0 oy
735 göst.
Diğer kategorisinde (900 puan) tarafından

Biliyosunuz 1yil uğraştık çocuk için klomen hapin 2.kullanımında ignesiz hamile kaldım kafadan da atınca oluyomuş gerçekten. Ilk 6  ayim çok güzel geçti ama zaman yaklastikca anam agladi resmen suan 35+3 ve ben bitik durumdayim kocaman bi gobek .her yerim agriyo düzgün yatamıyorum kalkamıyorum. 70 kiloyla hamile kaldım 75 im şuan. Tabi boyum 1.53 :D kendimi basketbol topu gibi hissediyorum ...ayaklarım çok fena şişmiş ağrıyo özellikle sol ayağım davul gibi ve parmak başlangıç yerleri dokununca ağrıyo..yorgunum halsizim bitkinim .afedersiniz ama göbekten özel bölge temizliğini bile yapamıyorum. Eşim sağolsun yapiyo.hamileyken destek çok önemli ya eşim annem kaynanam hepsi çok yardımcı oluyo .yoksa tek basima yapabilir miydim bilmiyorum.gecen hafta kaynanam bebeğimin kıyafetlerini yıkadı bende ütüledim bikac eksik kaldı onlarida alıp çantamın hazırlığını bitiricem ..Inşallah tüm yaşadığım olumsuz saglik sorunlarına rağmen minnosuma kavusurum.

Haa bu arada tam 35 haftalıkken kontrole gittim bebişin kilosu 3.140gram di bana çok geldi doğuma kadar da daha alır sa nasıl çıkacak o çocuk :woot:

12 Cevaplar

0 oy
(13,607 puan) tarafından
Kimsenin ki içerde kalmadı,

Öyle yada böyle çıkıyor merak etme
(900 puan) tarafından
Korkuyorumm .bi yandanda çok heyecanliyim zaman geçsin istiyorum karmaşık duygular yani
-Reklam-
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Bal yanaklı bı bebisin olur çok çok :) çıkar o gelmek istediği zaman kimse tutamaz onu içerde annesi ;)
(900 puan) tarafından
Ayy inşallah ❤❤
(1,794 puan) tarafından
Sağlıcakla gelsin inşallah :)
(900 puan) tarafından
Amin sağol ❤
0 oy
tarafından
Maşallah canım ayni haftadayiz benim kız 2 kilo 400 gr.  ☺☺
(900 puan) tarafından
Iri olmasindan korkuyorum. Daha bikac hafta var doğuma kadar böyle kalsa bari çok tırsıyorum:)
tarafından
Doğar canım ya iri olsun sağlıklı olsun da iri olsun :)
(900 puan) tarafından
Aminn inşallah sağ sağlim kavusuruz ❤
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Hey masallah bebisin kilosuna kizz .. cikar bisekilde Allah yardim eder. Sag saglim kucagina alırsin insallah sağlıklı hayirli dogum olsun :)
(900 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ❤
(1,567 puan) tarafından
Amin canim cumlemizden de razı olsun:)
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Oy masAllah giz Allah nazarlardan saklasın 

(900 puan) tarafından
Amin amin canım..tırsıyorum dahada alırsa die çokta yemiyorum aslında
(27,330 puan) tarafından
Alsin alsin saglikli olsunda
(900 puan) tarafından
Inşallah tek dileğim sağlıklı olması zaten
0 oy
tarafından
Bana da son kontrolde 3200 dediler 2800 doğdu 400grami nerde dedim o kadar yanılma payı olur dediler :) merak etme 5 kilo çıkaran var o yolunu bulur gelir :))) 
(900 puan) tarafından
3kilo doğsa yeter benim için:) o çıkana kadar ben heyecandan korkudan ölücem ya  günler geçsin hemen :))
0 oy
tarafından
Kız öncelikle sağlıkla kucağına al bebisini ama pekte guveenme .ben son bı hafta kala 40+0su azalmasından sezeryan oldum.normal die gittim işte son bı hafta 2 günde bı çağırdı bı ölçümde 3700 2.sinde 3500 , 3. 330 fln dediler son doğum zamanı iri bebek bebek dediler 4kilo doğdu .bazen makineden bazen doktor hesaplayamiyo.hee tombikse tombik bebiş sevecen güzel bişi insan zorlanmiyo .hiç küçük gormwdim oglumu koca adammış gibi iyi bisi
(900 puan) tarafından
Allah razı olsun.ya ben çok kilolu olsun istemiyorum  .sağlıklı ve zayıf olsun. Ben kendimi zor taşıyorum tosun olursa nasıl tssicam :)) aslında normal doğumu denemek isterdim ama bin bir türlü hastalık var vücudumda .gerçi normalde sezaryan da riskli benim için. Hayırlısı hakkım da ne diyim
tarafından
Bakımı kolay oluyor canmm.tabi sağlıklı olsunda bnm işime geldi biraz etrafimda çenesi düşük çok vardı kimse 4kilo çocuk doguracagimi sanmıyordu
(900 puan) tarafından
Haklisin millet sanki dört gözle bekliyo zayıf olunca bu ne el kadar. Kilolu olsa ayy obezite yazık değil mi.cocuga derler de derler
tarafından
Her türlü memnun edemeyiz kimseyi ua
(900 puan) tarafından
Yani o yüzden. Kafamız rahatsa gerisi boş. Takmamak lazım ama işte bazı insanlar sinir bozucu
0 oy
(119,056 puan) tarafından

Ne yedin ictin laaa ben 2950 dogurdum :D korma nasilsa cikacak isigi gordumu gelir☺️☺️☺️

(900 puan) tarafından
Kız garip olan da o.ben çok yiyemiylrum ve maalesefki sağlıksız da besleniyodum abur  cubur vs .saglikli olsun 2.700 olsun yeter .doğumdan korumaktan ziyade sağlık sorunlarım dan korkuyorum .Allahım bi çıkar yol verir inşallah.hep aklıma bi tanidign gelini var o geliyo doğumda öldü.kizina babaannesi bakıyo baya büyümüş kız 3 4 yaşına falan gelmiş düşündükçe üzülüyorum
0 oy
tarafından
Zaten sezeryan olucaksin cnm çıkarırlar merak etme Saglicakla gelsin oglun:)
(900 puan) tarafından
Inşallah.aetik havalarda ısındı dayanamıyorum fenalasiyprum :(
0 oy
(702 puan) tarafından
Biraz tompiş çıkar sağlıklı kucağına al da 
(900 puan) tarafından
Amin inşallah tek isteğim o :((
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ben 4.300 dogurdum cikti yani ama dikisim coktu:D

(900 puan) tarafından
Oo.masallah normal doğumla mi
(44,603 puan) tarafından
Evet canim 1 saatte yaptim evde iyce cejtim sancim oraya gittigimde 8 cm olmus zaten 1 saatte yaptim doktor rahmin normal doguma cok musait dogurabilirsin demisti
(900 puan) tarafından
Maşallah canım sanada bebisinee de ❤
0 oy
tarafından

Benimki 4 kilo doğdu :woot: çok tonik halada masallah

(900 puan) tarafından
Maşallahhh .ay normal asla cesaret edemem.ki zaten sağlık sorunlarımdan dolayı 9lmaz da. Sezaryan da zor ayy Allahım bi an önce günü gelse de rahatlasam sıcaklar iyice rahatsız ediyo beni cook kotu oluyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 460 göst.
24 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,185 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Hulyaaaa (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 468 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu

377,740 soru

11,305,722 cevap