiyormus beni ...
0 oy
(113 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah oluru varsa düzelir aranız 
tarafından
duzeltecekse oliru var ama bana hayati zindan edecekse bosanalaim.dedim
0 oy
(13,887 puan) tarafından

olmuyorsa zorlamanın amlamı yok canm 

tarafından
benim salakligim.iste ben cok zorladim.evladim.icin cok.alttan aldim.cokkk
0 oy
tarafından
Canım ilk bi sakin ol ne oldu baştan anlatt
tarafından
yillardir onun icin yapdigim.kalmadi.benim  onun icin herseyi yaptim.ben gel.dediyse gel.git dediyse gittim.annesi yaptigim.kahvaltidan tut ettigim.dusa  kadar laf soylerdi onun hatrina.susardim babasi yemegini saati saatine verdim.ilacini meyvesini tatlisini cayini herseyini dakikasi dakikasina saati saatine veriyordum bizim evde sadece sabah kahvalti spfrasi bile.en az 3 defa kurulir bi of bile.demedim butun arkadaslarimi attim.onun icin gorusme dedi gorusmedim dugunlerine gitmeyeceksin dedi gitmedim dogum yaptilar gitme dedi gitmedim.halbuki hepsi geldi ....benim icin misafirlige geleenlere de kaynanam.laf soylerdi onlerine bi cerez versem babasinin evinden getirmis veriyor derdi kac misafirim bu lafi duydu artik gelmiyorlar ..... hastahaneye gidecek olsam.yalan soyluyorum.hicbir yerim agrimiyordu .. 3 gebelik gecirdim 3unde de sudan sebeplerden dayak yedim bi dusuk yaptim ...... doger ikisi riskli gebelik olmasina ragmen  bi gun demedi sen otur dinlen biraz diye .... yeri geldi sofrayi dagitti allah din kitap duz gitti agzimi bile acmadim .... yataga girer sirtini donup yatar sanki ben kocasiymisim gibi ben ona sarilirim.ben onunla konusmaya calisirim ben onunla ilgilenirim artik kadinlik gururum.kalmadi afedersin isi dustugu zaman isini bitirip uyur kendimi o...pu gibi hissederim  bi koz kardesim.var beunind etumir var halini bi gorsen o
sen tanimadigin halde oturr aglarsin daha bi gun bile sormadi kardesin nasil.diye ... onu gectim  her istedigim.zaman gidemezdim annemlere ameliyat oldu hamielligimi bahane etti annemin yaninda olamadim ... onun en zor zamanlarind ayaninda olmam gerekirken esim.bana gun verirdi 15 gunde bir gidip  geleceksin derdi ne yaptimsa olmadi ... onun hatri icin allah belani versin kanser ol yedihin yemek canindan cikson babanin evinde bi etegin bluzun yoktu burda gordun bi pirinc bile yemiyordunuz burda karnin buyudu gibisinden lafalr soyleyen annesine bile katlanan ben ,o benim.icin hicbirsey yaomadi tam 4 yil doldu 5. yilimkza girdik ve ben 5 yildir bu yuku tek basima.kaldiriyorum akrabalarimdan duymadigim.hakaret kalmadi nasil.annenin yaninda olmazsin herkes geldi sen nasil gelmedin dediler oturdum.agladim baska bisey yapamadim ..... en son canima tak etti bayramda kalk annemlerin elini opmeye gidelim.dedim onlar benim elimi ayagimi opmeye gelsinler dedi beynime sicradi sinirimbu saatten sonr asenin anneme katlanmayacagim.beni bu evden cikaracaksin madem.benim gonlumu hos etmek icin yoksun bundan sonra bende yokum dedim evimi de ayir yeter artik yillqrdir kahrini cekmicem dedim surekli kotu lafalr ediyordu ... 5 yil oldu hala 15 gunde bi giderim.annemlef
