0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hem dünyanın en güzel duygusu hemde cok fazla sorumluluk istiyor. Geceleri kaynanam bizimle yatıyordu dünde esim gece işe gidince annem yattı.  Ikiside uykunda saklıyorsun diyor. Anne çocuğun ağzı kapandı. Anne çocuk ağlıyor verde emzireyim diyerek. Bilinç altıma nasıl yerleştiyse artık.  Uykum ağırdı öyle her şeye kalkmazdım.  Şimdi en ufak bir sesine sıçrayıp kalkıyorum. 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Eee koskoca cennet ayaklarımızın altında boşuna değil ya ") rabbim evladına evlatlarına layıkıyla analık eden tüm analardan razı olsun ❤
tarafından
Amin. Rabbimin en güzel mucizesi isteyen herkese nasip olur ınşaallah
tarafından
+++++++++++++++++++++++++++++
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Öyle canım ben uyumuyorum bile nerdeyse öyle bakıyorum uyurum duymam ağlar nefesine birşey olur diye korkuyla 
tarafından
Annelik iste ilk önce onlar sonra biz
tarafından
Aynen canım Rabbim  hicbir anneyi evlstsiz hiç bir evladıda annesiz bırakmasin inşallah
tarafından
Amin canım
+2 oy
(1,348 puan) tarafından
Ben uykuyu unutmuştum valla 
tarafından
Allah annemdende esimdende kaynanamdan da razi olsun onlar sayesinde uykuyu unutmadım
+1 oy
(510 puan) tarafından
Çok güzel birşey eskiden kol saatinin tik takına bile tahammülüm yoktu çıt çıksa uykum kaçsa kıyameti koparırdım evimi hergün temizler bir yer de birşey görsem hemen topladım şimdi umrumda bile değil dağınık heryer oyuncak yeterki çocuğum mutlu olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 
tarafından
Amin inşaallah.  Kimsenin kucağını bis bırakmasın rabbim
0 oy
tarafından
18 aylık oldu artık gece kalkmalarimiz hemen hemen bitti ama ben hala piskolojikmen uyanıp bakıyorum çocuk uyuyo nie kalkiyosun diyorum ama gece illa uyanıp bakıyorum 
tarafından
Bizimki daha 10 günlük teyzesi. Her 2 saatte bir kalkıyoruz
tarafından
Daha çok küçük alisacaksin emin ol zamanla ya duymazsam die korkuyosun
tarafından
Inşaallah rabbim canlarını sag etsinde
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Içgüdü işte canım.
tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
2 yasına gelcek oglum halen aynı canım analık hem zor hem en guselı 
tarafından
Dünyanın en güzel duygusu
tarafından
Kesinlikle canim ❤️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
5 e kadar annem salladı 5 ten beri sallıyorum ben de annem uykusuz gitti işe ben de çıldırmak üzereyim az kaldı. Annemde bile olsa bebek sürekli kalkıyorum. Saat başı. Yoruldum artık ama çare yok mecbur bakacağız. 
tarafından
Allah analarimizdan da razi olsun. Yarı yardımcı
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(17,639 puan) tarafından
:) öyle valla ben uyuyamiyorm yemin ederim biri gece ustunu cok acar biri deli yatar bi ona bi ona yetismekten yarim yamalak uyuyorum 
tarafından
Cennet var kiz ayağımızın altında kolay mi
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Annelik cok güzel birşey, valla ne kadar anlatsam yazsam az kalır. Gel kızım sarılalım dediğimde başını omzuma koyuşu varya işte o herşeye bedel ❤️
tarafından
Benimki daha 10 günlük teyzesi ama laf dinlemeyi cok sever. Surekli konusun istiyor
0 oy
(1,794 puan) tarafından

O zor günler geçecek hele ki anne anne diyince şimdiye kadar hiç yaşamamış hiç mutlu olmamissin gibi hissedeceksin:D

(894 puan) tarafından
Bence git gide daha çok zorlaşıyor sorumluluklar daha çok artıyor çocuga karşı
(1,794 puan) tarafından
Kız daha yeni doğum yapmış korkutmasana :)
tarafından
Inşaallah canım tek cani sag olsun onun icin her seye katlanırım ben.
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm bnmde uyku çok ağırdır bebekten çit sesine uyanıyorum rabbim yavrularımızın kötülüğünü göstermesin ❤️
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Her gün beni ağlattığı halde bir an bile huzursuz olmasına tahammülüm yok hep gülsün hep mutlu olsun istiyorum annelik çok çılgın bir şey ❤
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Kesinlikle ya. Benimki 6 ayluk doğduğundan beri uykusu yoktur bir gün annem ve kardeşim geldi ben yattım kardeşimde geldi yanimda oğlumu salladı. 1 saat uyudum sadece onda da kardeşim diyor ki 15 kez kalkıp bakmışım :) şu ara tek isteğim 1 gece olsun deliksiz uyku.. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 468 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 588 göst.
9 Şubat 2023 Aile kategorisinde Seddy (915 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 736 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu

377,968 soru

11,313,161 cevap