re artik yeter dedim.bundan sonr ahaftada bir gidicem dedim jzin vermedi dun onu dinlemedim gidicem dedim.izin vermedi ben senden izin almiyorum.bilgin olsun diye soyluyorum.dedim ve ilk defa onu dinlemedim gittim.aksam eve geldim.esimde isten geldi  arka odaya gitti hemen yanina gitti. kufurler etti a...ina koy...um kizi falan dedi gene samindin sesimi yukseltmedim neden boyle konusuyorsun niye hayatimjzi zehire ceviriyorsun sen dedim bi omur boyle mi gidecek dedim ben artim dayanamiyorum ko..pek gibi pesinden kosmaktan yoruldum.artik surekli dediginden cikmadigim halde deger gorememekten yoruldum.senin hatrin icin butun yuku  tek basima yuklenmekten yoruldum artik seven insan sevdigine cektirmez sen neden bana bunlari yasatiyoraun sevmiyormusun sen beni dedim bana boyle bi omur yasatacaksan bosanalim hafta sonlari cocuklar sende kalir dedim  anlasmali bisanalim.dedim sesini cikarmadi o kadar konjsturmaya calostim opmeye calistim itti beni  artik dusun iyice dusun ya hayatimizi ikimize de zehir etme yada bitsin artik dedim seni cok seviyorum.ama.artik yaoamiyorum dedim ...... bu adam.beni sevmiyormus ben bunu anladim.seven insan sevdigine bu kadarini yasatmaz ya
0 oy
tarafından
Konu ne neden boşanmak istiyorsun 
tarafından
off kuzum.offff inan nasil.sabredcem bilmiyotum.ben artik ... imi evlqdim.var biri 3 yasind adigeri 5 aylik daha ...
tarafından
Kuzum ya çok zor valla inan çok üzüldüm gidib kadın sığınma evine sığına bilirsin ama böyle bi adamla yaşamak ölümden daha beter
tarafından
iki cocukla ... alirlar mi .. ya da cocuklarim.a lrda nasil.bakabikirim
tarafından
Alırlar devletten yardım iste sosyal mediyeden yardım iste canım i kocanın Allah bin belasını versinde senide evlatlarinda kurtarsın
tarafından
Allah razi.olsun kuzu. eksik olma inseallah .. amin inseallah ...iyi bi klrkuticam onu demwkki ...
0 oy
tarafından
Oyle deme gunah kalk abdest al namazini kil duani et insallah duzelir 
tarafından
adetliyim.kuzum ....
ben ne kadar alttan aliyorsam o o kadar ustume geliyor ben nereye kadar ezilecegim cok yoruldum ben artikkk
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Cevabi ne oldu çocukların yok galiba ölümü düşünüyorsan yoksa kocayı hiçe sayar onlar için mutlu olur hayat mücadelesi ederdin ki çocuk yoksa bile Allah seni bu dünyaya getirdiyse bi sebebi vardır ölmek çözüm değil 
tarafından
sesini cikarmadi konus dedim kalk git yanimdan konusursam kotu konusurum.agzimi kotu bizarim.dedi ... opmet
ye calistim.itti .. 2 cocuk var onalr.olmasa durmazdim.bu kadarina katlanmazdim ben yaaa
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Neddn canim.. ölümden baska herseye care vardir
tarafından
yok bu adam.olumden beter degismiyor.her seferinde bwni eziyor ya ben sadece mutlu bi evliligimiz olsun istedim bunu neden yapuyor bana
0 oy
tarafından
gece acmistim.cevap veremedim kusura bakmayin sabahi zor ettim.keske.bi adim.atsaydi keske bi yuzume donup.uyusaydi keske bi yuzume gulseydi .... dusunmekten delircem.artik nasil.yaosam.nasil.etsem.....
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sakin ol once bi cnm noldu niye bu kadar doldun 
tarafından
o kadar ugrastim ki cikmam diyor beni evlatlarini atar anne babasindan ayrilmaz ....dun o kadar guzel.konustum ki sakin sabirli kufretti hatta gene opmeye kalktim ne yaptimsa konusmadi kalk git burdan gozum.gormesin seni yoksa cok kotu konuscam dedi...nasil.yaosam cikmiyor bu evden
(7,098 puan) tarafından
O zaman artik senin yapacak biseyin yok kuzum cok alttan alip alistirmissin adami birak kendi haline alttan alma konusma bide oyle fene allah yardimcin olsun
tarafından
kuzum gunlerdir haftalardir konusmuyoruz zaten o sirtini  donup yatiyor ben sirtimi dinup yatiyorum unurunda bile degil
(7,098 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kuzum bu adamla ömür gecmez
tarafından
Allah razi.olsun canm ...
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Ve sen sana butun yapilanlardan sonra hala seni seviyorum mu diyosun?

Delirdinmi rabbim sana bi omur vermis onu bu pislik icin mi heba ediyosun kusura bakma bacim yavrularina yazik seni es gibi omur yoldasi gibi gormuyen sadece zevk icin kullanan bi pislikle omur gecmez 5 yil bunca aciya zulme katlanmissin kendi basina mi ayakta duramiycan duzelmezse eyer ayril bu adamdan yazik sana 
tarafından
ne biliyim ....

iste son kez bu aksam konuscam ama dik durcam korkutcam  duzekmezse dilekce verip ayrilalim.ki dinde ona soykedim olmuykrsa zorlamanin bi anla.i yok bu evliligi yek basima.yurutmeye calismaktan ben toruldum evlilik dedigin sabah jse gidip aksam.eve gelmekle.olmuyor dedim  kafasini salladi .... hic mi etrafindaki ciftlere bakmiyorsun sen hic mi ozenmiyirsun dedim ..  artik benim.katlanacak dayanacak gucum.kalmadi iyice dusun sevmiyorsan yapamiyorsan anlasmalj ayrilalim.dedim kalktim.odama gittim
(2,613 puan) tarafından
Iyi demissin simdi o dusunsun bakalim
0 oy
tarafından

Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah

tarafından
Allah razi.olsun esrarengiz anne ... herkesin bi yuku var iste ..
tarafından
İmtihan dünyası ve bazı insanların imtihanı çok ağır ...
tarafından
evet oyle maleseffdd
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim içini rahatlarsın evinizin içine huzur gelsin insallah
tarafından
amin amin inseallah . eksik.olma inseallah ...
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Anahtar gibi sadece kaybolduğunda aranan biri olmak istemiyorsan, 'nasıl olsa paspasın altındadır' rahatlığı vermeyeceksin kimseye.

Öncede demiştim

tarafından
evlat var iste arada ...
(2,891 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arada 2 evlat var diye ikide bir ona Seni seviyorum demek zorunda değilsin ki sanırım anlatamıyorum ne demek istediğimi
tarafından
kuzum.bana surekli aile sseni dolduruyor dedi ... bende hayir ailem.aksine esini dinle diyor dedim ailemin gunahima giriyorsun dedim ... yani onu sevmedihimi bilerek bunlari yaptigimi dusunuyor bend eseni seviyorum.ama senin yaptiklarima katlanamiyorum.dayanacak guvuk kalmadi sevgide bi yere kadar anlasmali bisanalim.dedim.
(2,891 puan) tarafından
Benim buradan gördüğüm Seni aşırı derecede Manipüle ediyor ne yaptı bu kadar hakaretten hareketten sonra nasıl olur da senin onu sevmiyor olmana başka hareketleri bağlayabilir Bu sadece laf eşşek gibi biliyor senin ağzında laf yapmıyor ki bunca yaptın yıllardır çektiğim kahırdan sonra nasıl seni sevmemi beklersin demiyorsun zaten sıkıntı ailede başlıyor Aman kızım kocana sahip çık diyen bir aileden bir cacık olmaz benimkiler de öyle eşim sanır ki onlarla bir olup onu çekiştirp duruyorum  Halbuki bir derdimi anlatacak olsam annem hemen bana kızar eşinle düzgün geçin iyi davran der o kadar bıktım ki anneme Hiçbir derdim anlatmıyorum bırak ailenin günahına da girerse girsin neyi ispat etmek zorundasın ki seni biraz saf bulmuş ezdikçe eziyor benim buradan gördüğüm bu
tarafından
iki gun once soyledim.zaten sana olan sevgim kalmadi bu sekild edavranarak ancak kendinden sogutursun beni dedim guldu bisey demedi .... inn aileme.bisey anlatmak istemiyorum.anlatinca eski gunker aciliyor sana gitme dedik sen bizi ezdin gittin senin sucun cekeceksin falan diyorlar .... tabi ailemle  hala.konusmuyor ... ama ben onun hatri icin ailesiyle konustum kusmedim dediklerini soylemek istediklerini yeni anladim senin ...her dedigin etamm dedim benim.sucum biliyorumda ama artik o rahatligi vermeyecegim ona ..
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Mesleğin yada en azından lise diploman var mı
tarafından
lise diplamam var kuzum
(6,825 puan) tarafından
Bir markete bile girsen girersin çocukların kaç yasında ailen yanında durmaz mı
tarafından
ailem braz zorrrrr ..
dun bile.eski konular acildi anneme kizdim.sizin sucunuz dedim ben nisani attim aklima.girdiniz tekrar yuzugu taktirdiniz dedim agaldim .... babamda  artik kus gelme diyor ....
(6,825 puan) tarafından
Hangi ildesn
tarafından
adana kuzum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 402 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde Zeynepktl (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 889 göst.
0 oy
11 cevap 2,971 göst.